Jono Vileišio taurė
LTU, Pašvinės ir Pageluvis, Šiaulių r, 2012-04-21

Rezultatai

Grupė V14

Trasa 1 d. 3.0 km 9 KP, 2 d. 3.7 km 10 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena
1
Germanavičius Pranas LTUĄžuolas OK, Sietyno SM, Vilnius 50:03 24:06 (  1)25:57 (  1)
2
Jakučionis Mantas LTUŠilas OK, Prienų KKSC, Prienai 57:04 28:05 (  4)28:59 (  5)
3
Žilovas Nedas LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 58:08 29:01 (  5)29:07 (  6)
3
Kukė Jonas LTUSM Gaja, Kaunas 58:08 29:24 (  6)28:44 (  4)
5
Šamanskas Augustinas LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 59:11 29:26 (  7)29:45 (  7)
6
Lipnickas Rokas LTUŠilas OK, SM Gaja, Kaunas 1:01:12 24:58 (  2)36:14 (17)
7
Zaliauskas Povilas LTUPerkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius 1:02:00 35:14 (21)26:46 (  2)
8
Daukšys Algirdas LTUŠilalės SM, Šilalė 1:03:38 31:29 (11)32:09 (10)
9
Olbrikis Lukas LTUAlytaus SRC, Alytus 1:03:47 32:27 (12)31:20 (  9)
10
Laigonas Julius LTUJavonis OK, Marijampolės MKC, Marijampolė 1:03:50 25:07 (  3)38:43 (20)
11
Ambrazas Ignas LTUSakas OK, Šiauliai 1:05:13 34:27 (16)30:46 (  8)
12
Valčiukas Justas LTUŠilas OK, Prienų KKSC, Prienai 1:06:23 31:17 (  9)35:06 (14)
13
Mockaitis Rėjus LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 1:06:29 31:10 (  8)35:19 (16)
14
Deltuva Pijus LTUŠilas OK, Prienų KKSC, Prienai 1:06:57 33:52 (14)33:05 (12)
15
Zasčiurinskas Paulius LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 1:07:14 34:47 (19)32:27 (11)
16
Bazelis Romas LTURASKK SK, Sietyno SM, Vilnius 1:09:15 35:00 (20)34:15 (13)
17
Balčiūnas Domantas LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 1:12:23 32:41 (13)39:42 (22)
18
Jankevičius Arnas LTUJurbarko KKSC, Jurbarkas 1:14:42 34:09 (15)40:33 (23)
19
Šumskas Lukas LTUAlytaus SRC, Alytus 1:16:17 34:36 (17)41:41 (25)
20
Jaseliūnas Ignas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:21:20 46:04 (25)35:16 (15)
21
Augustinas Matas LTUSM Gaja, Kaunas 1:21:58 43:42 (24)38:16 (19)
22
Talandis Augustas Paulius LTUAlytaus SRC, Alytus 1:27:50 50:31 (26)37:19 (18)
23
Freimontas Lukas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:40:11 57:35 (28)42:36 (26)
24
Stanislovaitis Vytautas LTUSM Gaja, Kaunas 1:45:33 1:04:23 (30)41:10 (24)
25
Mickus Tomas LTUVersmė OK, Plungės SM, Plungė 1:49:37 1:03:00 (29)46:37 (27)
26
Labanovas Ignas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:54:35 1:14:57 (32)39:38 (21)
27
Tiriūna Aurimas LTUŠilalės SM, Šilalė 2:09:03 1:11:33 (31)57:30 (30)
  Vaitkus Rokas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 27:56 dsq27:56 (  3)
  Urbelis Marius LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 31:27 31:27 (10)dns
  Urbelis Deimantas LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 34:39 34:39 (18)dns
  Rimša Paulius LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 39:20 39:20 (22)dns
  Mordasas Arnas LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 42:22 42:22 (23)dns
  Dabravalskis Laurynas LTUVersmė OK, Plungės SM, Plungė 47:33 dns47:33 (28)
  Kaklauskas Emilis LTUSM Gaja, Kaunas 51:36 51:36 (27)dns
  Žvirzdinas Gytis LTUVersmė OK, Plungės SM, Plungė 53:16 dns53:16 (29)
  Penkovas Andrius LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys   dsqdns