dbtopas login
Plento dviračių taurės Šiaulių etapas → Rezultatai racesults.lt

Plento dviračių taurės Šiaulių etapas

LTU
LTU, Šiauliai, 2013-07-28

Grupė V_T

Trasa 36.0 km 5 ratai

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Ratai Laikas km/h
1
Brusokas Vilius
LTU
LTU
Nikeliuotas špykis, Alytus 5 53:57 40
2
Videika Airidas
LTU
LTU
Nikeliuotas špykis, Alytus 5 53:57 40
3
Skrebelis Saulius
LTU
LTU
Utena 5 54:32 39.6
4
Mateliūnas Tomas
LTU
LTU
Pakruojis 5 54:42 39.5
5
Kukta Robertas
LTU
LTU
S-Sportas, Šiauliai 5 54:42 39.5
6
Padelevičius Ramūnas
LTU
LTU
Darna TK, Panevėžys 5 54:45 39.4
7
Vitkauskas Martynas
LTU
LTU
Nikeliuotas špykis, Alytus 5 54:46 39.4
8
Kavaliauskas Regimantas
LTU
LTU
Telšiai OK, Telšiai 5 54:46 39.4
9
Balčiūnas Giedrius
LTU
LTU
Best team ever made, Kaunas 5 54:46 39.4
10
Kasperavičius Marius
LTU
LTU
Sporto Gama, Utena 5 54:47 39.4
11
Petrulis Vitalijus
LTU
LTU
Telšiai OK, Telšiai 5 54:49 39.4
12
Gelžinis Linas
LTU
LTU
S-Sportas, Šiauliai 5 54:49 39.4
13
Ambrazas Svajūnas
LTU
LTU
S-Sportas, Šiauliai 5 54:51 39.4
14
Pankauskas Vilius
LTU
LTU
Drym tym, Kaunas 5 54:51 39.4
15
Nauronis Gintautas
LTU
LTU
Kelmė 5 54:52 39.4
16
Šulinskas Vytis
LTU
LTU
Drym tym, Kaunas 5 54:57 39.3
17
Strižanas Aurimas
LTU
LTU
Best team ever made, Kaunas 5 55:22 39
18
Volskis Evaldas
LTU
LTU
Drym tym, Kaunas 5 55:35 38.9
19
Špundov Dmitrij
LTU
LTU
  5 57:40 37.5
20
Jankūnas Rimas
LTU
LTU
Kauno BMK, Kaunas 5 57:42 37.4
21
Gulbinas Marius
LTU
LTU
S-Sportas, Šiauliai 5 59:05 36.6
22
Tiškus Artūras
LTU
LTU
Telšiai OK, Telšiai 5 59:07 36.5
23
Jankauskas Gajus
LTU
LTU
SGR Salantai 5 59:10 36.5
24
Anužis Vytautas
LTU
LTU
Tinklas, Šiauliai 5 59:13 36.5
25
Sudmantas Remigijus
LTU
LTU
Best team ever made, Kaunas 5 59:17 36.4
26
Stašaitis Mindaugas
LTU
LTU
Best team ever made, Kaunas 5 59:20 36.4
27
Kavaliauskas Vaidas
LTU
LTU
Drym tym, Kaunas 5 59:22 36.4
28
Rimkus Eugenijus
LTU
LTU
Vilnius 5 59:22 36.4
29
Vachteris Gediminas
LTU
LTU
Šiauliai 5 59:22 36.4
30
Kulikauskas Egidijus
LTU
LTU
S-Sportas, Šiauliai 5 59:23 36.4
31
Pocevičius Mantas
LTU
LTU
Tinklas, Šiauliai 5 59:23 36.4
32
Masiulis Valdimaras
LTU
LTU
Šeduva 5 59:23 36.4
33
Zaveckis Artūras
LTU
LTU
Tauragė 5 59:25 36.3
34
Mikaliūnas Rolandas
LTU
LTU
S-Sportas, Šiauliai 5 59:26 36.3
35
Levandavičius Vitas
LTU
LTU
Nikeliuotas špykis, Alytus 5 59:27 36.3
36
Švenčionis Mindaugas
LTU
LTU
  5 59:28 36.3
37
Bielskis Mindaugas
LTU
LTU
Kaunas 5 59:28 36.3
38
Lukenskas Vytautas
LTU
LTU
Velomanai, Kaunas 5 59:29 36.3
39
Teškevičius Algirdas
LTU
LTU
Nikeliuotas špykis, Alytus 5 59:29 36.3
40
Klevinskas Darius
LTU
LTU
S-Sportas, Šiauliai 5 59:29 36.3
41
Ruškys Vytautas
LTU
LTU
Akmenės SC 5 59:30 36.3
42
Matuliauskas Andrius
LTU
LTU
ADM, Molėtai 5 59:30 36.3
43
Daraška Ernestas
LTU
LTU
  5 59:38 36.2
44
Trečiokas Vaidas
LTU
LTU
  5 1:01:37 35.1
45
Vaičaitis Gediminas
LTU
LTU
Tauragė 5 1:01:39 35
46
Petravičius Rokas
LTU
LTU
Šiauliai 5 1:01:43 35
47
Alešauskas Gediminas
LTU
LTU
S-Sportas, Šiauliai 5 1:01:43 35
48
Narmontas Deivydas
LTU
LTU
Plungės SK, Plungė 5 1:01:44 35
49
Stankevičius Vytautas
LTU
LTU
Tauragė 5 1:01:46 35
50
Budginas Julius
LTU
LTU
Telšiai OK, Telšiai 5 1:01:48 34.9
51
Garbenis Algirdas
LTU
LTU
Dubysos SM, Šiauliai 5 1:01:54 34.9
52
Janavičius Ramūnas
LTU
LTU
santa.lt 5 1:01:54 34.9
53
Rimkus Ričardas
LTU
LTU
Tinklas, Šiauliai 5 1:02:06 34.8
54
Petkevičius Ugnius
LTU
LTU
S-Sportas, Šiauliai 5 1:02:34 34.5
55
Krukauskas Arūnas
LTU
LTU
Nikeliuotas špykis, Alytus 5 1:02:56 34.3
56
Rojus Laimonas
LTU
LTU
Šiauliai 5 1:03:22 34.1
57
Jurgaitis Vaidas
LTU
LTU
S-Sportas, Šiauliai 5 1:03:24 34.1
58
Krušinskas Marius
LTU
LTU
  5 1:04:09 33.7
59
Valauskas Gintautas
LTU
LTU
Telšiai OK, Telšiai 5 1:04:10 33.7
60
Mažuolis Justas
LTU
LTU
Kaunas 5 1:04:11 33.7
61
Ruminas Antanas
LTU
LTU
S-Sportas, Šiauliai 5 1:04:15 33.6
62
Varneckas Marius
LTU
LTU
Vilnius 5 1:04:23 33.5
63
Kupė Marius
LTU
LTU
Velo Ghost Veloma, Klaipėda 5 1:04:31 33.5
64
Šimbelis Gediminas
LTU
LTU
Drym tym, Kaunas 5 1:04:31 33.5
65
Žilinskas Virgilijus
LTU
LTU
Nikeliuotas špykis, Alytus 5 1:04:34 33.4
66
Matuliauskas Domas
LTU
LTU
ADM, Molėtai 5 1:04:42 33.4
67
Ukrinas Ramunas
LTU
LTU
Nikeliuotas špykis, Alytus 5 1:05:26 33
68
Vainorius Gytis
LTU
LTU
Šiauliai 5 1:05:33 32.9
69
Gedminas Gytis
LTU
LTU
S-sportas, Šiaulių JTC, Šiauliai 5 1:05:38 32.9
70
Bacevičius Donatas
LTU
LTU
Velomanija Niskama, Kaunas 5 1:05:42 32.9
71
Šideikis Arvydas
LTU
LTU
Neklaužados 5 1:05:44 32.9
72
Liukevičius Eidar
LTU
LTU
  5 1:06:26 32.5
73
Tarasevičius Modestas
LTU
LTU
Nikeliuotas špykis, Alytus 5 1:06:27 32.5
74
Šalkauskas Linas
LTU
LTU
Romantoma, Šiauliai 5 1:06:28 32.5
75
Petraitis Vaidotas
LTU
LTU
Dopingas, Šiauliai 5 1:06:30 32.5
76
Akimovas Artūras
LTU
LTU
Šiauliai 5 1:06:33 32.5
77
Ačias Almis
LTU
LTU
S-Sportas, Šiauliai 5 1:06:38 32.4
78
Bružas Rimas
LTU
LTU
Umarai SP, Vilnius 5 1:07:26 32
79
Galinskis Gintaras
LTU
LTU
Autogaliūnas, Šiauliai 5 1:08:20 31.6
80
Dimavičius Giedrius
LTU
LTU
Dopingas, Šiauliai 5 1:08:28 31.5
81
Klimaitis Andrius
LTU
LTU
Velomanija Niskama, Kaunas 5 1:08:29 31.5
82
Kiminas Remigijus
LTU
LTU
  5 1:08:55 31.3
83
Jurevičius Matas
LTU
LTU
Velomanija Niskama, Kaunas 5 1:09:07 31.2
84
Jurkevičius Artūras
LTU
LTU
Perkūnas SK, Joniškis 5 1:09:13 31.2
85
Mataitis Tomas
LTU
LTU
  5 1:10:45 30.5
86
Būgas Remigijus
LTU
LTU
Vilnius 5 1:11:30 30.2
87
Gaidamavičius Rimvydas
LTU
LTU
Šiauliai 5 1:21:57 26.4
88
Noreika Linas
LTU
LTU
Best team ever made, Kaunas 5 55:00 39.3
89
Šlepetys Egidijus
LTU
LTU
Tuščia koja 4 54:02 32
90
Stugys Tomas
LTU
LTU
Šiauliai 4 55:45 31
91
Kerkavičius Ričardas
LTU
LTU
  4 56:06 30.8
92
Maciulevičius Arūnas
LTU
LTU
Robinzonada adventure 4 56:06 30.8
93
Karpa Liudvikas
LTU
LTU
Velomanai, Kaunas 4 56:07 30.8
94
Olechnavičius Simonas
LTU
LTU
Dopingas, Šiauliai 4 56:29 30.6
95
Plaipa Algimantas
LTU
LTU
Plungės SK, Plungė 4 56:31 30.6
96
Dalangauskas Ugnius
LTU
LTU
  4 56:45 30.4
97
Ražinskas Vilius
LTU
LTU
Šiauliai 4 57:09 30.2
98
Šatkus Edvinas
LTU
LTU
Šiauliai 4 57:11 30.2
99
Černikauskas Donatas
LTU
LTU
Kėdainiai 4 57:19 30.1
100
Toliušis Edmundas
LTU
LTU
Panevėžio apygardos PT, Panevėžys 4 58:11 29.7
101
Katarskis Aidas
LTU
LTU
Igtisa SK, Šiauliai 4 58:31 29.5
102
Andruška Gintaras
LTU
LTU
ZaiZai, Šiauliai 4 58:41 29.4
103
Drąsutis Mindaugas
LTU
LTU
Vijoliai 4 59:23 29.1
104
Vitukynas Antanas
LTU
LTU
Nikeliuotas špykis, Alytus 4 59:35 29
105
Butkevičius Robertas
LTU
LTU
  4 1:00:20 28.6
106
Švederauskas Aurimas
LTU
LTU
Vijoliai 4 1:00:26 28.6
107
Petniūnas Aurimas
LTU
LTU
Šiauliai 4 1:00:51 28.4
108
Levickis Arūnas
LTU
LTU
  4 1:00:57 28.3
109
Ašmonas Sigitas
LTU
LTU
Drym tym, Kaunas 4 1:03:59 27
110
Jankauskas Benas
LTU
LTU
Šiauliai Plius VšĮ, Šiauliai 4 1:04:01 27
111
Meištininkas Julius
LTU
LTU
Tauras, Tauragė 4 1:04:11 26.9
112
Balčius Gintaras
LTU
LTU
Igtisa SK, Šiauliai 4 1:06:03 26.2
113
Sirvydis Vaidas
LTU
LTU
Kaunas 4 1:06:15 26.1
114
Sokoliv Piotr
LTU
LTU
S-Sportas, Šiauliai 4 1:08:52 25.1
115
Kiudulas Artūras
LTU
LTU
  4 1:12:33 23.8
116
Černenko Loreta
LTU
LTU
S-Sportas, Šiauliai 4 1:14:08 23.3
117
Džiaugys Martynas
LTU
LTU
griškonis.lt 2 21:44 39.8
118
Ražickas Karolis
LTU
LTU
Best team ever made, Kaunas 2 35:59 24
119
Bartusevičius Dainius
LTU
LTU
Magnum 1 12:07 35.6
120
Šimanski Artūras
LTU
LTU
  1 12:39 34.1
  Šuipys Paulius
LTU
LTU
Dopingas, Šiauliai   dnf  
  Šalkauskas Tomas
LTU
LTU
Romantoma, Šiauliai   dnf  
  Gineika Gytis
LTU
LTU
    dnf  

Tarpiniai laikai

Spausdinimui