Kauno mokinių olimpinis festivalis
LTU, Girionys, 2013-04-16

Rezultatai

Grupė M18

Trasa 2.5 km 15 KP

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km
  Kutkaitė Aušrinė LTUMedeina OK, Kaunas 14:53 5:57
1
Lipeikytė Justina LTUMaironio universitetinė gimnazija, Kaunas 17:00 6:48
  Preikšaitė Akvilė LTUJono Jablonskio gimnazija ind., Kaunas 17:10 6:52
  Radzivonaitė Milda LTUJuozo Grušo meno vidurinė mokykla, Kaunas 17:47 7:06
2
Aleksaitė Eglė LTUMaironio universitetinė gimnazija, Kaunas 18:16 7:18
3
Motiejūnaitė Deimantė LTUAušros gimnazija, Kaunas 18:18 7:19
4
Mačytė Justina LTUGedimino sporto ir sveikatingumo mokykla, Kaunas 18:26 7:22
5
Bazytė Kornelija LTUStepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija, Kaunas 19:15 7:42
6
Statauskaitė Vilma LTUAušros gimnazija, Kaunas 19:51 7:56
7
Gineikaitė Ugnė LTUVinco Kudirkos progimnazija, Kaunas 20:13 8:05
8
Balčiūnaitė Emilija LTUJono Jablonskio gimnazija, Kaunas 20:19 8:07
9
Aleksaitė Karolina LTUMaironio universitetinė gimnazija, Kaunas 20:50 8:20
10
Bartkevičiūtė Akvilė LTUSimono Daukanto vidurinė mokykla, Kaunas 22:17 8:54
11
Gurvičiūtė Ieva LTUJono Jablonskio gimnazija, Kaunas 22:26 8:58
12
Kerpauskaitė Miglė LTUJono Jablonskio gimnazija, Kaunas 23:07 9:14
13
Krapavickaitė Ieva LTUJono Jablonskio gimnazija, Kaunas 25:00 10:00
14
Liegutė Ugnė LTUPalemono vidurinė mokykla, Kaunas 25:08 10:03
15
Kalvaitytė Austėja LTUAušros gimnazija, Kaunas 25:42 10:16
16
Žilionytė Ieva LTUPilėnų pagrindinė mokykla, Kaunas 26:17 10:30
17
Misevičiūtė Karolina LTUNemuno vidurinė mokykla, Kaunas 26:48 10:43
18
Urbonaitė Emilija LTUMaironio universitetinė gimnazija, Kaunas 27:04 10:49
19
Skaisgirytė Justė LTUPalemono vidurinė mokykla, Kaunas 28:15 11:18
20
Vitkūnaitė Kamilė LTUJuozo Urbšio katalikiška vidurinė mokykla, Kaunas 28:42 11:28
21
Randytė Deimantė LTUAušros gimnazija, Kaunas 29:04 11:37
22
Kuprytė Danielė LTUJuozo Grušo meno vidurinė mokykla, Kaunas 29:46 11:54
23
Sinkevičiūtė Greta LTUAušros gimnazija, Kaunas 29:55 11:58
24
Vitkūnaitė Greta LTUJuozo Urbšio katalikiška vidurinė mokykla, Kaunas 30:21 12:08
25
Riazanovaitė Monika LTUVaidoto pagrindinė mokykla, Kaunas 30:34 12:13
26
Marčinskaitė Vesta LTUSimono Daukanto vidurinė mokykla, Kaunas 31:20 12:32
27
Vaitkūnaitė Greta LTUPilėnų pagrindinė mokykla, Kaunas 31:58 12:47
28
Usanovaitė Vaiva LTUPilėnų pagrindinė mokykla, Kaunas 32:07 12:50
29
Mackevičiūtė Monika LTUPilėnų pagrindinė mokykla, Kaunas 32:40 13:04
30
Sokaitė Gertrūda LTUTado Ivanausko vidurinė mokykla, Kaunas 33:42 13:28
31
Radzevičiūtė Evelina LTUNemuno vidurinė mokykla, Kaunas 33:54 13:33
32
Dobrovolskaitė Kamilė LTUPalemono vidurinė mokykla, Kaunas 33:59 13:35
33
Sperskaitė Sigita LTUNemuno vidurinė mokykla, Kaunas 35:06 14:02
34
Škalaberdaitė Ugnė LTUNemuno vidurinė mokykla, Kaunas 36:07 14:26
35
Skaisgirytė Austė LTUPalemono vidurinė mokykla, Kaunas 36:27 14:34
36
Urniežiūtė Karolina LTUPalemono vidurinė mokykla ind., Kaunas 37:17 14:54
37
Radvilavičiūtė Ieva LTUNemuno vidurinė mokykla, Kaunas 37:42 15:04
38
Kisnieriūtė Erika LTUVaidoto pagrindinė mokykla, Kaunas 39:23 15:45
39
Drugušaitė Aistė LTUPilėnų pagrindinė mokykla, Kaunas 40:42 16:16
40
Obuchavičiūtė Ieva LTUPalemono vidurinė mokykla, Kaunas 40:50 16:20
41
Rekevičiūtė Laura LTUKovo 11-osios vidurinė mokykla, Kaunas 46:30 18:36
  Gailiušaitė Edita LTUMaironio universitetinė gimnazija, Kaunas dsq  
  Seniūnaitė Akvilė LTUJuozo Urbšio katalikiška vidurinė mokykla, Kaunas dsq