Pavasario taurė Spring cup WRE
LTU, Kudrionių poilsio kompleksas, 2016-04-16

Rezultatai

Grupės M12, W12

Trasa 1 d. 2.0 km 10 KP, 2 d. 2.2 km 9 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena
1M12Lazdāns Emīls LATAuseklis IK, Riga 38:50 15:29 (  1)23:21 (  5)
2W12Keraišytė Emilija LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 41:45 20:40 (  4)21:05 (  2)
3M12Saulīte Emīls LATAuseklis IK, Riga 42:02 20:24 (  3)21:38 (  3)
4W12Bajorinaitė Gabija LTUSM Gaja, Kaunas 48:12 25:48 (  9)22:24 (  4)
5M12Staņa Gustavs LATAuseklis IK, Riga 50:50 16:55 (  2)33:55 (15)
6W12Dementavičiūtė Aistė LTUSM Gaja, Kaunas 51:08 24:21 (  7)26:47 (  9)
7W12Mickevičiūtė Ingrida LTURASKK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius 52:03 26:11 (10)25:52 (  8)
8M12Petrošius Justas LTUŠilalės SM, Šilalė 53:47 24:12 (  6)29:35 (12)
9W12Dovidavičiūtė Luka LTUSM Gaja, Kaunas 53:54 25:36 (  8)28:18 (10)
10M12Voroblievas Simonas LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 57:07 32:27 (19)24:40 (  7)
11W12Gapšytė Gintarė LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 59:21 22:35 (  5)36:46 (18)
12M12Mackevičius Tadas LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 59:40 28:21 (13)31:19 (14)
13M12Gineika Julius LTUSM Gaja, Kaunas 1:00:32 31:05 (17)29:27 (11)
14M12Briedis Antanas LTUŠilalės SM, Šilalė 1:02:37 38:21 (25)24:16 (  6)
15M12Baronas Ignas LTUĄžuolas OK, Musninkai 1:08:05 33:09 (21)34:56 (17)
16W12Siudikaitė Morta LTURudamina OK, Vilnius 1:10:27 32:11 (18)38:16 (20)
17W12Kripulevičiūtė Vytautė LTUSM Gaja, Kaunas 1:11:03 27:43 (12)43:20 (22)
18M12Bazelis Edvardas LTURASKK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:11:05 32:51 (20)38:14 (19)
19W12Babianskaitė Nida LTUSM Gaja, Kaunas 1:12:10 41:57 (26)30:13 (13)
20W12Skundaitė Augustė LTUSM Gaja, Kaunas 1:18:04 36:32 (23)41:32 (21)
21W12Deveikytė Benedikta LTUSM Gaja, Kaunas 1:19:08 26:14 (11)52:54 (24)
22W12Zasčiurinskaitė Elada LTUSM Gaja, Kaunas 1:21:03 37:35 (24)43:28 (23)
23W12Salava Anete LATOK Ozons, Riga 1:24:55 50:39 (28)34:16 (16)
24W12Babkauskaitė Viltė LTUSM Gaja, Kaunas 1:29:02 33:33 (22)55:29 (26)
25W12Sapižovaitė Skaiva LTUSM Gaja, Kaunas 1:30:18 28:43 (14)1:01:35 (27)
26W12Kirmuška-pūpola Annija LATAuseklis IK, Riga 2:02:57 47:30 (27)1:15:27 (28)
27M12Dementavičius Tadas LTUSM Gaja, Kaunas 15:40 dsq15:40 (  1)
28W12Gaigalaitė Augustė LTUSM Gaja, Kaunas 30:11 30:11 (15)dsq
29M12Briedis Žygimantas LTUŠilalės SM, Šilalė 30:47 30:47 (16)dsq
30M12Kareckas Kimantas LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 54:44 dsq54:44 (25)
31M12Šimkūnas Edvinas LTUSM Gaja, Kaunas 55:51 55:51 (29)dns
32M12Šolmanis Uvis LATAuseklis IK, Riga   dsqdsq