Lietuvos taurė
LTU, Nida, Kuršių nerija, 2013-10-19

Rezultatai

Grupė W14

Trasa 1 d. 4.6 km 10 KP, 2 d. 3.2 km 10 KP

Rinktis  suma  ilga  vidutinė  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma ilga vidutinė
1
Traubaitė Judita LTUFortūna OK, Sietyno SM, Vilnius 59:3534:28 (  1)25:07 (  2)
2
Duliūtė Rugilė LTUMykolo Antanaičio gimnazija, Krekenava 1:01:0537:31 (  2)23:34 (  1)
3
Celeste Katrīna LATOgre OK, Ogre 1:04:5539:26 (  3)25:29 (  3)
4
Valčiukaitė Aurelija LTUŠilas OK, Prienų KKSC, Prienai 1:06:5239:37 (  4)27:15 (  5)
5
Umbrasaitė Justė LTUPerkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius 1:08:3041:59 (  6)26:31 (  4)
6
Dambrauskaitė Ieva LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 1:09:0039:53 (  5)29:07 (  8)
7
Baranauskaitė Martyna LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 1:15:3546:32 (  9)29:03 (  7)
8
Bielevičiūtė Saulė LTUJavonis OK, Marijampolės MKC, Marijampolė 1:16:0445:37 (  8)30:27 (11)
9
Aleksandravičiūtė Austėja LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 1:16:1445:08 (  7)31:06 (13)
10
Rimkutė Roberta LTUŠilalės SM, Šilalė 1:19:3348:28 (12)31:05 (12)
11
Maceinaitė Rūta LTUŠilas OK, Prienų KKSC, Prienai 1:20:0750:37 (15)29:30 (10)
12
Kalvaitytė Austėja LTUBūdakalnis OK, SM Gaja, Ignalina 1:20:1746:37 (10)33:40 (15)
13
Kraujelytė Luknė LTUKlajūnas OK, Molėtai 1:23:5047:12 (11)36:38 (19)
14
Sušinskaitė Miglė LTUFortūna OK, Sietyno SM, Vilnius 1:24:4155:56 (19)28:45 (  6)
15
Kaluinaitė Solveiga LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 1:25:4850:11 (14)35:37 (16)
16
Prūščikaitė Neda LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 1:26:2149:13 (13)37:08 (20)
17
Teslenko Ksenya RUSKaliningrad OK, Kaliningrad 1:27:3053:59 (16)33:31 (14)
18
Merkelytė Rūta LTUŠilalės SM, Šilalė 1:29:2359:57 (22)29:26 (  9)
19
Drazdauskaitė Viktorija LTULėvuo OK, Sietyno SM, Vilnius 1:30:4354:41 (17)36:02 (17)
20
Mockutė Kotryna LTUSM Gaja, Kaunas 1:35:2858:52 (20)36:36 (18)
21
Mackevičiūtė Monika LTUSM Gaja, Kaunas 1:43:2458:55 (21)44:29 (23)
22
Daukšaitė Toma LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:48:571:03:00 (23)45:57 (24)
23
Sokaitė Gertrūda LTUSM Gaja, Kaunas 1:50:1754:45 (18)55:32 (27)
24
Grīnvalde Elīna LATAlnis, JNSC, Jelgava 1:56:451:06:52 (24)49:53 (26)
25
Vaitkūnaitė Greta LTUSM Gaja, Kaunas 2:03:461:22:55 (26)40:51 (21)
26
Baronaitė Ugnė LTUMusninkai 2:14:141:14:33 (25)59:41 (28)
27
Mikolavičiūtė Gintarė LTURASKK SK, Sietyno SM, Vilnius 2:29:331:39:49 (28)49:44 (25)
28
Krylova Darya RUSKaliningrad OK, Kaliningrad 2:41:041:23:16 (27)1:17:48 (29)
  Čaplikaitė Urtė LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 41:26dnf41:26 (22)