Lietuvos čemp. estafetė
LTU, Varnabūdė, 2011-06-12

Dalyvio Rybakovaitė Kristina tarpiniai laikai

Diena 1, etapas 3

Grupė M

Trasa 5.2 km 20 KP

Nr.KPLaikas Klaida **VietaAntžmogis
absoliutusintervalegeriausias skirtumas *
 Sta12:41:17         
17212:44:082:512:31
2:15
0:20
0:36
13%
27%
 6
22
Gulbinaitė A.
Morėnas S.
 7212:44:08         
23712:46:242:161:56 0:2017%  2
9
Ražaitytė G.
34012:51:074:434:02
3:51
0:41
0:52
17%
23%
 3
11
Ptašekaitė R.
Deltuva A.
44312:51:540:470:41
0:34
0:06
0:13
15%
38%
 7
19
Ptašekaitė R.
Rutkauskas A.
54412:53:511:571:53
1:41
0:04
0:16
4%
16%
 2
15
Masevičiūtė K.
Bartkevičius A.
64512:55:061:151:15
1:00
 
0:15
 
25%
 1
26
Rybakovaitė K., Ražaitytė G., Ivanauskaitė R., Masevičiūtė K.
Bartkevičius A.
74712:57:542:482:40
2:36
0:08
0:12
5%
8%
 3
7
Valaitė I.
Markovas P.
85113:01:353:412:34
2:24
1:07
1:17
44%
53%
0:439
17
Ptašekaitė R.
Drazdauskas L.
95513:03:171:421:35
1:30
0:07
0:12
7%
13%
 2
5
Ptašekaitė R.
Kurtovas K.
107613:04:191:021:01
0:51
0:01
0:11
2%
22%
 3
29
Valaitė I., Masevičiūtė K.
Bartkevičius A., Kusas A.
115713:05:201:010:55 0:0611%  3
5
Ražaitytė G.
125913:06:531:331:33
1:27
 
0:06
 
7%
 1
2
Rybakovaitė K., Ražaitytė G., Grigaitė E.
Preikša A.
136013:08:251:321:29
1:14
0:03
0:18
3%
24%
 3
16
Ražaitytė G., Paužaitė S.
Storpirštis K.
146413:09:210:560:53
0:52
0:03
0:04
6%
8%
 3
5
Paužaitė S.
Bartkevičius A.
157013:10:311:101:10
1:05
-0:01
0:05
-1%
8%
 1
2
Rybakovaitė K.
Storpirštis K.
167113:13:323:011:55 1:0657% 0:3919
64
Ražaitytė G.
1710013:14:100:380:35
0:30
0:03
0:08
9%
27%
 4
21
Preikšaitė A., Ražaitytė G., Ambrazaitė V.
Danilevičius R.
 Fin13:14:250:150:15
0:13
-0:01
0:02
-7%
15%
 1
8
Rybakovaitė K.
Kurtovas K.
Rezultatas33:0828:53
26:49
4:15
6:19
-0:02
15%
24%
-1%
1:225
8

* teigiamas skirtumas yra tarp dalyvio laiko ir geriausio laiko, neigiamas skirtumas yra tarp dalyvio laiko ir antro laiko, jei dalyvio laikas geriausias.

** klaidą fiksuojama, jeigu dalyvis atsilieka nuo savo grafiko virš 10 sekundžių. Grafiko skaičiavimui atmetamos klaidos virš 1 minutės.