Pavasario taurė Spring cup WRE
LTU, Kudrionių poilsio kompleksas, 2015-04-25

Rezultatai

Grupės M16, MB

Trasa 1 d. 3.6 km 15 KP, 2 d. 4.9 km 14 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena
1M16Germanavičius Pranas LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:05:48 26:36 (  1)39:12 (  1)
2M16Balčiūnas Domantas LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 1:10:33 31:07 (  5)39:26 (  2)
3M16Spektors Fricis LATAuseklis IK, Rīga 1:11:55 29:28 (  4)42:27 (  5)
4M16Daukšys Algirdas LTUŠilalės SM, Šilalė 1:12:13 29:07 (  2)43:06 (  6)
5MBSiliņš Ģirts LATAuseklis IK, Rīga 1:15:41 31:41 (  6)44:00 (  7)
6M16Šulčys Kasparas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:16:14 29:23 (  3)46:51 (  9)
7M16Koženiauskas Mantas LTUSM Gaja, Kaunas 1:24:13 32:26 (  7)51:47 (10)
8M16Banėnas Justinas LTUSM Gaja, Kaunas 1:32:20 34:43 (  9)57:37 (16)
9M16Šumskas Lukas LTUAlytaus SRC, Alytus 1:32:40 34:17 (  8)58:23 (17)
10M16Gradauskas Vytautas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:33:15 39:13 (12)54:02 (12)
11M16Časas Titas LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:33:26 37:00 (10)56:26 (14)
12MBZubka Domantas LTUVilnius 1:40:29 40:19 (13)1:00:10 (20)
13M16Dechtiar Viktoras LTUSM Gaja, Kaunas 1:43:25 44:37 (14)58:48 (18)
14MBSveikauskas Julius LTUĄžuolas OK, Vilnius 1:50:25 38:26 (11)1:11:59 (25)
15M16Grauželis Adomas LTUSM Gaja, Kaunas 1:57:58 48:03 (15)1:09:55 (24)
16M16Radzivonas Benas LTUŠilas OK, SM Gaja, Kaunas 1:58:12 53:29 (17)1:04:43 (22)
17MBŠinkūnas Rimvydas LTURASKK SK, Vilnius 2:25:19 52:47 (16)1:32:32 (26)
18MBTraubas Michailas LTUFortūna OK, Vilnius 2:45:14 1:00:49 (19)1:44:25 (28)
19MBEbersteins Martins LTUSurikati, Vilnius 2:50:25 1:01:52 (20)1:48:33 (29)
20M16Kruopis Povilas LTUSM Gaja, Kaunas 3:40:34 1:17:13 (21)2:23:21 (30)
21M16Kaklauskas Emilis LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 39:27 dns39:27 (  3)
22M16Bazelis Romas LTURASKK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius 39:31 dns39:31 (  4)
23M16Jankevičius Arnas LTUKaršuva OK, Jurbarko KKSC, Jurbarkas 44:37 dns44:37 (  8)
24M16Davidavičius Aleksandras LTUJurbarko KKSC, Jurbarkas 53:02 dns53:02 (11)
25M16Andziulis Svajūnas LTUJavonis OK, Marijampolė 56:16 dns56:16 (13)
26M16Šteinys Rytis LTUJavonis OK, Marijampolė 57:05 dns57:05 (15)
27MBLatakurski Siargei BLRTurlan, Minsk 59:07 59:07 (18)dsq
28M16Zaliauskas Povilas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 59:23 dsq59:23 (19)
29M16Kasiulevičius Deividas LTUPanevėžio KKSC, Alytus 1:02:39 dns1:02:39 (21)
30M16Račys Edvinas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:04:54 dns1:04:54 (23)
31MBVashkevich Viachaslau BLRTurlan, Minsk 1:34:34 1:34:34 (22)dns
32M16Norvilis Rokas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:39:33 dns1:39:33 (27)
33MBVashkevich Victor BLRTurlan, Minsk 1:49:35 1:49:35 (23)dns
34M16Grabauskas Patrikas LTUSM Gaja, Kaunas   dnsdsq
34M16Mitrikas Darius LTUMykolo Antanaičio gimnazija, Krekenava   dnsdnf
34M16Repšys Adomas LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys   dnsdsq
34M16Ambrazas Ignas LTUSakas OK, Šiaulių JTC, Šiauliai   dnsdsq