EOC JWOC EYOC middle + long ms + sprint
LAT, Gaizinkalns, 2013-02-13

Rezultatai

Grupė M20

Trasa 3.4 km 17 KP

Rinktis  1 diena  2 diena  3 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km
1
Nordberg Ulrik SWESweden 13:27 3:57
2
Lofthus Dag NORNorway 14:02 4:07
3
Nenonen Lauri FINFinland 14:06 4:08
4
Madslien Jørgen NORNorway 14:16 4:11
5
Svartholm Joar SWESweden 14:21 4:13
6
Aikio Santeri FINFinland 14:25 4:14
7
Kvåle Bjørnar NORNorway 14:37 4:17
8
Kotro Tuomas FINFinland 14:40 4:18
9
Shalin Sergei RUSRussia 14:41 4:19
10
Tuomala Misa FINFinland 14:52 4:22
10
Uusitalo Jyri FINFinland 14:52 4:22
12
Dmitriev Maxim RUSRussia 15:00 4:24
13
Walheim Sixten SWESweden 15:18 4:30
14
Bakken Jonas Madslien NORNorway 15:19 4:30
14
Salén Filip SWESweden 15:19 4:30
16
Blumenstein Bojan GERGermany 15:29 4:33
17
Ericson Martin SWESweden 15:30 4:33
18
Shalakhin Dmitry RUSRussia 15:36 4:35
19
Karppinen Aleksi FINFinland 15:45 4:37
20
Meier Christoph SUISwitzerland 15:46 4:38
21
Fors Simon SWESweden 16:07 4:44
22
Raize Nauris LATLatvia 16:09 4:45
23
Ahlbäck Emil NORNorway 16:15 4:46
24
Laugesaar Tõnis ESTEstonia 16:20 4:48
24
Slanzi Giordano ITAItaly 16:20 4:48
26
Argalas Michal CZECzech Republic 16:29 4:50
27
Sārs Jānis LATLatvia 16:42 4:54
28
Truttmann Lars SUISwitzerland 16:48 4:56
28
Zhukov Stepan RUSRussia 16:48 4:56
30
Linnus Kristjan ESTEstonia 16:50 4:57
31
Klaska Pavel CZECzech Republic 16:52 4:57
32
Horvat Petr CZECzech Republic 16:57 4:59
33
Comina Mattia ITAItaly 16:58 4:59
34
Bormotov Andrey RUSRussia 16:59 4:59
35
Wickert Adrian AUTAustria 17:00 5:00
36
Khusnutdinov Timur RUSRussia 17:13 5:03
37
Baunis Jānis LATLatvia 17:21 5:06
37
Kryvasheev Andrei BLRBelarus 17:21 5:06
39
Canella Samuele ITAItaly 17:38 5:11
40
Kalvaitis Danius LTULithuania 17:51 5:15
41
Neumann Vojtech CZECzech Republic 18:21 5:23
42
Franko David SVKSlovakia 18:24 5:24
43
Ponev Martin BULBulgaria 18:38 5:28
44
Šnuparek Vaclav CZECzech Republic 19:06 5:37
45
Saal Andres ESTEstonia 19:12 5:38
45
Cicėnas Povilas LTULithuania 19:12 5:38
47
Gröll Matthias AUTAustria 19:22 5:41
48
Cozma Raimond ROURomania 19:45 5:48
49
Lukouski Vitali BLRBelarus 19:57 5:52
50
Watanabe Yuki JPNJapan 20:19 5:58
51
Pauser Jakob AUTAustria 22:32 6:37
52
Libotean Stefan ROURomania 35:20 10:23