login
Daugiadienės TAKAS → Rezultatai

LTU, Druskininkai, 2013-06-20

Grupė H50

Trasa 1 d. 5.8 km 21 KP, 2 d. 7.7 km 21 KP, 3 d. 2.4 km 20 KP, 4 d. 6.6 km 19 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  3 diena  4 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena
1
Paužas Antanas LTUDainava OK, Alytus 2:22:21 36:24 (  1) 46:03 (  1) 15:19 (  7) 44:35 (  4)
2
Ptašekas Julius LTUDevyni OK, Vilnius 2:22:27 37:00 (  2) 51:05 (  3) 14:45 (  3) 39:37 (  1)
3
Ptašekas Marius LTUDevyni OK, Vilnius 2:29:35 39:21 (  4) 54:04 (  7) 15:53 (  9) 40:17 (  2)
4
Ziaziulia Ivanas LTUSaulė OK, Vilnius 2:29:36 40:26 (  7) 52:59 (  6) 13:48 (  1) 42:23 (  3)
5
Derebrant Per Olof SWEAneby SOK, Aneby 2:32:06 38:54 (  3) 51:41 (  4) 15:07 (  4) 46:24 (  5)
6
Mamis Ģirts LATMona OK, Tukums 2:37:35 40:42 (  8) 54:36 (  8) 14:42 (  2) 47:35 (  6)
7
Kiselev Igor RUSKaliningrad OK, Kaliningrad 2:53:41 46:33 (12) 59:36 (12) 16:24 (11) 51:08 (  8)
8
Striūka Algirdas LTUĄžuolas OK, Vilnius 2:55:34 44:37 (10) 1:03:59 (14) 15:41 (  8) 51:17 (  9)
9
Mikalauskas Robertas LTUSaulė OK, Vilnius 2:59:24 46:40 (13) 1:02:38 (13) 17:02 (12) 53:04 (10)
10
Kubaitis Arūnas LTUGestas KSK, Vilnius 3:12:58 52:37 (14) 1:06:45 (15) 15:11 (  6) 58:25 (12)
11
Yudov Sergei RUSKaliningrad OK, Kaliningrad 3:14:25 43:14 (  9) 1:19:32 (20) 21:23 (18) 50:16 (  7)
12
Kymalainen Jari FINTampereen Pyrinto, Tampere 3:24:07 58:10 (18) 1:07:47 (16) 19:12 (15) 58:58 (13)
13
Brūzga Pranas LTUTakas OK, Kaunas 3:24:13 55:40 (16) 1:09:52 (17) 19:24 (16) 59:17 (15)
14
Piktūrna Vidmantas LTUKopa OK, Klaipėda 3:33:58 1:02:28 (20) 1:12:05 (19) 20:14 (17) 59:11 (14)
15
Stančikas Virginijus LTUFortūna OK, Vilnius 3:34:45 57:07 (17) 57:40 (11) 18:22 (14) 1:21:36 (18)
16
Bikelis Vytautas LTULabirintas OK, Vilnius 3:45:02 59:32 (19) 1:11:45 (18) 21:26 (19) 1:12:19 (17)
  Jonauskas Genadijus LTUDevyni OK, Vilnius 1:47:54 39:59 (  5) 52:46 (  5) 15:09 (  5) dns
  Mockus Pranas LTUŠilas OK, Prienai 1:57:03 45:28 (11) 55:25 (10) 16:10 (10) dsq
  Melaika Dainius LTUKrantas OK, Panevėžys 2:06:07 dsq 55:06 (  9) 17:05 (13) 53:56 (11)
  Šimkūnas Egidijus LTURASKK SK, Vilnius 3:16:02 1:23:31 (21) 1:26:03 (21) 26:28 (20) dns
  Matsukevich Leanid BLRTurlan, Minsk 4:18:02 1:31:21 (22) 2:14:29 (22) 32:12 (21) dsq
  Rudis Algimantas LTUSaulė OK, Vilnius 1:30:21 40:04 (  6) 50:17 (  2) dns dns
  Tilvikas Edmundas LTUJaunystė OK, Klaipėda 2:01:48 54:26 (15) dns dns 1:07:22 (16)