EYOC sprint + long
POR, Caldas da Rainha, 2013-10-25

Rezultatai

Grupė W16

Trasa 5.6 km 14 KP

Rinktis  1 diena  2 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km
1
Lind Josefine DENDenmark 35:23 6:19
2
Müller Dorothea GERGermany 36:13 6:28
3
Vyhnalkova Barbora CZECzech Republic 38:38 6:54
4
Hanauer Florence FRAFrance 38:41 6:54
5
Koskinen Noora FINFinland 38:56 6:57
6
Cechova Tereza CZECzech Republic 39:23 7:02
7
Klüser Ellen GERGermany 39:45 7:06
8
Wańczyk Zuzanna POLPoland 40:03 7:09
9
Ruka Diāna Marta LATLatvia 40:15 7:11
10
Aebersold Simona SUISwitzerland 40:44 7:16
11
Malysheva Zlata RUSRussia 40:54 7:18
12
Godunova Anastasia RUSRussia 41:20 7:23
13
Szuromi Hanga HUNHungary 41:53 7:29
14
Ricketts Jennifer GBRGreat Britain 41:55 7:29
15
Borner Sonja SUISwitzerland 42:00 7:30
16
Viniczai Csenge HUNHungary 42:05 7:31
17
Moreira Beatriz PORPortugal 42:12 7:32
18
Guillemet Océane FRAFrance 42:31 7:36
19
Enlund Alexandra FINFinland 42:43 7:38
20
Polishchuk Lesya UKRUkraine 43:10 7:43
21
Maag Astrid Pedersen DENDenmark 43:19 7:44
22
Pataki Réka Dalida HUNHungary 43:43 7:48
23
Siegert Patricia GERGermany 43:50 7:50
24
Vavrysova Barbara CZECzech Republic 44:11 7:53
25
Rutkauskaitė Kastė LTULithuania 45:00 8:02
26
Beauvir Maelle FRAFrance 45:02 8:03
27
Del Campo Maria Prieto ESPSpain 45:11 8:04
28
Tillingsøe Nikoline DENDenmark 45:20 8:06
29
Blūmentāle Elizabete LATLatvia 45:24 8:06
30
Chestova Anna RUSRussia 45:25 8:07
31
Larsen Camilla DENDenmark 45:51 8:11
32
Gera Krisztina HUNHungary 46:05 8:14
33
Kudre Doris ESTEstonia 46:26 8:18
34
Šmelikova Tereza SVKSlovakia 46:35 8:19
35
Rahkola Ella Noora FINFinland 46:50 8:22
36
Dvorianskaia Anna RUSRussia 47:55 8:33
37
Aebischer Valérie SUISwitzerland 48:28 8:39
38
Vesilind Liina ESTEstonia 48:50 8:43
39
Sanguino Beatriz PORPortugal 49:20 8:49
40
Néda Agnes Rebeka ROURomania 49:49 8:54
41
Berenguer Sanchis Sofia ESPSpain 50:23 9:00
42
Radovanovic Tija SRBSerbia 50:32 9:01
43
Tymoshchuk Mariya UKRUkraine 50:44 9:04
44
Juodagalvytė Agnė LTULithuania 50:52 9:05
45
Čama Anete LATLatvia 50:56 9:06
46
Friedrichs Birte GERGermany 51:08 9:08
47
Androsova Tetyana UKRUkraine 52:10 9:19
48
Bachmann Sofie SUISwitzerland 52:34 9:23
49
Sakalauskaitė Karolina LTULithuania 52:39 9:24
50
Pires Daniela PORPortugal 52:45 9:25
51
Schaffer Ines AUTAustria 52:53 9:27
52
Dyaksova Andreya BULBulgaria 53:53 9:37
53
Pauser Ida AUTAustria 54:27 9:43
54
Norte Beatriz PORPortugal 54:34 9:45
55
Himma Kristiina ESTEstonia 55:36 9:56
56
Peroutka Sophie AUTAustria 55:53 9:59
57
Klemettinen Veera FINFinland 55:58 10:00
58
Ocvirk Pia CROCroatia 56:06 10:01
59
Gedgaudaitė Viktorija LTULithuania 56:17 10:03
59
Miklusova Tereza SVKSlovakia 56:17 10:03
61
Kosutova Katarina SVKSlovakia 56:37 10:07
62
Foški Brina SLOSlovenia 56:44 10:08
63
Michal Shaked ISRIsrael 56:55 10:10
64
Webman Aya ISRIsrael 57:16 10:14
65
Yasur Noam ISRIsrael 58:01 10:22
66
Basiuk Anastasia UKRUkraine 59:36 10:39
67
Soriano Garcia Verónica ESPSpain 59:58 10:43
68
Lipužic Marjeta SLOSlovenia 1:00:55 10:53
69
Ravnikar Monika SLOSlovenia 1:02:25 11:09
70
Kramarenko Alina ESTEstonia 1:03:45 11:23
71
Soriano Ramal Maria ESPSpain 1:05:05 11:37
72
Papugova Andrea SVKSlovakia 1:06:27 11:52
73
Poljanšek Katjuša SLOSlovenia 1:06:32 11:53
74
O Boyle Caoimhe IRLIreland 1:07:12 12:00
75
Giovanelli Anna ITAItaly 1:15:40 13:31
  Novotna Klara CZECzech Republic dsq  
  Trummer Johanna AUTAustria dsq  
  Zušēvica Austra LATLatvia dsq