dbtopas login
Vidos Vencienės taurė → Rezultatai racesults.lt

LTU LTU, Ignalina, 2013-03-09

Grupė V

Trasa 10.0 km 2 ratai

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Ratai Laikas min/km Taip pat...
1
Strolia VytautasLTU LTULOSC, Anykščių KKSC, Anykščiai 2 26:42.90 2:40  
2
Jakeliūnas LukasLTU LTULOSC, Anykščių KKSC, Anykščiai 2 28:50.69 2:53  
3
Terentjev StepanLTU LTUVisagino SC, Visaginas 2 29:14.92 2:55 V17 1
4
Butrimavičius MarijusLTU LTUMohikanai SK, Trakai 2 29:28.32 2:56  
5
Strolia TautvydasLTU LTUIgnalinos KSC, Ingalina 2 29:34.40 2:57 V17 2
6
Kardelis JuliusLTU LTUIgnalinos KSC, Ingalina 2 29:46.32 2:58 V17 3
7
Rindzevičius MarijusLTU LTUVilnius 2 30:05.41 3:00  
8
Pukenis RokasLTU LTUAnykščių KKSC, Anykščiai 2 31:41.03 3:10 V17 4
9
Szlegier MarcinPOL POLSejny 2 32:05.03 3:12  
10
Švedas RamūnasLTU LTUVilnius 2 32:27.82 3:14 V40 1
11
Semionovas ValerijusLTU LTUZarasai 2 32:31.79 3:15 V50 1
12
Narvydas SimonasLTU LTUElektrėnai 2 32:34.42 3:15  
13
Kliševičius DeividasLTU LTUIgnalinos KSC, Ingalina 2 33:14.05 3:19 V16 1
14
Krasauskas VytenisLTU LTUKaunas 2 33:15.33 3:19  
15
Milašius PetrasLTU LTUZarasai 2 33:21.44 3:20 V60 1
16
Nikitinas RuslanasLTU LTUIgnalina 2 33:47.33 3:22  
17
Zaicevas RobertasLTU LTUFischer SK, Vilnius 2 34:56.01 3:29  
18
Bajoravičius ĄžuolasLTU LTUAnykščių KKSC, Anykščiai 2 35:11.42 3:31 V16 2
19
Suslavičius VladasLTU LTUVilnius 2 35:27.72 3:32 V50 2
20
Pokutko PawelPOL POLSejny 2 35:47.68 3:34 V17 5
21
Cicėnas BroniusLTU LTUIgnalina 2 36:03.63 3:36 V60 2
22
Staranevičius AlgimantasLTU LTUVilnius 2 36:08.81 3:36 V50 3
23
Leškevičius AndriusLTU LTUVilnius 2 36:18.48 3:37  
24
Strazdas EligijusLTU LTUAnykščių KKSC, Anykščiai 2 36:20.18 3:38 V17 6
25
Guoga RaimundasLTU LTUIgnalina 2 37:29.46 3:44 V40 2
26
Varnas AlvydasLTU LTUMohikanai SK, Trakai 2 40:40.46 4:04 V60 3
27
Vilkelis JuozasLTU LTUVilnius 2 40:40.87 4:04 V60 4
28
Gelčys LaimisLTU LTUAnykščių KKSC, Anykščiai 2 40:42.55 4:04 V16 3
29
Vaičiukevičius HenrikasLTU LTU  2 41:05.02 4:06 V50 4
30
Armonočicz JarekPOL POLSejny 2 41:25.55 4:08  
31
Paukštė TomasLTU LTUSietyno SM, Vilnius 2 41:59.90 4:11 V16 4
32
Balakin ArkadijLTU LTUVisaginas 2 43:21.07 4:20 V60 5
33
Grigaravičius ArtūrasLTU LTUSietyno SM, Vilnius 2 44:23.66 4:26 V16 5
34
Bagvilas StasysLTU LTUVilnius 2 44:34.67 4:27 V60 6
35
Valiukas TautvydasLTU LTUKaunas 2 45:06.36 4:30 V50 5
36
Pinkevičius PauliusLTU LTUSietyno SM, Vilnius 2 47:10.10 4:43 V16 6
37
Kaznačenko NikolajLTU LTUSnaigė SK, Visaginas 1 28:02.46   V60 7

Tarpiniai laikai