Daugiadienės TAKAS
LTU, Palanga, 2011-06-23

Rezultatai

Grupė H14

Trasa 1 d. 4.5 km 15 KP, 2 d. 2.3 km 18 KP, 3 d. 3.9 km 20 KP, 4 d. 4.8 km 19 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  3 diena  4 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena
1
Šamanskas Aurimas LTUTakas OK, Kaunas 2:08:1340:49 (18)16:36 (  5)33:17 (  1)37:31 (18)
2
Titomers Endijs LATAlnis OK 2:09:5135:40 (  5)16:17 (  4)42:52 (  9)35:02 (  7)
3
Vaitkus Rokas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 2:09:5234:30 (  3)21:51 (33)37:48 (  3)35:43 (  9)
4
Melaika Kazimieras LTUKrantas OK, Panevėžys 2:09:5636:30 (  6)15:43 (  1)40:12 (  5)37:31 (18)
5
Germanavičius Pranas LTUĄžuolas OK, Sietyno SM, Vilnius 2:09:5837:37 (  9)19:07 (16)40:32 (  6)32:42 (  2)
6
Lipnickas Rokas LTUSM Gaja, Kaunas 2:11:5140:45 (17)17:33 (  9)41:32 (  7)32:01 (  1)
7
Petrovas Daumantas Jurgis LTUPerkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius 2:12:4340:08 (15)17:25 (  8)40:09 (  4)35:01 (  6)
8
Kalvaitis Nojus LTUBūdakalnis OK, Ignalina 2:14:4139:35 (12)17:09 (  6)41:52 (  8)36:05 (12)
9
Dulius Dominykas LTUArboro OK, Panevėžio r. MKSC, Krekenava 2:19:1238:22 (10)16:05 (  3)43:09 (10)41:36 (29)
10
Staišiūnas Edvinas LTUĄžuolas OK, Sietyno SM, Vilnius 2:19:4533:46 (  1)15:50 (  2)51:28 (25)38:41 (21)
11
Žilionis Lukas LTUSM Gaja, Kaunas 2:19:4644:22 (25)19:15 (19)37:38 (  2)38:31 (20)
12
Nenartavičius Kęstutis LTUSM Gaja, Kaunas 2:19:4838:57 (11)17:16 (  7)44:50 (15)38:45 (22)
13
Ašmantas Aurimas LTUŠilalės SM, Šilalė 2:21:0339:50 (13)19:32 (22)48:19 (22)33:22 (  4)
14
Šiliņš Aivis LATAlnis OK 2:21:0741:37 (21)20:50 (29)45:39 (19)33:01 (  3)
15
Bogdanovs Konstantins LATStiga OK 2:21:2634:56 (  4)19:16 (20)44:09 (13)43:05 (32)
16
Žydelis Ignas LTUPerkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius 2:22:0641:07 (20)21:07 (30)45:06 (16)34:46 (  5)
17
Nenartavičius Tomas LTUSM Gaja, Kaunas 2:25:0846:20 (30)18:17 (12)43:41 (12)36:50 (14)
18
Olbrikis Lukas LTUAlytaus SRC, Alytus 2:25:1140:15 (16)20:17 (27)45:10 (17)39:29 (24)
19
Laigonas Julius LTUJavonis OK, Marijampolės MKC, Marijampolė 2:25:3045:04 (26)19:49 (23)43:25 (11)37:12 (15)
20
Jasaitis Irmantas LTUŠilalės SM, Šilalė 2:26:4833:50 (  2)19:21 (21)53:53 (32)39:44 (25)
21
Butkauskas Paulius LTUAlytaus SRC, Alytus 2:31:0352:30 (38)18:35 (13)44:34 (14)35:24 (  8)
22
Petkus Simonas LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 2:31:4037:12 (  7)22:14 (34)50:32 (23)41:42 (30)
23
Kerpis Lukas LTUŠilalės SM, Šilalė 2:33:0742:58 (23)20:04 (25)54:03 (33)36:02 (11)
24
Ezerskis Lukas LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 2:33:1739:59 (14)22:42 (36)53:08 (31)37:28 (17)
25
Stankevičius Kristis LTUArboro OK, Panevėžio r. MKSC, Krekenava 2:33:2048:12 (32)20:41 (28)47:15 (21)37:12 (15)
26
Žygaitis Dovydas LTUŠilalės SM, Šilalė 2:33:2545:29 (27)19:58 (24)52:12 (27)35:46 (10)
27
Saulėnas Paulius LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 2:44:4251:30 (35)26:03 (45)47:08 (20)40:01 (26)
28
Olišauskas Baltrus LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 2:44:5840:56 (19)18:36 (14)1:04:32 (43)40:54 (27)
29
Valčiukas Justas LTUŠilas OK, Prienų KKSC, Prienai 2:46:5046:12 (29)21:24 (32)52:49 (29)46:25 (34)
30
Žilovas Nedas LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 2:46:5349:00 (33)19:14 (18)51:37 (26)47:02 (36)
31
Kukė Jonas LTUSM Gaja, Kaunas 2:48:3553:09 (39)19:04 (15)45:35 (18)50:47 (40)
32
Jakučionis Mantas LTUŠilas OK, Prienų KKSC, Prienai 2:50:3946:11 (28)19:07 (16)1:04:06 (41)41:15 (28)
33
Deltuva Pijus LTUŠilas OK, Prienų KKSC, Prienai 2:50:5454:30 (41)23:10 (38)51:02 (24)42:12 (31)
34
Drozdovs Antons LATStiga OK 2:55:0243:14 (24)17:46 (10)1:04:16 (42)49:46 (38)
35
Zasčiurinskas Paulius LTUSM Gaja, Kaunas 3:04:3351:40 (36)22:15 (35)1:03:48 (39)46:50 (35)
36
Jadenkus Domantas LTUFortūna OK, Vilnius 3:07:3449:04 (34)22:42 (36)1:03:49 (40)51:59 (42)
37
Talandis Augustas Paulius LTUAlytaus SRC, Alytus 3:07:351:04:17 (44)21:08 (31)52:40 (28)49:30 (37)
38
Utmanas Tomas LTUŠilas OK, Prienų KKSC, Prienai 3:07:5747:09 (31)25:18 (44)1:05:17 (44)50:13 (39)
39
Noruišis Dominykas LTUAlytaus SRC, Alytus 3:12:3854:03 (40)20:11 (26)1:02:10 (37)56:14 (46)
40
Gaižutis Justinas LTUAlytaus SRC, Alytus 3:13:0356:39 (42)25:03 (42)59:26 (35)51:55 (41)
41
Žygaitis Julius LTUŠilalės SM, Šilalė 3:16:1351:47 (37)26:08 (46)1:03:14 (38)55:04 (45)
42
Burba Justinas LTUNeringos SM, Neringa 3:21:561:04:24 (45)25:04 (43)1:06:18 (45)46:10 (33)
43
Rimša Paulius LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 3:27:171:13:07 (49)24:37 (41)54:50 (34)54:43 (44)
44
Kačiušis Jonas LTUJurbarko KKSC, Jurbarkas 3:28:101:11:12 (48)30:22 (49)52:51 (30)53:45 (43)
45
Urbelis Deimantas LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 3:30:001:05:37 (46)23:32 (39)1:01:27 (36)59:24 (47)
46
Čepėnas Jonas LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 4:07:511:09:42 (47)27:15 (48)1:12:16 (46)1:18:38 (49)
  Daņilovs Jevgēņijs LATStiga OK 1:32:0437:35 (  8)18:03 (11)dsq36:26 (13)
  Vaidila Gustas LTUViesulo SC, Klaipėda 2:48:401:03:37 (43)26:14 (47)1:18:49 (47)dsq
  Baškirov Vakaris LTUViesulo SC, Klaipėda 2:55:331:17:27 (50)37:15 (50)dsq1:00:51 (48)
  Mordasas Arnas LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 1:21:2842:18 (22)dsqdsq39:10 (23)
  Brasas Jonas LTUVersmė OK, Plungės SM, Plungė 23:48dns23:48 (40)dnsdns