Pavasario taurė Spring cup WRE
LTU, Kudrionių poilsio kompleksas, 2016-04-16

Rezultatai

Grupė M

Trasa 1 d. 6.7 km 28 KP, 2 d. 16.2 km 33 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena
1
Gvildys Jonas Vytautas LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 2:10:01 38:34 (  6)1:31:27 (  1)
2
Pauliņš Artūrs LATIgtisa SK, Šiauliai 2:11:03 38:10 (  3)1:32:53 (  2)
3
Tirlikas Martynas LTUIgtisa SK, SM Gaja, KTU, Jurbarkas 2:13:35 37:29 (  1)1:36:06 (  7)
4
Stulgys Donatas LTUDainava OK, Alytus 2:13:57 38:33 (  5)1:35:24 (  6)
5
Krėpšta Simonas LTUTakas OK, Kaunas 2:13:59 39:19 (  7)1:34:40 (  4)
6
Jubelis Andris LATIgtisa SK, Madona 2:14:27 37:55 (  2)1:36:32 (  8)
7
Mihalkin Dmitri BLRTakas OK, Novopolotsk 2:14:36 39:22 (  8)1:35:14 (  5)
8
Aleliūnas Vilius LTUIgtisa SK, Šiauliai 2:15:18 41:10 (10)1:34:08 (  3)
9
Beliūnas Vytautas LTUŠilas OK, Vilnius 2:17:37 38:25 (  4)1:39:12 (  9)
10
Paužas Henrikas LTUDainava OK, Alytus 2:21:00 40:28 (  9)1:40:32 (10)
11
Staišiūnas Viktoras LTUĄžuolas OK, Vilnius 2:28:26 42:48 (12)1:45:38 (11)
12
Belianko Ilia BLRSävedalens AIK, Göteborg 2:33:11 45:36 (19)1:47:35 (12)
13
Kuzminskis Tomas LTUĄžuolas OK, LKSK, Vilnius 2:34:38 44:24 (13)1:50:14 (13)
14
Nakvosas Mindaugas LTUSakas OK, Šiauliai 2:37:03 46:33 (20)1:50:30 (14)
15
Šulčys Nerijus LTUPerkūnas OK, Vilnius 2:38:16 45:18 (18)1:52:58 (17)
16
Morėnas Gediminas LTUTakas OK, Kaunas 2:38:40 47:43 (24)1:50:57 (15)
17
Sabaliauskas Giedrius LTUVersmė OK, Vilnius 2:39:11 44:39 (14)1:54:32 (19)
18
Ščerbavičius Edvardas LTUFortūna OK, Vilnius 2:39:29 44:41 (15)1:54:48 (20)
19
Nakvosas Gytis LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 2:41:29 45:16 (17)1:56:13 (21)
20
Alminas Rimvydas LTUVersmė OK, Plungės SRC, Plungė 2:42:21 48:54 (28)1:53:27 (18)
21
Mateičs Viktors LATSaldus OK 2:43:51 44:45 (16)1:59:06 (26)
22
Pajaujis Svajūnas LTULėvuo OK, Karmėlava 2:44:14 47:26 (22)1:56:48 (24)
23
Misiūnas Justas LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 2:45:23 48:28 (26)1:56:55 (25)
24
Vidžiūnas Paulius LTUSakas OK, Šiaulių JTC, Šiauliai 2:45:48 49:10 (29)1:56:38 (23)
25
Martinkus Mantas LTUJavonis OK, Marijampolė 2:47:12 50:58 (32)1:56:14 (22)
26
Rešķis Atis LATSaldus OK 2:47:18 47:38 (23)1:59:40 (27)
27
Kantautas Marius LTULėvuo OK, Vilnius 2:53:39 47:57 (25)2:05:42 (29)
28
Novičenko Eduard LTUŠiurpys OK, Zarasai 3:00:10 51:54 (36)2:08:16 (31)
29
Jemeljanenko Andrejus LTUTakas OK, Kaunas 3:05:17 56:02 (37)2:09:15 (32)
30
Janulynas Audrius LTUJavonis OK, Marijampolė 3:12:25 51:43 (35)2:20:42 (33)
31
Michailovas Andrius LTUArboro OK, Zarasai 3:13:11 51:30 (33)2:21:41 (34)
32
Leliašius Egidijus LTUDainava OK, Alytus 3:15:25 51:36 (34)2:23:49 (36)
33
Volungevičius Mantas LTUVilnius 3:28:40 1:05:28 (41)2:23:12 (35)
34
Fleiss Sebastian GERBerliner TSC, Berlin 3:48:29 1:03:34 (39)2:44:55 (37)
35
Ma Lok Hin HKGHong Kong Island Orienteering Force 4:06:30 1:00:31 (38)3:05:59 (38)
36
Davidovich Dzmitry BLRBSU, Minsk 4:21:34 1:05:03 (40)3:16:31 (39)
  Lazdauskas Karolis LTUTakas OK, Kaunas 42:07 42:07 (11)dns
  Germanavičius Martynas LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 47:16 47:16 (21)dns
  Bilevičius Liutauras LTULinne OK, Uppsala 48:50 48:50 (27)dsq
  Smilgius Audrius LTUĄžuolas OK, Kaunas 49:33 49:33 (30)dns
  Genys Daivaras LTUKaršuva OK, Klaipėda 49:59 49:59 (31)dns
  Pabrėža Ramūnas LTUJaunystė OK, Klaipėda 1:10:15 1:10:15 (42)dns
  Jokūbaitis Giedrius LTUKaršuva OK, Jurbarkas 1:12:33 1:12:33 (43)dns
  Kukė Gintaras LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 1:51:56 dsq1:51:56 (16)
  Slikšjānis Matīss LATOK Azimuts, Grundzāle 2:04:57 dsq2:04:57 (28)
  Janušis Gediminas LTULabirintas OK, Vilnius 2:05:55 dsq2:05:55 (30)