Pavasario taurė Spring cup WRE
LTU, Kudrionių poilsio kompleksas, 2015-04-25

Rezultatai

Grupės M12, W12

Trasa 1 d. 2.2 km 8 KP, 2 d. 2.0 km 7 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena
1M12Lazdāns Emīls LATAuseklis IK, Rīga 42:45 21:11 (  2)21:34 (  1)
2W12Blūma Aiga Irbe LATAuseklis IK, Rīga 54:43 30:11 (11)24:32 (  3)
3M12Nowak Grzegorz POLAzymut 45, Gdynia 57:49 26:23 (  7)31:26 (  7)
4W12Keraišytė Emilija LTUSM Gaja, Kaunas 1:00:52 28:20 (10)32:32 (  8)
5W12Skučaitė Ugnė LTUSM Gaja, Kaunas 1:01:42 24:18 (  5)37:24 (13)
6W12Tamoševičiūtė Emilija LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:04:11 26:42 (  8)37:29 (15)
7M12Traubas Adomas LTUFortūna OK, Vilnius 1:07:04 36:39 (14)30:25 (  6)
8W12Budriūnaitė Vaiva LTUĄžuolas OK, Vilnius 1:07:53 31:03 (13)36:50 (12)
9W12Bajorinaitė Gabija LTUSM Gaja, Kaunas 1:14:25 46:21 (22)28:04 (  5)
10W12Bliudžiūtė Kamilė LTUŠilalės SM, Šilalė 1:21:08 30:48 (12)50:20 (20)
11W12Laurinkutė Deimantė LTURASKK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:22:29 41:59 (19)40:30 (16)
12W12Nowak Anna POLAzymut 45, Gdynia 1:27:24 27:47 (  9)59:37 (22)
13M12Balabanov Gleb BLRKamvol SK, Grodno 1:28:36 40:31 (18)48:05 (19)
14M12Vidžiūnas Julius LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:31:14 45:04 (21)46:10 (18)
15W12Karlonaitė Beatričė LTURASKK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:31:15 24:55 (  6)1:06:20 (23)
16M12Dementavičius Tadas LTUSM Gaja, Kaunas 1:34:51 38:36 (16)56:15 (21)
17M12Bazelis Edvardas LTUFortūna OK, Vilnius 1:36:45 54:05 (23)42:40 (17)
18W12Baršauskaitė Ūla LTUSM Gaja, Kaunas 1:36:50 1:00:08 (25)36:42 (11)
19W12Baltmane Paula LATAuseklis IK, Rīga 1:39:19 1:02:54 (26)36:25 (10)
20M12Saulīte Matīss LATAuseklis IK, Riga 16:28 16:28 (  1)dsq
21M12Saulite Emils LATAuseklis IK, Riga 22:40 22:40 (  3)dsq
22W12Spectore Tina LATAuseklis IK, Rīga 23:20 dns23:20 (  2)
23M12Rimkus Tautvydas LTUĄžuolas OK, Vilnius 23:53 23:53 (  4)dsq
24M12Žigilėjus Vėjus LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 26:25 dns26:25 (  4)
25M12Maciulevičius Pijus LTUŠilas OK, Prienų KKSC, Prienai 35:59 dns35:59 (  9)
26M12Januškaitis Matas LTUJavonis OK, Marijampolė 37:24 dns37:24 (13)
27W12Dementavičiūtė Aistė LTUSM Gaja, Kaunas 37:41 37:41 (15)dns
28W12Babianskaitė Nida LTUSM Gaja, Kaunas 39:00 39:00 (17)dsq
29M12Homza Pavel BLRBelaya Rus, Minsk 44:38 44:38 (20)dsq
30W12Salava Anete LATOzons OK, Rīga 58:29 58:29 (24)dsq
31M12Dienys Algirdas LTUPerkūnas OK, Vilnius 1:38:21 dns1:38:21 (24)
32M12Gvazdauskas Gabrielius LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys   dnsdsq