Pavasario taurė Spring cup WRE
LTU, Kudrionių poilsio kompleksas, 2016-04-16

Rezultatai

Grupės W18, W20

Trasa 1 d. 4.4 km 16 KP, 2 d. 7.2 km 23 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena
1W18Rutkauskaitė Kastė LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:37:16 34:04 (  1)1:03:12 (  1)
2W20Freimane Anna Eleonora LATAuseklis IK, Riga 1:51:49 41:48 (  6)1:10:01 (  3)
3W18Sakalauskaitė Karolina LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:51:54 41:22 (  5)1:10:32 (  4)
4W18Sušinskaitė Miglė LTUFortūna OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:53:01 36:06 (  2)1:16:55 (  7)
5W20Statauskaitė Vilma LTUŠilas OK, SM Gaja, Kaunas 2:00:34 51:32 (17)1:09:02 (  2)
6W20Blūmentāle Elizabete LATOzons/RSP, Riga 2:01:41 46:32 (  9)1:15:09 (  6)
7W18Kašalynaitė Ūla LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 2:03:46 44:46 (  7)1:19:00 (11)
8W18Rimkutė Roberta LTUŠilalės SM, Šilalė 2:05:10 44:54 (  8)1:20:16 (13)
9W20Laurutytė Vaiva LTUJavonis OK, Alytaus SRC, Alytus 2:05:14 52:34 (20)1:12:40 (  5)
10W18Kalvaitytė Austėja LTUBūdakalnis OK, SM Gaja, Kaunas 2:05:54 48:36 (14)1:17:18 (  8)
11W18Gineikaitė Ugnė LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 2:09:49 46:53 (11)1:22:56 (16)
12W18Niggli Natalja FRAOJura, Premanon 2:10:15 52:46 (21)1:17:29 (10)
13W18Zakaraitė Karolina LTUŠilalės SM, Šilalė 2:12:21 50:30 (15)1:21:51 (15)
14W20Koženiauskaitė Akvilė LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 2:14:49 48:06 (13)1:26:43 (17)
15W18Aleksandravičiūtė Austėja LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 2:14:57 54:45 (23)1:20:12 (12)
16W20Briedytė Greta LTUŠilalės SM, Šilalė 2:18:11 1:00:47 (28)1:17:24 (  9)
17W20Jakāne Ilvija LATAuseklis IK, Riga 2:19:34 47:32 (12)1:32:02 (19)
18W18Sproģe Selīna Paula LATAuseklis IK, Riga 2:19:50 58:49 (26)1:21:01 (14)
19W20Balčiūnaitė Greta LTUAlytaus SRC, Alytus 2:24:59 51:43 (18)1:33:16 (21)
20W18Pauraitė Emilija LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 2:25:30 56:26 (24)1:29:04 (18)
21W18Makauskaitė Viktorija LTUAlytaus SRC, Alytus 2:26:00 53:51 (22)1:32:09 (20)
22W18Keraišytė Ieva LTUSM Gaja, Kaunas 2:29:53 46:34 (10)1:43:19 (25)
23W18Martinkutė Rugilė LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 2:29:57 56:28 (25)1:33:29 (22)
24W20Raugalaitė Simona LTUAlytaus SRC, Alytus 2:35:17 1:00:43 (27)1:34:34 (23)
25W20Pilipaitė Laura LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 2:42:21 1:04:20 (30)1:38:01 (24)
26W18Gulbe Elza LATAuseklis IK, Riga 2:53:35 1:05:16 (31)1:48:19 (26)
27W18Vasilenok Maria BLROrion, Minsk 2:59:01 1:06:55 (32)1:52:06 (27)
28W20Miliūtė Raimonda LTUAlytaus SRC, Alytus 3:16:32 1:16:22 (33)2:00:10 (28)
29W18Čepeliauskaitė Ieva LTUAlytaus SRC, Alytus 3:28:24 1:24:41 (34)2:03:43 (29)
30W18Bartkevičiūtė Akvilė LTUŠilas OK, SM Gaja, Kaunas 40:51 40:51 (  3)dns
31W18Motiejūnaitė Deimantė LTUŠilas OK, SM Gaja, Kaunas 41:20 41:20 (  4)dsq
32W18Kurmin Agnieška LTURASKK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius 51:04 51:04 (16)dns
33W18Staškevičiūtė Raminta LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 52:09 52:09 (19)dsq
34W20Laķe Aiva LATAuseklis IK, Riga 1:01:52 1:01:52 (29)dsq