Daugiadienės VILNIUS
LTU, Vilnius ir jo apylinkės, 2014-05-09

Rezultatai

Grupė W16

Trasa 1 d. 2.3 km 15 KP, 2 d. 6.2 km 13 KP, 3 d. 4.1 km 8 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  3 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena 3 diena
1
Juodagalvytė Agnė LTUĄžuolas OK, Sietyno SM, Vilnius 1:57:4318:02 (  1)57:35 (  1)42:06 (  9)
2
Rutkauskaitė Kastė LTUĄžuolas OK, Sietyno SM, Vilnius 1:59:0020:45 (  6)1:00:42 (  3)37:33 (  3)
3
Sakalauskaitė Karolina LTUPerkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius 1:59:0719:05 (  3)1:00:16 (  2)39:46 (  7)
4
Motiejūnaitė Deimantė LTUŠilas OK, SM Gaja, Kaunas 2:00:5720:23 (  5)1:06:04 (  5)34:30 (  1)
5
Bartkevičiūtė Akvilė LTUŠilas OK, SM Gaja, Kaunas 2:01:5319:31 (  4)1:03:25 (  4)38:57 (  5)
6
Duliūtė Rugilė LTUMykolo Antanaičio gimnazija, Krekenava 2:06:4018:26 (  2)1:10:23 (  7)37:51 (  4)
7
Kašalynaitė Ūla LTUPerkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius 2:15:5121:20 (  7)1:14:54 (11)39:37 (  6)
8
Valčiukaitė Aurelija LTUŠilas OK, Prienų KKSC, Prienai 2:16:0321:29 (  8)1:08:24 (  6)46:10 (10)
9
Kurmin Agnieška LTURASKK SK, Sietyno SM, Vilnius 2:16:4424:15 (14)1:11:54 (  8)40:35 (  8)
10
Staškevičiūtė Raminta LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 2:28:3722:46 (12)1:11:54 (  8)53:57 (13)
11
Rimkutė Roberta LTUŠilalės SM, Šilalė 2:34:5921:29 (  8)1:12:41 (10)1:00:49 (15)
12
Maceinaitė Rūta LTUŠilas OK, Prienų KKSC, Prienai 2:44:1127:57 (18)1:22:47 (15)53:27 (12)
13
Zakaraitė Karolina LTUŠilalės SM, Šilalė 2:48:1227:05 (17)1:22:08 (14)58:59 (14)
14
Bukučinskaitė Fausta LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 2:57:3922:32 (11)1:42:58 (17)52:09 (11)
15
Dambrauskaitė Ieva LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 3:13:2826:01 (15)1:39:14 (16)1:08:13 (17)
16
Kalvaitytė Austėja LTUBūdakalnis OK, SM Gaja, Ignalina 3:25:3832:33 (19)1:17:04 (13)1:36:01 (20)
17
Garbaliauskaitė Elena LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 3:27:0626:40 (16)1:51:40 (19)1:08:46 (18)
18
Zablackaitė Rūta LTUŠilas OK, Prienų KKSC, Prienai 3:47:0742:57 (21)1:50:49 (18)1:13:21 (19)
  Gineikaitė Ugnė LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 1:37:5022:30 (10)1:15:20 (12)dns
  Kalakauskaitė Kristina LTUŠilas OK, Prienų KKSC, Prienai 1:43:3038:06 (20)dsq1:05:24 (16)
  Dubitskaya Ulyana BLRKamvol, Minsk 3:24:1835:572:48:21dns
  Traubaitė Judita LTUFortūna OK, Sietyno SM, Vilnius 22:5122:51 (13)dnsdns
  Sušinskaitė Miglė LTUFortūna OK, Sietyno SM, Vilnius 36:36dnsdns36:36 (  2)