Jono Vileišio taurė
LTU, Pašvinės ir Pageluvis, Šiaulių r, 2012-04-21

Rezultatai

Grupė V18

Trasa 1 d. 5.5 km 18 KP, 2 d. 7.8 km 21 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena
1
Misiūnas Justas LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 1:24:25 34:39 (  2)49:46 (  2)
2
Tirlikas Martynas LTUIgtisa SK, Jurbarko KKSC, Jurbarkas 1:25:41 36:09 (  3)49:32 (  1)
3
Bartkevičius Algirdas LTUŠilas OK, SM Gaja, Kaunas 1:28:56 33:21 (  1)55:35 (13)
4
Vidžiūnas Paulius LTUSakas OK, Šiaulių JTC, Šiauliai 1:29:18 37:11 (  5)52:07 (  5)
5
Kukė Gintaras LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 1:29:25 38:34 (  6)50:51 (  4)
6
Storpirštis Karolis LTUJavonis OK, Marijampolės MKC, Marijampolė 1:30:23 36:28 (  4)53:55 (10)
7
Preikša Augustas LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 1:30:35 39:54 (  8)50:41 (  3)
8
Nakvosas Gytis LTUĄžuolas OK, Sietyno SM, Vilnius 1:31:49 38:41 (  7)53:08 (  7)
9
Deltuva Arnas LTUŠilas OK, Prienų KKSC, Prienai 1:32:52 40:04 (  9)52:48 (  6)
10
Freimontas Dovydas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:35:28 42:15 (11)53:13 (  8)
11
Gabšys Ignas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:36:34 43:20 (12)53:14 (  9)
12
Miknevičius Martynas LTUSM Gaja, Kaunas 1:38:25 44:16 (15)54:09 (11)
13
Alminas Rimvydas LTUVersmė OK, Plungės SM, Plungė 1:39:59 43:35 (14)56:24 (15)
14
Vašėta Ignas LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 1:40:33 41:18 (10)59:15 (18)
15
Žilinskas Paulius LTUSM Gaja, Kaunas 1:40:44 44:37 (18)56:07 (14)
16
Rakauskas Irmantas LTUDainava OK, Alytaus SRC, Alytus 1:42:06 44:23 (17)57:43 (16)
17
Krencius Lukas LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 1:44:54 44:21 (16)1:00:33 (20)
18
Saulėnas Tadas LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 1:45:41 50:39 (27)55:02 (12)
19
Ladukas Vytenis LTUĄžuolas OK, Sietyno SM, Vilnius 1:49:05 47:15 (20)1:01:50 (23)
20
Vidugiris Modestas LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 1:49:24 48:25 (21)1:00:59 (21)
21
Vymeris Marius LTUAlytaus SRC, Alytus 1:53:40 52:04 (28)1:01:36 (22)
22
Dainauskas Dovydas LTUAlytaus SRC, Alytus 1:54:24 55:44 (29)58:40 (17)
23
Laukys Martynas LTUJavonis OK, Marijampolės MKC, Marijampolė 1:55:05 50:14 (26)1:04:51 (27)
24
Janušauskas Lukas LTUJavonis OK, Marijampolės MKC, Marijampolė 1:57:05 48:29 (22)1:08:36 (28)
25
Ogenskas Marius LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 2:02:13 50:12 (25)1:12:01 (32)
26
Kurtovas Kasparas LTUŠilas OK, Prienų KKSC, Prienai 2:08:08 58:51 (31)1:09:17 (29)
27
Docius Šarūnas LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 2:11:00 1:07:24 (35)1:03:36 (25)
28
Skilandis Dalius LTUŠilas OK, Prienų KKSC, Prienai 2:12:26 1:02:05 (33)1:10:21 (31)
29
Gvildys Povilas Kazimieras LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 2:15:54 1:06:06 (34)1:09:48 (30)
30
Rimkus Mantautas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 2:16:03 1:00:12 (32)1:15:51 (34)
31
Trakumas Gintautas LTUVersmė OK, Plungės SM, Plungė 2:44:32 1:11:49 (36)1:32:43 (36)
  Kusas Aurimas LTUVersmė OK, Plungės SM, Plungė 43:34 43:34 (13)dns
  Pranckaitis Dovidas LTUPanevėžio r. MKSC, Krekenava 47:00 47:00 (19)dns
  Malkevičius Paulius LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 49:42 49:42 (23)dsq
  Gaižiūnas Ignas LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 49:42 49:42 (23)dns
  Vaičiulis Naglis LTUSM Gaja, Kaunas 57:49 57:49 (30)dsq
  Gedminas Gytis LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:00:14 dsq1:00:14 (19)
  Nekvedavičius Mantas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:03:06 dsq1:03:06 (24)
  Nagulevičius Edvinas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:03:42 dns1:03:42 (26)
  Žikevičius Šarūnas LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 1:13:20 dsq1:13:20 (33)
  Visockas Matas LTUSakas OK, Šiauliai 1:27:04 dsq1:27:04 (35)
  Lazdauskas Romanas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai   dnsdsq
  Kalibatas Julius LTUJurbarko KKSC, Jurbarkas   dsqdns
  Matusevičius Mantas LTUJurbarko KKSC, Jurbarkas   dsqdns