Kauno mokinių olimpinis festivalis
LTU, Kaunas, S. Daukanto vid., 2015-04-14

Rezultatai

Grupė V18

Trasa 2.9 km 19 KP

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km
1
Nenartavičius Kęstutis LTUAušros gimnazija, Kaunas 15:14 5:15
2
Lipnickas Rokas LTUStepono Dariaus ir Stasys Girėno gimnazija, Kaunas 15:24 5:18
3
Kaklauskas Emilis LTUVyturio katalikiška vidurinė mokykla, Kaunas 15:36 5:22
4
Kukė Jonas LTUAušros gimnazija, Kaunas 15:45 5:25
5
Saulėnas Paulius LTUKTU gimnazija, Kaunas 15:50 5:27
6
Nenartavičius Tomas LTUAušros gimnazija, Kaunas 16:10 5:34
7
Naujokas Lukas LTUSaulės gimnazija, Kaunas 16:33 5:42
8
Zasčiurinskas Paulius LTUJono Jablonskio gimnazija, Kaunas 16:50 5:48
9
Daniulaitis Povilas LTUVarpo gimnazija, Kaunas 17:09 5:54
10
Stanislovaitis Vytautas LTUJono Jablonskio gimnazija, Kaunas 17:50 6:08
11
Mockaitis Rėjus LTUMartyno Mažvydo vidurinė mokykla, Kaunas 18:00 6:12
12
Šamanskas Aurimas LTUJono Jablonskio gimnazija, Kaunas 18:04 6:13
13
Kukta Donatas LTUAntano Smetonos gimnazija, Kaunas 18:08 6:15
14
Verseckas Gediminas LTUSaulės gimnazija, Kaunas 18:10 6:15
15
Banėnas Justinas LTUVDU Rasos gimnazija, Kaunas 18:12 6:16
15
Dechtiar Viktoras LTUAleksandro Puškino gimnazija, Kaunas 18:12 6:16
17
Džiaugys Artūras LTUAntano Smetonos gimnazija, Kaunas 19:02 6:33
18
Koženiauskas Mantas LTUPalemono gimnazija, Kaunas 19:29 6:43
19
Šaltenis Gustas LTUJuozo Grušo meno vidurinė mokykla, Kaunas 19:39 6:46
20
Čereška Andrius LTUKazio Griniaus progimnazija, Kaunas 19:51 6:50
20
Špakov Andrej LTUVarpo gimnazija, Kaunas 19:51 6:50
22
Baliutis Jonas LTUAntano Smetonos gimnazija, Kaunas 19:56 6:52
23
Šelkovskis Titas LTUKTU Inžinerijos licėjus, Kaunas 19:58 6:53
24
Treinys Arijus LTUSaulės gimnazija, Kaunas 20:20 7:00
25
Augustinas Matas LTUJono Jablonskio gimnazija, Kaunas 20:56 7:13
26
Kibilda Marius LTUAntano Smetonos gimnazija, Kaunas 22:07 7:37
27
Virvičius Mindaugas LTUVyturio katalikiška vidurinė mokykla, Kaunas 22:14 7:40
28
Valavičius Benas LTUJono Pauliaus gimnazija, Kaunas 23:30 8:06
  Čalka Klaudijus LTUJonučių progimnazija, Garliava 23:31 8:06
29
Šegžda Arnas LTUKTU Inžinerijos licėjus, Kaunas 24:02 8:17
30
Kruopis Povilas LTUJėzuitų gimnazija, Kaunas 24:06 8:18
31
Radzivonas Benas LTUJuozo Grušo meno vidurinė mokykla, Kaunas 25:27 8:46
32
Gustaitis Laurynas LTUAušros gimnazija, Kaunas 25:38 8:50
33
Širmulis Lukas LTUVyturio katalikiška vidurinė mokykla, Kaunas 25:59 8:57
34
Urbonas Justas LTUŠvento Mato gimnazija, Kaunas 26:06 9:00
35
Grabauskas Kristupas LTUKTU Inžinerijos licėjus, Kaunas 26:26 9:06
36
Grauželis Adomas LTUJuozas Urbšio katalikiška vidurinė mokykla, Kaunas 26:30 9:08
37
Vilkas Paulius LTUJono Pauliaus gimnazija, Kaunas 26:51 9:15
38
Grabauskas Patrikas LTUKTU Inžinerijos licėjus, Kaunas 26:54 9:16
39
Čindariovas Tautvydas LTUPalemono gimnazija, Kaunas 27:17 9:24
40
Eitutis Gytis LTUNemuno mokykla - DFC, Kaunas 27:24 9:26
  Petrauskas Karolis LTUUgnės Karvelis gimnazija, Kaunas 27:42 9:33
41
Survila Kornelijus LTUSaulės gimnazija, Kaunas 27:55 9:37
42
Vaitiekus Kasparas LTUJuozo Tumo Vaižganto pagrindinė mokykla, Kaunas 27:57 9:38
43
Mickevičius Matas LTUŠvento Mato gimnazija, Kaunas 28:01 9:39
44
Kaklauskas Oskaras LTUVyturio katalikiška vidurinė mokykla, Kaunas 28:14 9:44
45
Žukovskis Darius LTUPalemono gimnazija, Kaunas 28:17 9:45
46
Dementavičius Tadas LTUPalemono gimnazija, Kaunas 29:23 10:07
47
Taparauskas Juras LTUVDU Rasos gimnazija, Kaunas 29:58 10:20
48
Šešelgis Arnas LTUVinco Kudirkos progimnazija, Kaunas 31:55 11:00
49
Mikalčius Ugnius LTUNemuno mokykla - DFC, Kaunas 31:59 11:01
50
Lisinskas Dominykas LTUPalemono gimnazija 2, Kaunas 32:12 11:06
51
Bereišis Benas LTUJuozas Urbšio katalikiška vidurinė mokykla, Kaunas 32:20 11:08
52
Aleknavičius Mykolas LTUVarpo gimnazija, Kaunas 34:20 11:50
53
Grigonis Justas LTUVyturio katalikiška vidurinė mokykla, Kaunas 34:55 12:02
54
Karčiauskas Jonas LTUŠvento Mato gimnazija, Kaunas 35:21 12:11
55
Gaigalas Marius LTUJuozas Urbšio katalikiška vidurinė mokykla, Kaunas 36:23 12:32
56
Kavoliūnas Arnas LTUTado Ivanausko progimnazija, Kaunas 37:25 12:54
57
Šimkūnas Edvinas LTUNemuno mokykla - DFC, Kaunas 39:02 13:27
58
Tamašauskas Faustas LTUJuozas Urbšio katalikiška vidurinė mokykla, Kaunas 39:03 13:27
59
Stulpinas Adrijus LTUNemuno mokykla - DFC, Kaunas 40:05 13:49
59
Daukšys Edgaras LTUPalemono gimnazija, Kaunas 40:05 13:49
61
Gineika Julius LTUVinco Kudirkos progimnazija, Kaunas 41:35 14:20
62
Budinas Eligijus LTUViktoras Kuprevičiaus pagrindinė mokykla, Kaunas 43:54 15:08
63
Mikalajūnas Augustas LTUNemuno mokykla - DFC 2, Kaunas 48:27 16:42
64
Narkevičius Tadas LTUNemuno mokykla - DFC 2, Kaunas 1:20:00 27:35
  Katinas Edvinas LTUŽiburio pagrindinė mokykla, Kaunas dsq  
  Bankauskas Matas LTUVDU Rasos gimnazija, Kaunas dsq  
  Sperskas Laimonas LTUNemuno mokykla - DFC, Kaunas dsq  
  Urmulevičius Edgaras LTUŽiburio pagrindinė mokykla, Kaunas dsq  
  Misiūnas Domantas LTUVinco Kudirkos progimnazija, Kaunas dsq  
  Majus Linas LTUVarpo gimnazija, Kaunas dsq  
  Volodenko Airidas LTUNemuno mokykla - DFC 2, Kaunas dsq  
  Mikučionis Adas LTUŽiburio pagrindinė mokykla, Kaunas dsq  
  Brazaitis Justinas LTUVDU Rasos gimnazija, Kaunas dsq  
  Upstas Rolandas LTUŽiburio pagrindinė mokykla, Kaunas dsq  
  Gaidelis Deividas LTUŽiburio pagrindinė mokykla, Kaunas dsq  

Tarpiniai laikai