Pavasario taurė Spring cup WRE
LTU, Kudrionių poilsio kompleksas, 2015-04-25

Rezultatai

Grupės M18, M20

Trasa 1 d. 5.1 km 19 KP, 2 d. 9.3 km 15 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena
1M20Vidžiūnas Paulius LTUSakas OK, Šiaulių JTC, Šiauliai 1:35:21 34:13 (  1)1:01:08 (  2)
2M18Nenartavičius Kęstutis LTUŠilas OK, SM Gaja, Kaunas 1:42:27 37:47 (  2)1:04:40 (  4)
3M18Ašmantas Aurimas LTUŠilalės SM, Šilalė 1:43:38 41:02 (  6)1:02:36 (  3)
4M18Kukė Jonas LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 1:49:42 40:15 (  4)1:09:27 (  7)
5M18Lipnickas Rokas LTUŠilas OK, SM Gaja, Kaunas 1:52:30 42:11 (  7)1:10:19 (  8)
6M20Gabšys Ignas LTUSakas OK, Šiaulių JTC, Šiauliai 1:54:06 40:30 (  5)1:13:36 (  9)
7M20Vymeris Marius LTUDainava OK, Alytaus SRC, Alytus 1:58:31 38:50 (  3)1:19:41 (16)
8M20Ulmanis Valts LATAuseklis IK, Rīga 2:02:53 46:54 (12)1:15:59 (12)
9M18Žygaitis Dovydas LTUŠilalės SM, Šilalė 2:03:18 54:34 (20)1:08:44 (  6)
10M20Pagojus Gytautas LTUSakas OK, Šiaulių JTC, Šiauliai 2:06:33 52:04 (18)1:14:29 (10)
11M18Janušauskas Paulius LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 2:07:50 51:57 (17)1:15:53 (11)
12M18Nenartavičius Tomas LTUŠilas OK, SM Gaja, Kaunas 2:09:53 50:13 (16)1:19:40 (15)
13M20Šusts Gatis LATAuseklis IK, Rīga 2:10:51 45:25 (10)1:25:26 (21)
14M20Jansons Ervīns LATAuseklis IK, Rīga 2:12:18 55:45 (23)1:16:33 (13)
15M18Saulėnas Paulius LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 2:12:34 45:23 (  9)1:27:11 (22)
16M18Noruišis Dominykas LTUAlytaus SRC, Alytus 2:12:51 44:06 (  8)1:28:45 (25)
17M20Grauželis Kostas LTUSM Gaja, Kaunas 2:18:27 45:42 (11)1:32:45 (29)
18M18Žilovas Nedas LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 2:19:00 47:50 (14)1:31:10 (27)
19M18Tiriūna Aurimas LTUŠilalės SM, Šilalė 2:22:51 55:35 (21)1:27:16 (23)
20M18Olbrikis Lukas LTUAlytaus SRC, Alytus 2:32:36 47:56 (15)1:44:40 (34)
21M18Mockaitis Rėjus LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 2:33:46 1:02:58 (27)1:30:48 (26)
22M20Ogenskas Marius LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 2:37:17 57:50 (25)1:39:27 (32)
23M18Džiaugys Artūras LTUSM Gaja, Kaunas 2:42:43 56:56 (24)1:45:47 (35)
24M18Ozols Ernests LATAuseklis IK, Rīga 2:42:51 55:41 (22)1:47:10 (36)
25M18Augustinas Matas LTUSM Gaja, Kaunas 2:45:37 1:02:39 (26)1:42:58 (33)
26M20Kaleininkas Erikas LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 2:59:22 54:17 (19)2:05:05 (37)
27M18Verseckas Gediminas LTUSM Gaja, Kaunas 3:59:10 1:17:10 (28)2:42:00 (39)
28M20Žilinskas Paulius LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 47:49 47:49 (13)dsq
29M20Nakvosas Gytis LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 59:53 dns59:53 (  1)
30M18Vaitkus Rokas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:05:48 dns1:05:48 (  5)
31M18Tamošaitis Simonas LTUKaršuva OK, Jurbarko KKSC, Jurbarkas 1:18:50 dns1:18:50 (14)
32M20Saulėnas Tadas LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 1:19:59 dsq1:19:59 (17)
33M18Rimša Paulius LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 1:21:21 dns1:21:21 (18)
34M18Jaseliūnas Ignas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:22:19 dns1:22:19 (19)
35M18Jakučionis Mantas LTUŠilas OK, Prienų KKSC, Prienai 1:23:03 dns1:23:03 (20)
36M18Melaika Kazimieras LTUKrantas OK, Panevėžys 1:27:17 dns1:27:17 (24)
37M18Dulius Dominykas LTUMykolo Antanaičio gimnazija, Krekenava 1:32:25 dns1:32:25 (28)
38M18Stankevičius Kristis LTUMykolo Antanaičio gimnazija, Krekenava 1:38:06 dns1:38:06 (30)
39M18Deltuva Pijus LTUŠilas OK, Prienų KKSC, Prienai 1:39:05 dns1:39:05 (31)
40M18Valčiukas Justas LTUŠilas OK, Prienų KKSC, Prienai 2:06:00 dns2:06:00 (38)
41M20Olišauskis Kevinas LTUSM Gaja, Šiauliai   dnsdsq