dbtopas login
Judėkime kartu → Rezultatai racesults.lt

LTU LTU, Telšiai, 2015-09-19

Grupė V1

Trasa 0.8 km

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km
  Petreikis BenasLTU LTUAteities pagrindinė mokykla, Telšiai 1:47 2:10
  Balčius ArminasLTU LTUAteities pagrindinė mokykla, Telšiai 2:03 2:30
  Petrulis ViliusLTU LTU  2:07 2:34
1
Kulikauskas Laurynas LTU LTUAsociacija Krantietis 2:23 2:54
2
Sudintas VitoldasLTU LTULuokės gimnazija 2:26 2:58
3
Domeika Deivydas LTU LTUAteities pagrindinė mokykla, Telšiai 2:27 2:59
4
Sragauskis Matas LTU LTUAsociacija Krantietis 2:32 3:05
5
Banys MykolasLTU LTUAtžalyno pagrindinė mokykla 2:38 3:12
6
Gudas TautvydasLTU LTUAteities pagrindinė mokykla, Telšiai 2:39 3:13
7
Serva ErlandasLTU LTUAsociacija Krantietis 2:40 3:15
8
Gedvilas LukasLTU LTUAsociacija Krantietis 2:41 3:16
9
Sragauskas MatasLTU LTUAlsėdžių gimnazija 2:45 3:21
10
Radžvilas ŽygimantasLTU LTUAsociacija Krantietis 2:49 3:26
11
Indzelis NedasLTU LTUAlsėdžių gimnazija 2:50 3:27
12
Gustys NerijusLTU LTUAtžalyno pagrindinė mokykla 2:51 3:28
12
Kibelkis EvaldasLTU LTUAteities pagrindinė mokykla, Telšiai 2:51 3:28
14
Juokšas Nedas LTU LTUAteities pagrindinė mokykla, Telšiai 2:52 3:29
14
Serva Tadas LTU LTUVĮ Telšių miškų urėdija 2:52 3:29
16
Stankus ArmandasLTU LTUAlsėdžių gimnazija 2:53 3:30
17
Jurkaitis JustasLTU LTUAlsėdžių gimnazija 2:55 3:33
18
Kačinskis AivarasLTU LTULuokės gimnazija 2:58 3:37
19
Drimba BenasLTU LTU  2:59 3:38
20
Buteikis GediminasLTU LTUAteities pagrindinė mokykla, Telšiai 3:00 3:39
21
Martinkus FaustasLTU LTUAsociacija Krantietis 3:01 3:40
21
Meškys KarolisLTU LTUAteities pagrindinė mokykla, Telšiai 3:01 3:40
21
Saukalas ErnaldasLTU LTUAteities pagrindinė mokykla, Telšiai 3:01 3:40
24
Sagaidokas KornelijusLTU LTUAtžalyno pagrindinė mokykla 3:03 3:43
25
Ukrinas Svajūnas LTU LTUAteities pagrindinė mokykla, Telšiai 3:08 3:49
26
Gaižauskas Ignas LTU LTUAtžalyno pagrindinė mokykla 3:12 3:54
27
Žukauskas Vilius LTU LTUAtžalyno pagrindinė mokykla 3:13 3:55
28
Valančius Martynas LTU LTUAtžalyno pagrindinė mokykla 3:14 3:56
29
Perskaudas GustasLTU LTU  3:17 4:00
30
Tautkus Kasparas LTU LTU  3:19 4:02
31
Bagužas DeivydasLTU LTUGermanto pagrindinė mokykla, Telšiai 3:39 4:27
31
Baliutavičius AugustinasLTU LTULengvosios atletikos klubas Žemaitija, Telšiai 3:39 4:27
33
Gureckis Nojus LTU LTUAteities pagrindinė mokykla, Telšiai 3:42 4:30
34
Sirevičius MantasLTU LTUAtžalyno pagrindinė mokykla 3:46 4:35
35
Sušinskis ErnestasLTU LTUAlsėdžių gimnazija 3:47 4:36
36
Mažeika Nojus LTU LTUAtžalyno pagrindinė mokykla 3:51 4:41
37
Javarauskas Justas LTU LTUAtžalyno pagrindinė mokykla 3:52 4:42
38
Avelis AivarasLTU LTU  3:58 4:50