dbtopas login
Jaunučių žaidynės → Rezultatai

Jaunučių žaidynės

LTU
LTU, Šiauliai, 2014-06-13

Grupė V16

Trasa 55.0 km 10 ratai

Rinktis  1 diena  2 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Ratai Laikas km/h
1
Birenis Arvydas
LTU
LTU
Ievos Simonaitytės pagrindinė mokykla, Klaipėda 10 1:29:01 37.1
2
Adomaitis Rojus
LTU
LTU
Žemynos gimnazija, Klaipėda 10 1:29:01 37.1
3
Ruokis Mantas
LTU
LTU
Turizmo mokykla, Klaipėda 10 1:29:01 37.1
4
Lajevskij Artur
LTU
LTU
Ozo gimnazija, Vilnius 10 1:29:01 37.1
5
Strakšys Svajūnas
LTU
LTU
Varpo gimnazija, Klaipėda 10 1:29:02 37.1
6
Šereiva Sijandas
LTU
LTU
Verdenės progimnazija, Klaipėda 10 1:30:54 36.3
7
Žukauskas Simonas
LTU
LTU
Minties gimnazija, Panevėžys 10 1:30:55 36.3
8
Mikašauskas Edvinas
LTU
LTU
Aukuro gimnazija, Klaipėda 10 1:30:56 36.3
9
Čepelė Mindaugas
LTU
LTU
Utenos SC, Utena 10 1:30:56 36.3
10
Punkrys Kasparas
LTU
LTU
Antano Belazaro pagrindinė mokykla, Upytė 10 1:30:59 36.3
11
Ramonas Kazimieras
LTU
LTU
Varpo gimnazija, Klaipėda 10 1:31:00 36.3
12
Masiulis Denas
LTU
LTU
Prano Mašioto pagrindinė mokykla, Klaipėda 10 1:31:01 36.3
13
Valiukas Paulius
LTU
LTU
Utenos SC, Utena 10 1:31:01 36.3
14
Ambrazas Ignas
LTU
LTU
Juventos progimnazija, Šiauliai 10 1:31:02 36.2
15
Sakeris Aurimas
LTU
LTU
Sargėnų vidurinė mokykla, Kaunas 10 1:31:02 36.2
16
Maculevičius Ričardas
LTU
LTU
Juozo Lukšos gimnazija, Garliava 10 1:31:05 36.2
17
Januškevičius Mantas
LTU
LTU
Kazio Griniaus progimnazija, Kaunas 10 1:31:40 36
18
Šulinskas Rokas
LTU
LTU
Salomėjos Nėries vidurinė mokykla, Vilkaviškis 10 1:31:41 36
19
Rimkus Domantas
LTU
LTU
Petro Armino pagrindinė mokykla, Marijampolė 10 1:31:41 36
20
Jankauskas Matas
LTU
LTU
Fabijoniškių vidurinė mokykla, Vilnius 10 1:31:44 36
21
Mikalajūnas Ignas Edmundas
LTU
LTU
Naujamiesčio vidurinė mokykla, Panevėžio r. 10 1:34:45 34.8
22
Venskevičius Evaldas
LTU
LTU
Naujamiesčio vidurinė mokykla, Panevėžio r. 10 1:34:45 34.8
23
Šideikis Povilas
LTU
LTU
Senamiesčio pagrindinė mokykla, Mažeikiai 9 1:25:11 34.9
24
Laurinaitis Justas
LTU
LTU
Salomėjos Nėries vidurinė mokykla, Vilkaviškis 8 1:11:57 36.7
25
Marcinkėnas Alanas
LTU
LTU
Utenos SC, Utena 8 1:15:57 34.8
26
Čeremisinov Artūr
LTU
LTU
Santaros vidurinė mokykla, Vilnius 5 47:02 35.1
27
Vaitaitis Kęstutis
LTU
LTU
Kaštonų pagrindinė mokykla, Biržai 5 47:02 35.1
28
Gružas Domantas
LTU
LTU
Juliaus Janonio gimnazija, Šiauliai 5 47:03 35.1
29
Čenys Paulius
LTU
LTU
Utenos SC, Utena 5 47:08 35
30
Juozaitis Lukas
LTU
LTU
Romuvos gimnazija, Šiauliai 4 35:44 36.9
31
Sirutavičius Martynas
LTU
LTU
Gegužių progimnazija, Šiauliai 4 37:35 35.1
32
Česaitis Lukas
LTU
LTU
Kvėdarna DK, Šilalės SM, Šilalė 3 27:20 36.2
33
Burneika Vitalijus
LTU
LTU
Alytus 3 29:09 33.9
34
Kelmelis Aristidas
LTU
LTU
Atžalyno vidurinė mokykla, Kaunas 3 29:17 33.8
35
Balevičius Rytis
LTU
LTU
Alytus 3 29:42 33.3
36
Butkevičius Algirdas Pijus
LTU
LTU
Šeškinės vidurinė mokykla, Vilnius 3 29:42 33.3
37
Mikšto Tomas
LTU
LTU
Utenos SC, Utena 3 29:43 33.3
38
Kosovas Vaidas
LTU
LTU
Viktoro Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kaunas 3 30:27 32.5
39
Kalpokas Julius
LTU
LTU
Kaunas 3 30:53 32.1
40
Kmieliauskas Rokas
LTU
LTU
Kaunas 3 30:58 32
41
Valys Edgaras
LTU
LTU
Gegužių progimnazija, Šiauliai 3 31:05 31.8
42
Unglininkas Alanas
LTU
LTU
Kaštonų pagrindinė mokykla, Biržai 3 31:16 31.7
43
Jokubauskas Vytenis
LTU
LTU
Gegužių progimnazija, Šiauliai 2 18:24 35.8
44
Badokas Tomas
LTU
LTU
Šunskų pagrindinė mokykla, Marijampolė 2 19:54 33.2
45
Zerinas Paulius
LTU
LTU
Rasos gimnazija, Kaunas 2 20:36 32
46
Granatauskas Mantas
LTU
LTU
Alytus 2 20:51 31.6
47
Danielius Šarūnas
LTU
LTU
Šunskų pagrindinė mokykla, Marijampolė 1 9:53 33.4

Tarpiniai laikai

Spausdinimui