dbtopas login
Aplink Želvos ežerą (21) → Rezultatai

LTU
LTU, Suginčiai, 2011-01-15

Grupės M13, M16, NWM, NWV, V13, V16, V70

Trasa 4.0 km

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km
1V16Kopūstas Tautvydas
LTU
LTU
Panevėžio TK, Panevėžys 16:47.6 4:11
2V16Pumputis Titas
LTU
LTU
Panevėžio TK, Panevėžys 17:02.7 4:15
3V16Skruzdys Klaidas
LTU
LTU
Panevėžio TK, Panevėžys 17:22.1 4:20
4V16Masevičius Laimis
LTU
LTU
Molėtų pagrindinė mokykla, Molėtai 17:55.6 4:28
5V16Bortkevič Bogdan
LTU
LTU
Paberžė 18:39.0 4:39
5V16Skruzdys Kristupas
LTU
LTU
Panevėžio TK, Panevėžys 18:39.0 4:39
7V16Paliukėnas Matas
LTU
LTU
Suginčių vidurinė mokykla 8 klasė, Suginčiai 18:51.5 4:42
8V16Čivilis Tautvydas
LTU
LTU
Giedraičių vidurinė mokykla, Giedraičiai 19:01.3 4:45
9V16Peteraitis Domantas
LTU
LTU
Suginčių vidurinė mokykla 9 klasė, Suginčiai 19:08.6 4:47
10V16Mameniškis Lukas
LTU
LTU
Suginčių vidurinė mokykla 10 klasė, Suginčiai 19:15.1 4:48
11M16Staliauskaitė Jurgita
LTU
LTU
Giedraičių vidurinė mokykla, Giedraičiai 19:16.3 4:49
12M16Šukytė Viktorija
LTU
LTU
Panevėžio TK, Panevėžys 19:35.9 4:53
13V16Stramkauskas Nerijus
LTU
LTU
Suginčių vidurinė mokykla 12 klasė, Suginčiai 19:41.0 4:55
14V16Viničenko Ovidijus
LTU
LTU
Molėtų vaikų globos namai, Molėtai 19:41.8 4:55
15V16Sireika Egidijus
LTU
LTU
Molėtų vaikų globos namai, Molėtai 19:43.1 4:55
16M13Janutėnaitė Morta
LTU
LTU
Paberžė 19:43.6 4:55
17V16Blažys Edvinas
LTU
LTU
  19:53.2 4:58
18V16Janavičius Deividas
LTU
LTU
Taujėnai 19:55.0 4:58
19V16Padvariškis Vilmantas
LTU
LTU
Suginčių vidurinė mokykla 8 klasė, Suginčiai 20:08.1 5:02
20V16Jamantas Laurynas
LTU
LTU
Molėtų pagrindinė mokykla, Molėtai 20:13.7 5:03
21M16Vasiliauskaitė Ugnė
LTU
LTU
Utenos SC, Utena 20:15.4 5:03
22M16Bukovskytė Simona
LTU
LTU
Utenos SC, Utena 20:27.3 5:06
23V70Vilčinskas Jonas
LTU
LTU
Stajeris, Vilnius 20:29.4 5:07
24V16Zniščinskij Eduard
LTU
LTU
Inžinerija, Vilnius 20:38.1 5:09
25V16Pelakauskas Paulius
LTU
LTU
Suginčių vidurinė mokykla 12 klasė, Suginčiai 20:40.6 5:10
26V16Zapolskas Modestas
LTU
LTU
Molėtų pagrindinė mokykla, Molėtai 20:45.2 5:11
27V13Zniščinskij Miroslav
LTU
LTU
Inžinerija, Vilnius 20:48.4 5:12
28V13Žemaitaitis Benas
LTU
LTU
Lekėčiai 20:55.2 5:13
29V16Žukauskas Giedrius
LTU
LTU
Molėtų pagrindinė mokykla, Molėtai 20:55.5 5:13
30V16Bajerčius Tomas
LTU
LTU
Suginčių vidurinė mokykla 12 klasė, Suginčiai 20:58.7 5:14
31V16Arelis Vilmantas
LTU
LTU
Suginčių vidurinė mokykla 12 klasė, Suginčiai 21:06.5 5:16
32V13Vilčinskas Laisvydis
LTU
LTU
Suginčių vidurinė mokykla 5 klasė, Suginčiai 21:11.0 5:17
33M16Tvarijonaitė Ieva
LTU
LTU
Panevėžio TK, Panevėžys 21:11.5 5:17
34M13Domanskytė Vaiva
LTU
LTU
Suginčių vidurinė mokykla 7 klasė, Suginčiai 21:14.3 5:18
35V16Liuima Martynas
LTU
LTU
  21:19.3 5:19
36V16Apavičius Deividas
LTU
LTU
Giedraičių vidurinė mokykla, Giedraičiai 21:22.0 5:20
37M16Staliauskaitė Kristina
LTU
LTU
Giedraičių vidurinė mokykla, Giedraičiai 21:22.2 5:20
38V16Baškys Marius
LTU
LTU
Klajūnas, Molėtai 21:36.0 5:24
38V16Lamanauskas Justas
LTU
LTU
Suginčių vidurinė mokykla 12 klasė, Suginčiai 21:36.0 5:24
40V13Kazlovskis Kazimieras
LTU
LTU
Giedraičių vidurinė mokykla, Giedraičiai 21:45.8 5:26
41V16Viškelis Tomas
LTU
LTU
Verbiškės 21:57.4 5:29
42V16Kaziela Ignas
LTU
LTU
  21:58.8 5:29
43V13Petrauskas Deivydas
LTU
LTU
Giedraičių vidurinė mokykla, Giedraičiai 22:14.4 5:33
44M16Pašiušytė Samanta
LTU
LTU
Suginčių vidurinė mokykla 7 klasė, Suginčiai 22:15.9 5:33
45M16Ilčiukaitė Dovilė
LTU
LTU
Molėtų gimnazija, Molėtai 22:23.6 5:35
46V13Kanapka Tadas
LTU
LTU
Klajūnas, Molėtai 22:26.7 5:36
47M13Vabalis Aurelija
LTU
LTU
Paberžė 22:27.1 5:36
48V16Žičius Laurynas
LTU
LTU
Algirdo Brazausko gimnazija, Kaišiadorys 22:35.9 5:38
49V13Stukas Laurynas
LTU
LTU
Giedraičiai 22:38.3 5:39
50V16Masalis Arūnas
LTU
LTU
Klajūnas, Molėtai 22:39.0 5:39
51V13Čekauskas Edvinas
LTU
LTU
Giedraičių vidurinė mokykla, Giedraičiai 22:43.3 5:40
52V16Domanskis Jeronimas
LTU
LTU
Suginčių vidurinė mokykla 8 klasė, Suginčiai 22:44.2 5:41
53M16Leišytė Vilmantė
LTU
LTU
Suginčių vidurinė mokykla 8 klasė, Suginčiai 22:51.8 5:42
54V16Kraujalis Audrius
LTU
LTU
Klajūnas, Molėtai 23:05.3 5:46
55V16Leišis Ernestas
LTU
LTU
  23:10.4 5:47
56V16Karčiauskas Nerijus
LTU
LTU
Molėtų vaikų globos namai, Molėtai 23:19.8 5:49
57V16Stasiukonis Regimantas
LTU
LTU
Suginčių vidurinė mokykla 11 klasė, Suginčiai 23:25.1 5:51
58V16Vaicekauskas Kęstutis
LTU
LTU
Molėtų pagrindinė mokykla, Molėtai 23:27.2 5:51
59V16Verikas Modestas
LTU
LTU
Molėtų pagrindinė mokykla, Molėtai 23:34.3 5:53
60NWVMatijošius Romualdas
LTU
LTU
Videniškių pagrindinė mokykla, Videniškės 23:38.2 5:54
61M13Daugėlaitė Gintarė
LTU
LTU
Lekėčiai 23:42.0 5:55
62V13Tamašauskas Dalius
LTU
LTU
Lekėčiai 23:44.2 5:56
63V16Juknevičius Matas
LTU
LTU
  23:47.0 5:56
64V16Juzonis Jonas
LTU
LTU
Alanta 23:54.2 5:58
65V16Čivilis Justinas
LTU
LTU
Giedraičių vidurinė mokykla, Giedraičiai 23:59.8 5:59
66V16Šeikis Ignas
LTU
LTU
Suginčių vidurinė mokykla 7 klasė, Suginčiai 24:00.0 6:00
67M16Ryliškytė Augustina
LTU
LTU
  24:01.1 6:00
68M16Zlatkauskaitė Simona
LTU
LTU
Alanta 24:07.0 6:01
69V16Šerelis Vytautas
LTU
LTU
Alanta 24:10.6 6:02
70V13Maigys Dominykas
LTU
LTU
Suginčių vidurinė mokykla 5 klasė, Suginčiai 24:20.7 6:05
71V13Virkutis Rokas
LTU
LTU
  24:27.9 6:06
72V16Gavelis Edgaras
LTU
LTU
Suginčių vidurinė mokykla 12 klasė, Suginčiai 24:29.6 6:07
73V16Lukša Paulius
LTU
LTU
Molėtų pagrindinė mokykla, Molėtai 24:31.3 6:07
74M16Junevičiūtė Renata
LTU
LTU
Algirdo Brazausko gimnazija, Kaišiadorys 24:39.5 6:09
75V16Žala Ernestas
LTU
LTU
Taujėnai 24:48.0 6:12
76V13Papickas Lukas
LTU
LTU
Suginčių vidurinė mokykla 6 klasė, Suginčiai 25:04.9 6:16
77V16Bikus Andrius
LTU
LTU
Molėtų vaikų globos namai, Molėtai 25:07.5 6:16
78V13Baltaduonis Elidijus
LTU
LTU
Suginčių vidurinė mokykla 6 klasė, Suginčiai 25:16.0 6:19
79V13Leišis Laurynas
LTU
LTU
Suginčių vidurinė mokykla 5 klasė, Suginčiai 25:17.3 6:19
80V13Čeplinskas Laurynas
LTU
LTU
Molėtų pagrindinė mokykla, Molėtai 25:24.8 6:21
81V70Navagrudskas Sigitas
LTU
LTU
Inžinerija, Vilnius 25:30.5 6:22
82V16Žilinskas Antanas
LTU
LTU
Obeliai 25:31.3 6:22
83NWVPumputis Algis
LTU
LTU
Videniškių pagrindinė mokykla, Videniškės 25:32.3 6:23
84V16Čimbaras Modestas
LTU
LTU
  25:33.9 6:23
85V13Vedeikis Andrius
LTU
LTU
  25:36.3 6:24
86V16Mameniškis Dovydas
LTU
LTU
Suginčių vidurinė mokykla 7 klasė, Suginčiai 26:02.5 6:30
87M13Jakutytė Ugnė
LTU
LTU
Giedraičių vidurinė mokykla, Giedraičiai 26:04.8 6:31
88V13Kvartūnas Gražvydas
LTU
LTU
Suginčiai 26:07.1 6:31
89V13Paleckis Antanas
LTU
LTU
  26:17.4 6:34
90M16Pumpalavičiūtė Samanta
LTU
LTU
Molėtų pagrindinė mokykla, Molėtai 26:19.2 6:34
91M16Pašiušienė Deimantė
LTU
LTU
  26:20.1 6:35
92M16Čimbarienė Jolita
LTU
LTU
  26:21.0 6:35
93V13Čimbaras Justas
LTU
LTU
  26:21.6 6:35
94V16Čimbaras Petras
LTU
LTU
  26:26.5 6:36
95V13Bitautis Domas
LTU
LTU
Giedraičių vidurinė mokykla, Giedraičiai 26:30.4 6:37
96V13Bitautis Danas
LTU
LTU
Giedraičių vidurinė mokykla, Giedraičiai 26:31.1 6:37
97V13Michalčiuk Aleksandras
LTU
LTU
Giedraičių vidurinė mokykla, Giedraičiai 26:31.7 6:37
98V13Saplinskas Deividas
LTU
LTU
Suginčių vidurinė mokykla 5 klasė, Suginčiai 26:35.5 6:38
99V13Rauktys Lukas
LTU
LTU
Molėtų pagrindinė mokykla, Molėtai 26:36.4 6:39
100V16Šironas Linas
LTU
LTU
Klajūnas, Molėtai 26:41.1 6:40
101NWMŠlepikienė Laima
LTU
LTU
Videniškių pagrindinė mokykla, Videniškės 26:52.9 6:43
102M13Šironaitė Austėja
LTU
LTU
Klajūnas, Molėtai 26:56.8 6:44
103V13Paleckis Juozas
LTU
LTU
  26:57.4 6:44
104V16Paleckis Vytautas
LTU
LTU
  26:58.1 6:44
105V13Pašiušis Vytautas
LTU
LTU
Molėtų pagrindinė mokykla, Molėtai 26:58.6 6:44
106M16Kazlauskaitė Santa
LTU
LTU
Algirdo Brazausko gimnazija, Kaišiadorys 27:00.0 6:45
107V13Juknonis Haroldas
LTU
LTU
Molėtų pagrindinė mokykla, Molėtai 27:01.6 6:45
108M13Meškauskaitė Rita
LTU
LTU
Suginčių vidurinė mokykla 5 klasė, Suginčiai 27:01.9 6:45
109M16Balzarytė Paulina
LTU
LTU
Algirdo Brazausko gimnazija, Kaišiadorys 27:02.7 6:45
110M16Kazlauskaitė Ieva
LTU
LTU
Suginčių vidurinė mokykla 12 klasė, Suginčiai 27:04.8 6:46
111M13Meškauskaitė Ugnė
LTU
LTU
Suginčių vidurinė mokykla 5 klasė, Suginčiai 27:05.8 6:46
112M16Lukošiūtė Emilė
LTU
LTU
Utenos SC, Utena 27:10.0 6:47
113M16Juknevičienė Regina
LTU
LTU
  27:10.3 6:47
114V13Gurklys Lukas
LTU
LTU
Suginčių vidurinė mokykla 6 klasė, Suginčiai 27:14.8 6:48
115V16Žiukas Augustas
LTU
LTU
Molėtų pagrindinė mokykla, Molėtai 27:15.0 6:48
116M13Žukaitė Monika
LTU
LTU
Utenos SC, Utena 27:17.2 6:49
117M16Jackevičiūtė Vitalija
LTU
LTU
Algirdo Brazausko gimnazija, Kaišiadorys 27:23.1 6:50
118V16Bystrickis Antanas
LTU
LTU
Molėtų vaikų globos namai, Molėtai 27:24.0 6:51
119M16Makarevičiūtė Vaida
LTU
LTU
Algirdo Brazausko gimnazija, Kaišiadorys 27:30.2 6:52
120V16Tamulevičius Dainius
LTU
LTU
Algirdo Brazausko gimnazija, Kaišiadorys 27:38.4 6:54
121V13Sugintas Egidijus
LTU
LTU
Suginčiai 27:39.7 6:54
122V16Kuprys Mindaugas
LTU
LTU
  27:40.0 6:55
123V13Šulskus Edvinas
LTU
LTU
Molėtų pagrindinė mokykla, Molėtai 27:56.0 6:59
124V16Čivilis Dominykas
LTU
LTU
Molėtų pagrindinė mokykla, Molėtai 27:56.6 6:59
125V13Mackonis Klaudijus
LTU
LTU
Molėtų pagrindinė mokykla, Molėtai 28:02.8 7:00
126V16Bilinskas Gediminas
LTU
LTU
Molėtų vaikų globos namai, Molėtai 28:05.7 7:01
127V16Gudelis Šarūnas
LTU
LTU
Nol sem 28:09.0 7:02
128V16Baronas Andrius
LTU
LTU
Nol sem 28:09.7 7:02
129M16Šilinskaitė Donata
LTU
LTU
Suginčių vidurinė mokykla 8 klasė, Suginčiai 28:15.8 7:03
130M13Nalivaikaitė Gabija
LTU
LTU
Utena 28:26.7 7:06
131M16Krivičiūtė Neda
LTU
LTU
Suginčių vidurinė mokykla 8 klasė, Suginčiai 28:27.9 7:06
132V16Banevičius Paulius
LTU
LTU
Molėtų pagrindinė mokykla, Molėtai 28:29.5 7:07
133M16Butvilaitė Auksė
LTU
LTU
Suginčių vidurinė mokykla 8 klasė, Suginčiai 28:33.1 7:08
134M13Snukiškytė Vaineta
LTU
LTU
Utena 28:39.6 7:09
135V16Pašiušis Laurynas
LTU
LTU
Suginčių vidurinė mokykla 8 klasė, Suginčiai 28:40.5 7:10
136M16Naidionova Oksana
LTU
LTU
Molėtų pagrindinė mokykla, Molėtai 28:49.1 7:12
137M16Baltrėnaitė Erika
LTU
LTU
Suginčių vidurinė mokykla 9 klasė, Suginčiai 29:04.3 7:16
138M13Petrauskaitė Gintarė
LTU
LTU
Molėtų pagrindinė mokykla, Molėtai 29:06.4 7:16
139V13Mušinskas Edvinas
LTU
LTU
Klajūnas, Molėtai 29:12.8 7:18
140M16Mareckaitė Ieva
LTU
LTU
Suginčių vidurinė mokykla 10 klasė, Suginčiai 29:14.3 7:18
141V13Karčiauskas Kęstutis
LTU
LTU
Molėtų vaikų globos namai, Molėtai 29:17.0 7:19
142V16Kulionis Deividas
LTU
LTU
  29:26.1 7:21
143M16Gruodytė Monika
LTU
LTU
Suginčių vidurinė mokykla 7 klasė, Suginčiai 29:26.5 7:21
144V13Vidžiūnas Rokas
LTU
LTU
Vilnius 29:26.9 7:21
145V13Ulčickas Nojus
LTU
LTU
Molėtų pagrindinė mokykla, Molėtai 29:27.3 7:21
146V13Sugintas Jokimas
LTU
LTU
Suginčių vidurinė mokykla 5 klasė, Suginčiai 29:37.4 7:24
147M16Adomėnaitė Gabrielė
LTU
LTU
Molėtų pagrindinė mokykla, Molėtai 29:51.8 7:27
148M16Čereškaitė Monika
LTU
LTU
Molėtų gimnazija, Molėtai 29:52.3 7:28
149V16Židonis Justinas
LTU
LTU
Molėtų pagrindinė mokykla, Molėtai 29:53.5 7:28
150M16Vaicekauskienė Ieva
LTU
LTU
Molėtų pagrindinė mokykla, Molėtai 30:02.1 7:30
151M16Juočytė Edita
LTU
LTU
Molėtų gimnazija, Molėtai 30:04.7 7:31
152M13Petronytė Deimantė
LTU
LTU
Molėtų pagrindinė mokykla, Molėtai 30:06.5 7:31
153M16Aniukštytė Deimantė
LTU
LTU
Suginčių vidurinė mokykla 7 klasė, Suginčiai 30:07.4 7:31
154M13Vorobjovaitė Gabija
LTU
LTU
Molėtų pagrindinė mokykla, Molėtai 30:08.8 7:32
155M13Meidutė Eglė
LTU
LTU
Suginčių vidurinė mokykla 7 klasė, Suginčiai 30:13.3 7:33
156M16Krivičiūtė Goda
LTU
LTU
Suginčių vidurinė mokykla 8 klasė, Suginčiai 30:16.6 7:34
157M13Matkevičiūtė Giedrė
LTU
LTU
Molėtų pagrindinė mokykla, Molėtai 30:38.0 7:39
158NWVMatkevičius Gintautas
LTU
LTU
  30:40.0 7:40
159NWVŠironas Andrius
LTU
LTU
Klajūnas, Molėtai 30:57.0 7:44
160M16Gurklytė Monika
LTU
LTU
Suginčių vidurinė mokykla 11 klasė, Suginčiai 31:05.8 7:46
161M16Datenytė Miglė
LTU
LTU
Molėtų pagrindinė mokykla, Molėtai 31:08.6 7:47
162M16Stragaitė Justina
LTU
LTU
Suginčių vidurinė mokykla 11 klasė, Suginčiai 31:14.3 7:48
163M13Kulionytė Digna
LTU
LTU
  31:18.6 7:49
164M16Paleckytė Elena
LTU
LTU
  31:19.2 7:49
165M16Paleckienė Aušra
LTU
LTU
  31:20.4 7:50
166M16Ulčickienė Giedrė
LTU
LTU
Molėtų pagrindinė mokykla, Molėtai 31:28.3 7:52
167M16Žalaitė Sandra
LTU
LTU
Taujėnai 32:03.2 8:00
168M13Lapėnaitė Dovilė
LTU
LTU
Molėtų pagrindinė mokykla, Molėtai 32:10.1 8:02
169V13Laurinavičius Mykolas
LTU
LTU
Klajūnas, Molėtai 32:11.5 8:02
170V13Laužikas Matas
LTU
LTU
Suginčių vidurinė mokykla 2 klasė, Suginčiai 32:24.1 8:06
171V13Dragūnas Kajus
LTU
LTU
Suginčių vidurinė mokykla 1 klasė, Suginčiai 32:39.7 8:09
172V16Dragūnas Kęstutis
LTU
LTU
Suginčiai 32:42.3 8:10
173M16Misiūnaitė Monika
LTU
LTU
Suginčių vidurinė mokykla 12 klasė, Suginčiai 32:49.4 8:12
174M16Misevičiūtė Ieva
LTU
LTU
Suginčių vidurinė mokykla 12 klasė, Suginčiai 32:50.7 8:12
175V13Kulys Justinas
LTU
LTU
Molėtų pagrindinė mokykla, Molėtai 33:16.9 8:19
176V16Ulčickas Rokas
LTU
LTU
Molėtų pagrindinė mokykla, Molėtai 33:50.7 8:27
177M16Ignatavičiūtė Liucija
LTU
LTU
  33:55.2 8:28
178M13Bagdonaitė Ieva
LTU
LTU
  34:02.0 8:30
179M16Matkevičiūtė Justė
LTU
LTU
  34:02.7 8:30
180V13Stankevičius Ramūnas
LTU
LTU
Suginčių vidurinė mokykla 4 klasė, Suginčiai 34:06.3 8:31
181M16Narušytė Silvija
LTU
LTU
Molėtų gimnazija, Molėtai 34:10.1 8:32
182V16Ankudavičius Matas Vincas
LTU
LTU
Kauno JSK, Kaunas 34:31.6 8:37
183NWMBakienė Rasa
LTU
LTU
Kaunas 34:35.0 8:38
184M16Gruodytė Kristina
LTU
LTU
Suginčių vidurinė mokykla 9 klasė, Suginčiai 34:52.4 8:43
185M13Šeikytė Gabija
LTU
LTU
Suginčių vidurinė mokykla 1 klasė, Suginčiai 34:54.9 8:43
186M16Šeikienė Jurgita
LTU
LTU
  34:58.3 8:44
187NWVKieras Juozas
LTU
LTU
Inžinerija, Vilnius 35:06.0 8:46
188M16Laužikienė Anželika
LTU
LTU
  35:17.1 8:49
189M16Stragaitė Viktorija
LTU
LTU
Suginčių vidurinė mokykla 8 klasė, Suginčiai 35:20.7 8:50
190M13Kanopacko Rūta
LTU
LTU
Klajūnas, Molėtai 36:12.5 9:03
191M16Prušinskaitė Deimantė
LTU
LTU
Molėtų pagrindinė mokykla, Molėtai 36:20.4 9:05
192V13Maigys Kipras
LTU
LTU
  36:21.8 9:05
193M16Maigienė Rūta
LTU
LTU
  36:23.9 9:05
194V13Šeikis Laurynas
LTU
LTU
Suginčių vidurinė mokykla 4 klasė, Suginčiai 37:21.8 9:20
195M13Nemeš Eglė
LTU
LTU
Suginčių vidurinė mokykla 4 klasė, Suginčiai 37:32.9 9:23
196M16Tomkevičienė Jolita
LTU
LTU
Molėtai 38:07.2 9:31
197M16Žalienė Danguolė
LTU
LTU
Taujėnai 38:08.5 9:32
198V13Kraujelis Vieštautas
LTU
LTU
Klajūnas, Molėtai 39:35.6 9:53
199V16Kraujelis Jonas
LTU
LTU
Klajūnas, Molėtai 39:36.0 9:54
200NWMŽukauskaitė Laima
LTU
LTU
Videniškių pagrindinė mokykla, Videniškės 39:37.8 9:54
201NWMNarbutienė Danutė
LTU
LTU
Videniškių pagrindinė mokykla, Videniškės 39:38.6 9:54
202NWMPumputienė Asta
LTU
LTU
Videniškių pagrindinė mokykla, Videniškės 39:39.4 9:54
203NWMGlumbakienė Vida
LTU
LTU
Videniškių pagrindinė mokykla, Videniškės 39:47.0 9:56
204NWMAlišauskienė Natalija
LTU
LTU
  40:31.0 10:07
205NWMKimbartienė Nijolė
LTU
LTU
  40:33.0 10:08
206NWMRusteikienė Aldona
LTU
LTU
  40:35.0 10:08
207M13Kraujelytė Luknė
LTU
LTU
Klajūnas, Molėtai 40:41.6 10:10
208M16Kraujalytė Virginija
LTU
LTU
Klajūnas, Molėtai 40:45.1 10:11
209M13Sakalauskaitė Jonė
LTU
LTU
Molėtų gimnazija, Molėtai 41:12.1 10:18
210M16Sakalauskienė Ona
LTU
LTU
Molėtų gimnazija, Molėtai 41:14.1 10:18
211V16Sakalauskas Laimutis
LTU
LTU
Molėtų gimnazija, Molėtai 41:14.9 10:18
212NWMŠeikienė Eglė
LTU
LTU
  41:27.0 10:21
213NWMIlčiukienė Irena
LTU
LTU
  41:28.0 10:22
214NWVStaugaitis Jokubas
LTU
LTU
  42:17.0 10:34
215NWVStaugaitis Gintautas
LTU
LTU
  42:18.0 10:34
216V13Pivoras Tomas
LTU
LTU
  42:31.5 10:37
217M16Pivorienė Alina
LTU
LTU
  42:33.7 10:38
218V16Leišis Audrius
LTU
LTU
  42:55.0 10:43
219V16Grigelevičius Mantas
LTU
LTU
  42:56.0 10:44
220V16Grigelevičius Tadas
LTU
LTU
Suginčių vidurinė mokykla 10 klasė, Suginčiai 42:57.0 10:44
221V16Bačiulis Liutauras
LTU
LTU
Suginčių vidurinė mokykla 10 klasė, Suginčiai 42:58.0 10:44
222V16Maigys Airidas
LTU
LTU
Suginčių vidurinė mokykla 12 klasė, Suginčiai 42:59.0 10:44
223NWMŠlepikienė Ramunė
LTU
LTU
Videniškių pagrindinė mokykla, Videniškės 43:34.0 10:53
224NWVDubauskas Gintaras
LTU
LTU
Videniškių pagrindinė mokykla, Videniškės 43:35.0 10:53
225M13Venclovaitė Julita
LTU
LTU
Klajūnas, Molėtai 43:49.1 10:57
226V16Venslovas Julius
LTU
LTU
Klajūnas, Molėtai 43:50.0 10:57
227M13Stankevičiūtė Kristina
LTU
LTU
  44:14.8 11:03
228M16Laurinavičiūtė Eglė
LTU
LTU
  44:15.7 11:03
229V16Kraujelis Justas
LTU
LTU
Suginčiai 44:16.4 11:04
230V16Domanskis Linas
LTU
LTU
  47:33.0 11:53
230M16Domanskė Ieva
LTU
LTU
  47:33.0 11:53
230M13Domanskytė Saulė
LTU
LTU
  47:33.0 11:53
233M16Skruzdytė Eglė
LTU
LTU
Sporto pasaulis BK, Panevėžys 47:33.7 11:53
234M16Jauneikaitė Daina
LTU
LTU
  48:58.0 12:14
235M13Tūbaitė Gabija
LTU
LTU
Klajūnas, Molėtai 50:23.2 12:35
236V16Tūba Vilmantas
LTU
LTU
Klajūnas, Molėtai 50:26.4 12:36
237M13Tūbaitė Silvija
LTU
LTU
Klajūnas, Molėtai 1:01:08.0 15:17
238M16Tūbienė Neringa
LTU
LTU
Klajūnas, Molėtai 1:01:09.0 15:17
239V13Vasilevičius Ignas
LTU
LTU
Klajūnas, Molėtai 1:02:12.0 15:33
240V13Vasilevičius Simas
LTU
LTU
Klajūnas, Molėtai 1:02:19.0 15:34
241M16Vasilevičienė Linoreta
LTU
LTU
Klajūnas, Molėtai 1:02:21.0 15:35
242M13Vasilevičiūtė Saulė
LTU
LTU
Klajūnas, Molėtai 1:02:27.0 15:36
243M16Balčiūnienė Rasa
LTU
LTU
Klajūnas, Molėtai 1:06:18.0 16:34
243M16Kraujalienė Rūta
LTU
LTU
Klajūnas, Molėtai 1:06:18.0 16:34
243V13Balčiūnas Laurynas
LTU
LTU
Klajūnas, Molėtai 1:06:18.0 16:34
243V13Kraujalis Aistis
LTU
LTU
Klajūnas, Molėtai 1:06:18.0 16:34
247M16Kraujelienė Lina
LTU
LTU
Klajūnas, Molėtai 1:10:59.0 17:44
247V13Kraujelis Vincentas
LTU
LTU
Klajūnas, Molėtai 1:10:59.0 17:44
249M16Kamarauskaitė Justė
LTU
LTU
Utenos SC, Utena 1:27:39.2 21:54