Pavasario taurė Spring cup WRE
LTU, Kudrionių poilsio kompleksas, 2015-04-25

Rezultatai

Grupės M35, M40

Trasa 1 d. 6.0 km 24 KP, 2 d. 10.2 km 17 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena
1M40Brucis Uldis LATSaldus OK, Saldus 1:51:16 43:01 (  3)1:08:15 (  1)
2M40Kvedaravičius Mindaugas LTULėvuo OK, Kaunas 1:53:46 41:31 (  1)1:12:15 (  2)
3M40Bačkys Rolandas LTUIgtisa SK, Vilnius 1:55:52 41:48 (  2)1:14:04 (  4)
4M35Nowak Jacek POLAzymut 45, Gdynia 1:56:38 43:34 (  4)1:13:04 (  3)
5M35Balabanov Peter BLRKamvol SK, Grodno 2:02:39 45:16 (  6)1:17:23 (  5)
6M35Bogužinskas Tomas LTUMedeina OK, Kaunas 2:03:36 45:20 (  7)1:18:16 (  6)
7M35Markovas Paulius LTUPerkūnas OK, Vilnius 2:10:44 51:13 (14)1:19:31 (  7)
8M40Jokubauskis Kęstutis LTUTelšiai OK, Vilnius 2:16:19 52:44 (15)1:23:35 (  9)
9M40Valatka Andrius LTUŠilas OK, Prienai 2:16:20 45:07 (  5)1:31:13 (16)
10M35Arlauskas Rimvydas LTUŠilas OK, Kaunas 2:18:00 55:46 (26)1:22:14 (  8)
11M40Salavs Dzintars LATOzons OK, Rīga 2:19:07 50:47 (12)1:28:20 (12)
12M40Jadenkus Evaldas LTUFortūna OK, Vilnius 2:19:29 50:45 (11)1:28:44 (13)
13M35Vasilevičius Vytas LTUKlajūnas OK, Vilnius 2:20:16 48:40 (  9)1:31:36 (17)
14M40Kriukas Darius LTUPerkūnas OK, Vilnius 2:22:20 50:28 (10)1:31:52 (18)
15M35Zaveckas Andrius LTUĄžuolas OK, Vilnius 2:23:16 54:09 (20)1:29:07 (14)
16M35Bondins Jevģēnijs LATAuseklis IK, Rīga 2:24:09 59:01 (30)1:25:08 (10)
17M35Paukštė Mindaugas LTULėvuo OK, Vilnius 2:24:23 54:01 (18)1:30:22 (15)
18M35Lelkaitis Valdas LTUFortūna OK, Vilnius 2:25:47 53:43 (17)1:32:04 (19)
19M35Jasiūnas Andrius LTUŠilas OK, Vilnius 2:28:33 54:13 (21)1:34:20 (21)
20M40Murashka Andrei BLROrion, Minsk 2:28:54 54:48 (23)1:34:06 (20)
21M40Vaitiekus Artūras LTUMedeina OK, Kaunas 2:33:00 56:21 (27)1:36:39 (22)
22M40Mikalauskas Robertas LTULėvuo OK, Panevėžys 2:39:27 56:40 (28)1:42:47 (23)
23M40Bertašius Rimvydas LTUKlajūnas OK, Vilnius 2:41:27 57:34 (29)1:43:53 (26)
24M35Radžius Antanas LTULėvuo OK, Vilnius 2:44:52 1:02:03 (33)1:42:49 (24)
25M40Homza Mikalai BLRBelaya Rus, Minsk 2:46:15 55:05 (24)1:51:10 (28)
26M40Siliņš Valters LATAuseklis IK, Rīga 2:47:28 53:25 (16)1:54:03 (31)
27M40Lapinskas Ernestas LTUPerkūnas OK, Vilnius 2:47:29 1:02:22 (34)1:45:07 (27)
28M35Poznanskas Linas LTULabirintas OK, Vilnius 2:49:24 54:21 (22)1:55:03 (32)
29M40Keraišis Marius LTUTakas OK, Kaunas 2:52:24 55:40 (25)1:56:44 (33)
30M40Paukštė Mindaugas LTUOrienteering.lt 2:53:48 1:02:37 (35)1:51:11 (29)
31M40Frolovs Dmitrijs LATAuseklis IK, Rīga 2:54:31 1:01:04 (32)1:53:27 (30)
32M40Bieliauskas Nerimantas LTUŠilas OK, Garliava 3:05:09 54:06 (19)2:11:03 (36)
33M35Adomaitis Robertas LTUKlajūnas OK, Vilnius 3:05:20 59:36 (31)2:05:44 (35)
34M40Rutkauskas Arvydas LTUĄžuolas OK, Vilnius 3:05:21 1:07:26 (36)1:57:55 (34)
35M40Juška Skaidrius LTUSkaičiukai, Vilnius 3:27:12 1:10:46 (37)2:16:26 (37)
36M35Šimeliauskas Robertas LTUDainava OK, Alytus 3:41:39 1:17:11 (40)2:24:28 (39)
37M40Ģērmanis Gints LATAuseklis IK, Rīga 3:49:02 1:28:23 (41)2:20:39 (38)
38M35Krasko Pavel BLRKamvol SK, Grodno 47:57 47:57 (  8)dsq
39M40Drazdauskas Laimis LTULėvuo OK, Vilnius 50:58 50:58 (13)dsq
40M35Šegžda Teisutis LTUTakas OK, Kaunas 1:15:54 1:15:54 (38)dns
41M35Ranonis Gediminas LTUFortūna OK, Vilnius 1:16:46 1:16:46 (39)dns
42M40Finaženokas Andrejus LTULėvuo OK, Vilnius 1:27:41 dns1:27:41 (11)
43M35Gaigalas Egidijus LTUMedeina OK, Kaunas 1:43:37 dsq1:43:37 (25)
44M35Veršinskas Tomas LTUMedeina OK, Vilnius 2:26:09 2:26:09 (42)dns