EOC JWOC EYOC sprint + middle + long ms
UKR, Sumy, 2012-02-22

Rezultatai

Grupė M20

Trasa 13.9 km 19 KP

Rinktis  1 diena  2 diena  3 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km
1
Holmberg Andreas SWESweden 1:06:15 4:45
2
Popov Alexei RUSRussia 1:06:30 4:47
3
Aikio Santeri FINFinland 1:08:49 4:57
4
Kugler Simon AUTAustria 1:10:04 5:02
5
Linnainmaa Tero FINFinland 1:10:48 5:05
6
Raize Nauris LATLatvia 1:10:51 5:05
7
Truttmann Sandro SUISwitzerland 1:10:52 5:05
8
Dmitriev Maxim RUSRussia 1:10:53 5:05
9
Pylaev Viacheslav RUSRussia 1:10:54 5:06
10
Shalin Sergei RUSRussia 1:10:55 5:06
11
Aschwanden Sven SUISwitzerland 1:10:56 5:06
12
Høydal Johannes Hov NORNorway 1:10:57 5:06
13
Kotro Tuomas FINFinland 1:10:58 5:06
14
Shalakhin Dmitry RUSRussia 1:10:59 5:06
15
Tuomala Misa FINFinland 1:11:01 5:06
16
Lundholm Markus SWESweden 1:11:05 5:06
17
Svartholm Joar SWESweden 1:11:07 5:06
18
Hreniuc Vasile Mirel ROURomania 1:11:09 5:07
19
Nordberg Ulrik SWESweden 1:11:52 5:10
20
Madslien Jørgen NORNorway 1:11:56 5:10
21
Rapp Linus SWESweden 1:12:04 5:11
22
Neumann Vojtech CZECzech Republic 1:13:00 5:15
23
Meier Christoph SUISwitzerland 1:13:08 5:15
24
Horvat Petr CZECzech Republic 1:13:19 5:16
25
Larsson Jonas SWESweden 1:14:01 5:19
26
Blumenstein Bojan GERGermany 1:14:09 5:20
27
Gabrielsen Sjur Obrestad NORNorway 1:14:40 5:22
28
Klaska Pavel CZECzech Republic 1:17:40 5:35
29
Stankevičius Vilius LTULithuania 1:17:53 5:36
30
Slanzi Giordano ITAItaly 1:18:38 5:39
31
Flechsig Florian GERGermany 1:20:28 5:47
32
Karzhov Pavel BLRBelarus 1:20:45 5:48
33
Nenonen Lauri FINFinland 1:20:51 5:48
34
Kesaväli Asso ESTEstonia 1:24:09 6:03
35
Indrecan Ionut Vlad ROURomania 1:26:57 6:15
36
Tooming Taaniel ESTEstonia 1:27:13 6:16
37
Von Arx Philipp SUISwitzerland 1:27:27 6:17
38
Kryvasheev Andrei BLRBelarus 1:27:35 6:18
39
Adamovich Dmitry KAZKazakhstan 1:28:39 6:22
40
Franko David SVKSlovakia 1:28:49 6:23
41
Kalvaitis Danius LTULithuania 1:29:14 6:25
42
Schiel Philipp AUTAustria 1:31:10 6:33
43
Mospan Sergiy UKRUkraine 1:38:30 7:05
44
Linnus Kristjan ESTEstonia 1:41:40 7:18
45
Brukhovych Oleksii UKRUkraine 1:44:08 7:29
46
Hrytskevich Artsiom BLRBelarus 2:22:45 10:16
  Reponen Tommi FINFinland dsq  
  Neimanis Nauris LATLatvia dsq  
  Ahlbäck Emil NORNorway dsq  
  Kulikov Ivan RUSRussia dsq  
  Wickert Adrian AUTAustria dsq