Pavasario taurė Spring cup WRE
LTU, Kudrionių poilsio kompleksas, 2016-04-16

Rezultatai

Grupė W14

Trasa 1 d. 2.9 km 11 KP, 2 d. 2.6 km 11 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena
1
Gedgaudaitė Natalija LTUŠilalės SM, Šilalė 49:57 27:55 (  1)22:02 (  2)
2
Pociūtė Emilija LTUŠilalės SM, Šilalė 51:03 29:45 (  2)21:18 (  1)
3
Jatulytė Austėja LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 55:40 31:11 (  4)24:29 (  4)
4
Skučaitė Ugnė LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 56:48 29:45 (  2)27:03 (  9)
5
Gapšytė Ieva LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 56:57 31:24 (  5)25:33 (  6)
6
Karlonaitė Beatričė LTUĄžuolas OK, Vilnius 1:00:24 33:02 (  7)27:22 (10)
7
Berķe Kristīne LATAuseklis IK, Riga 1:00:26 34:15 (  8)26:11 (  8)
8
Šiaulytė Kristina LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:02:49 40:05 (15)22:44 (  3)
9
Zagorska Alise LATAuseklis IK, Riga 1:02:57 37:56 (12)25:01 (  5)
10
Spektore Tīna Kate LATAuseklis IK, Riga 1:03:44 32:36 (  6)31:08 (12)
11
Truncaitė Aistė LTUAlytaus SRC, Alytus 1:04:33 34:29 (  9)30:04 (11)
12
Tamoševičiūtė Emilija LTUĄžuolas OK, Vilnius 1:05:48 39:51 (14)25:57 (  7)
13
Girinskytė Malvina LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 1:10:44 36:56 (11)33:48 (15)
14
Lazdauskaitė Liepa LTUSM Gaja, Kaunas 1:21:23 47:36 (17)33:47 (14)
15
Matelytė Morta Marija LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 1:34:33 59:08 (18)35:25 (16)
16
Jasinskaitė Saulė LTURASKK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius 2:17:08 1:11:36 (19)1:05:32 (17)
17
Jazukevičiūtė Kotryna LTURASKK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius 3:12:01 1:41:09 (21)1:30:52 (18)
  Nalivaikaitė Aistė LTUSM Gaja, Kaunas 32:49 dns32:49 (13)
  Laurinaitytė Orinta LTUŠilalės SM, Šilalė 36:53 36:53 (10)dsq
  Miežiūnaitė Milda LTUAlytaus SRC, Alytus 39:38 39:38 (13)dns
  Mikalauskaitė Emilija LTUArboro OK, Mykolo Antanaičio gimnazija, Krekenava 42:31 42:31 (16)dns
  Leonavičiūtė Dominyka LTURASKK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:17:09 1:17:09 (20)dsq
  Ašmenaitė Gabrielė LTUTrakų r. JTLC 1:41:35 1:41:35 (22)dns
  Ilgavižytė Gabrielė LTUTrakų r. JTLC 1:53:10 1:53:10 (23)dns
  Antanaitytė Meda LTUTrakų r. JTLC 1:57:37 1:57:37 (24)dns
  Bartaševičiūtė Martyna LTUTrakų r. JTLC 2:00:11 2:00:11 (25)dns
  Liucvaikytė Ugnė LTUTrakų r. JTLC 2:00:51 2:00:51 (26)dns
  Venskutonytė Agnė LTUTrakų r. JTLC   dsqdns