Daugiadienės VILNIUS
LTU, Vilnius ir jo apylinkės, 2014-05-09

Rezultatai

Grupės M12, W12

Trasa 1 d. 1.4 km 8 KP, 2 d. 2.8 km 5 KP, 3 d. 1.9 km 7 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  3 diena  

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena 3 diena
1M12Časas Adomas LTUĄžuolas OK, Sietyno SM, Vilnius 50:42 10:04 (  3)23:27 (  1)17:11 (  1)
2W12Pociūtė Emilija LTUŠilalės SM, Šilalė 56:26 9:55 (  1)26:49 (  3)19:42 (  2)
3M12Maciulevičius Pijus LTUŠilas OK, Prienų KKSC, Prienai 1:04:21 13:25 (13)27:26 (  4)23:30 (  3)
4M12Rimkus Tautvydas LTUĄžuolas OK, Vilnius 1:04:31 11:57 (  6)28:01 (  5)24:33 (  4)
5W12Girinskytė Malvina LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 1:08:09 11:16 (  5)31:54 (  9)24:59 (  6)
6M12Dauknys Gytis LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 1:08:54 12:40 (12)30:01 (  8)26:13 (  8)
7M12Lapinskas Andojas LTUPerkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius 1:09:07 10:53 (  4)25:59 (  2)32:15 (12)
8M12Žigilėjus Vėjus LTUPerkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius 1:09:27 14:11 (14)29:29 (  6)25:47 (  7)
9W12Laurinaitytė Orinta LTUŠilalės SM, Šilalė 1:10:16 12:02 (  7)29:48 (  7)28:26 (  9)
10W12Karlonaitė Beatričė LTURASKK SK, Sietyno SM, Vilnius 1:24:43 14:20 (15)45:47 (16)24:36 (  5)
11W12Laurinkutė Deimantė LTURASKK SK, Sietyno SM, Vilnius 1:24:45 14:47 (18)37:49 (11)32:09 (11)
12M12Šaltenis Gustas LTUSM Gaja, Kaunas 1:41:54 12:10 (  8)40:18 (13)49:26 (19)
13M12Šepkus Danielius LTURASKK SK, Sietyno SM, Vilnius 1:42:05 12:26 (10)43:54 (14)45:45 (18)
14W12Baltrimaitė Gintarė LTUVersmė OK, Plungės SRC, Plungė 1:53:45 31:40 (26)49:26 (17)32:39 (14)
15W12Bronišaitė Evija LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 1:53:59 15:32 (20)1:04:39 (21)33:48 (15)
16W12Gailiūtė Aurėja LTUVersmė OK, Plungės SRC, Plungė 1:54:56 19:16 (24)45:39 (15)50:01 (20)
17W12Šmukštaitė Julija LTUVersmė OK, Plungės SRC, Plungė 1:55:04 14:28 (16)1:03:46 (20)36:50 (16)
18W12Varnagirytė Kristina LTUSM Gaja, Kaunas 2:25:17 25:37 (25)1:06:40 (22)53:00 (21)
19W12Matušaitytė Armintė LTUSM Gaja, Kaunas 2:47:51 18:45 (22)57:59 (19)1:31:07 (22)
20M12Daugintis Justas LTUVersmė OK, Plungės SRC, Plungė 47:49 15:15 (19)dsq32:34 (13)
21M12Jurevičius Gediminas LTUVersmė OK, Plungės SRC, Plungė 1:10:25 dsq39:53 (12)30:32 (10)
22W12Sproge Evelina LTURASKK SK, Sietyno SM, Vilnius 1:16:32 18:48 (23)57:44 (18)dns
23W12Matelytė Morta Marija LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 1:56:28 dsq1:16:26 (23)40:02 (17)
24M12Čereška Andrius LTUSM Gaja, Kaunas 9:56 9:56 (  2)dnsdns
25M12Šelkovskis Titas LTUSM Gaja, Kaunas 12:15 12:15 (  9)dnsdns
26M12Traubas Adomas LTUFortūna OK, Vilnius 12:29 12:29 (11)dnsdns
27M12Kaklauskas Oskaras LTUSM Gaja, Kaunas 14:39 14:39 (17)dnsdns
28M12Kalvaitis Aidis LTUBūdakalnis OK, Ignalina 18:12 18:12 (21)dnsdns
29M12Šegžda Arnas LTUTakas OK, Kaunas 36:27 dns36:27 (10)dns
30M12Grabauskas Kristupas LTUSM Gaja, Kaunas   dsqdnsdns