Pavasario taurė Spring cup WRE
LTU, Kudrionių poilsio kompleksas, 2015-04-25

Rezultatai

Grupė M

Trasa 1 d. 6.7 km 27 KP, 2 d. 13.5 km 24 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena
1
Gvildys Jonas Vytautas LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 1:50:13 34:51 (  1)1:15:22 (  1)
2
Krėpšta Simonas LTUTakas OK, Kaunas 1:56:13 37:07 (  2)1:19:06 (  4)
3
Tirlikas Martynas LTUIgtisa SK, SM Gaja, KTU, Jurbarkas 1:57:52 39:22 (  6)1:18:30 (  2)
4
Mihalkin Dmitri BLRTakas OK, Novopolotsk 1:59:25 40:39 (  7)1:18:46 (  3)
5
Beliūnas Vytautas LTUŠilas OK, Vilnius 2:00:58 38:54 (  5)1:22:04 (  6)
6
Stulgys Donatas LTUDainava OK, Druskininkai 2:02:00 38:11 (  3)1:23:49 (  8)
7
Sabaliauskas Giedrius LTUVersmė OK, Vilnius 2:04:31 42:24 (  9)1:22:07 (  7)
8
Kuzminskis Tomas LTUĄžuolas OK, LKSK, Vilnius 2:07:00 40:55 (  8)1:26:05 (  9)
9
Voveris Edgaras LTUĄžuolas OK, Vilnius 2:11:27 43:05 (10)1:28:22 (10)
10
Rimkus Mantas LTUĄžuolas OK, Vilnius 2:18:13 43:34 (12)1:34:39 (11)
11
Staišiūnas Viktoras LTUĄžuolas OK, OK Pan-Kristianstad, Vilnius 2:22:22 43:30 (11)1:38:52 (12)
12
Krapivko Dmitri BLRKronan, Grodno 2:23:36 44:23 (15)1:39:13 (14)
13
Petrauskas Giedrius LTUTakas OK, Kaunas 2:27:18 48:10 (21)1:39:08 (13)
14
Navak Dzmitry BLRBelaya Rus, Minsk 2:28:43 49:17 (23)1:39:26 (15)
15
Ozolins Daniils LATAuseklis IK, Rīga 2:29:10 47:25 (19)1:41:45 (18)
16
Kukė Gintaras LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 2:30:15 45:27 (16)1:44:48 (22)
17
Kantautas Marius LTULėvuo OK, Panevėžys 2:31:40 51:16 (30)1:40:24 (16)
18
Čaplikas Laimonas LTUTakas OK, Kaunas 2:33:13 52:20 (32)1:40:53 (17)
19
Smilgius Audrius LTUĄžuolas OK, Kaunas 2:33:51 49:39 (24)1:44:12 (19)
20
Genys Daivaras LTUKaršuva OK, Klaipėda 2:34:41 50:22 (27)1:44:19 (20)
21
Pajaujis Svajūnas LTULėvuo OK, Karmelava 2:35:40 48:25 (22)1:47:15 (25)
22
Michailovas Andrius LTUArboro OK, Zarasai 2:35:59 50:43 (29)1:45:16 (23)
23
Ščerbavičius Edvardas LTUFortūna OK, Vilnius 2:36:08 51:38 (31)1:44:30 (21)
24
Gipas Marijonas LTUMedeina OK, Kaunas 2:36:38 49:41 (25)1:46:57 (24)
25
Janušis Gediminas LTULabirintas OK, Vilnius 2:37:48 50:25 (28)1:47:23 (26)
26
Misiūnas Justas LTUMedeina OK, SM Gaja, KTU, Kaunas 2:42:20 45:45 (17)1:56:35 (29)
27
Volungevičius Mantas LTULėvuo OK, Vilnius 2:44:34 53:35 (33)1:50:59 (28)
28
Songinas Vytautas LTULėvuo OK, Panevėžys 3:04:15 55:19 (34)2:08:56 (31)
29
Buožys Egidijus LTUTelšiai OK, Telšiai 3:05:37 59:39 (37)2:05:58 (30)
30
Drūlia Mantas LTUMedeina OK, Kaunas 3:10:22 57:15 (35)2:13:07 (32)
31
Mendelevičius Mantas LTUTakas OK, Kaunas 3:53:27 1:23:49 (45)2:29:38 (33)
  Salin Andrey BLREridan, Novopolotsk 38:16 38:16 (  4)dsq
  Nakvosas Gytis LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 43:37 43:37 (13)dns
  Paužas Henrikas LTUDainava OK, Alytus 44:01 44:01 (14)dns
  Mateičs Viktors LATSaldus OK, Saldus 46:04 46:04 (18)dns
  Grassi Paolo Mario ITAASD Agorosso orienteering 48:03 48:03 (20)dns
  Kudriavcevas Paulius LTUVersmė OK, Plungė 49:41 49:41 (25)dns
  Laukaitis Andrius LTUMedeina OK, Vilnius 59:15 59:15 (36)dns
  Alminas Rimvydas LTUVersmė OK, Plungės SRC, Plungė 59:49 59:49 (38)dns
  Trimakas Gediminas LTUG-Sportas, Kaunas 59:56 59:56 (39)dns
  Misius Gediminas LTUĄžuolas OK, Vilnius 1:04:05 1:04:05 (40)dns
  Jokūbaitis Giedrius LTUKaršuva OK, Jurbarkas 1:06:33 1:06:33 (41)dns
  Pabrėža Ramūnas LTUJaunystė OK, Klaipėda 1:08:21 1:08:21 (42)dns
  Cortellazzi Edoardo ITAASD Agorosso orienteering 1:09:49 1:09:49 (43)dns
  Capelli Matteo ITAASD Agorosso orienteering 1:13:44 1:13:44 (44)dns
  Aleliūnas Vilius LTUIgtisa SK, Vilnius 1:19:16 dsq1:19:16 (  5)
  Petrevičius Aras LTUApuokas OK, Vilnius 1:34:21 1:34:21 (46)dns
  Marchuk Valeri BLRBNTU, Minsk 1:47:26 dns1:47:26 (27)