login
JWOC EYOC middle + long ms + sprint → Rezultatai

EST, Pannjärve, 2014-02-19

Grupė M20

Trasa 3.5 km 12 KP

Rinktis  middle  long ms  sprint  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km
1
Shalin Sergei RUSRussia 17:13 4:56
2
Uusitalo Jyri FINFinland 17:56 5:09
3
Walheim Sixten SWESweden 18:15 5:14
4
Fors Simon SWESweden 18:31 5:19
5
Tuomala Misa FINFinland 18:36 5:20
6
Gorlanov Sergey RUSRussia 18:37 5:20
7
Madslien Jørgen NORNorway 19:08 5:29
7
Ahola Joonas FINFinland 19:08 5:29
9
Aikio Santeri FINFinland 19:10 5:30
10
Sandberg Oskar SWESweden 19:33 5:37
11
Kvåle Bjørnar NORNorway 19:41 5:39
12
Saal Andres ESTEstonia 19:42 5:39
13
Schroderus Samuli FINFinland 19:45 5:40
13
Hojlind Jonatan SWESweden 19:45 5:40
15
Karppinen Aleksi FINFinland 19:52 5:42
16
Zhukov Stepan RUSRussia 20:06 5:46
17
Raize Nauris LATLatvia 20:10 5:47
18
Horvat Petr CZECzech Republic 20:26 5:52
19
Volokhov Maksim RUSRussia 20:55 6:00
20
Mølnvik Elias Thorsdal NORNorway 20:56 6:00
21
Wiggen Øyvind NORNorway 20:57 6:01
22
Salén Filip SWESweden 21:06 6:03
23
Mudrak Štepan CZECzech Republic 21:10 6:04
24
Jagomägi Vootele ESTEstonia 21:13 6:05
25
Slanzi Giordano ITAItaly 21:14 6:06
26
Sølberg Andreas NORNorway 21:16 6:06
27
Rõõm Rimmo ESTEstonia 21:25 6:09
28
Vychegzhanin Iaromir RUSRussia 21:46 6:15
29
Baunis Jānis LATLatvia 21:58 6:18
30
Vedin Anders SWESweden 22:16 6:23
31
Peter Mathias AUTAustria 22:18 6:24
32
Kulikov Ivan RUSRussia 22:28 6:27
33
Mykkhaylovyn Ivan UKRUkraine 22:55 6:35
34
Mair Philipp ITAItaly 23:09 6:39
35
Adamovich Dmitry KAZKazakhstan 23:14 6:40
36
Vinkel Veiko ESTEstonia 23:27 6:44
37
Canella Samuele ITAItaly 23:41 6:48
38
Šnuparek Vaclav CZECzech Republic 23:51 6:51
39
Teervalt Reigo ESTEstonia 23:56 6:52
40
Piirisild Janek ESTEstonia 24:14 6:57
41
Heinols Atis LATLatvia 24:20 6:59
42
Žigilėjus Aidas LTULithuania 24:31 7:02
43
Bakken Jonas Madslien NORNorway 24:55 7:09
44
Bykou Andrey BLRBelarus 25:03 7:11
45
Gigler Valentin AUTAustria 25:06 7:12
46
Koshovyy Yaroslav UKRUkraine 25:19 7:16
47
Wickert Adrian AUTAustria 25:26 7:18
48
Kryvasheev Andrei BLRBelarus 25:27 7:18
49
Romanov Heorhii UKRUkraine 25:33 7:20
50
Tsonkov Iliya BULBulgaria 27:19 7:50
51
Matus Vojtech CZECzech Republic 27:46 7:58
52
Vavra Colin GERGermany 28:23 8:09
  Gröll Matthias AUTAustria dnf