Daugiadienės VILNIUS
LTU, Vilnius ir jo apylinkės, 2016-05-13

Rezultatai

Grupė M18

Trasa 1 d. 3.4 km 23 KP, 2 d. 8.5 km 18 KP, 3 d. 6.9 km 28 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  3 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena 3 diena
1
Germanavičius Pranas LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 2:27:04 30:07 (  3)1:07:14 (  2)49:43 (  1)
2
Lipnickas Rokas LTUŠilas OK, SM Gaja, Kaunas 2:29:04 29:23 (  2)1:06:40 (  1)53:01 (  3)
3
Vaitkus Rokas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 2:40:42 26:20 (  1)1:23:10 (  5)51:12 (  2)
4
Daukšys Algirdas LTUŠilalės SM, Šilalė 2:42:01 32:43 (  4)1:11:25 (  3)57:53 (  4)
5
Kukė Jonas LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 3:05:53 36:30 (  5)1:24:28 (  6)1:04:55 (  5)
6
Zaliauskas Povilas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 3:11:19 36:58 (  7)1:12:11 (  4)1:22:10 (10)
7
Viarynski Uladzislau BLRSluch OK, Slutsk 3:33:10 45:23 (12)1:31:13 (  8)1:16:34 (  8)
8
Dechtiar Viktoras LTUSM Gaja, Kaunas 3:42:11 40:30 (  9)1:30:34 (  7)1:31:07 (12)
9
Koženiauskas Mantas LTUSM Gaja, Kaunas 3:42:16 46:12 (13)1:40:16 (12)1:15:48 (  7)
10
Januška Deividas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 4:07:27 39:22 (  8)2:08:51 (15)1:19:14 (  9)
11
Džiaugys Artūras LTUSM Gaja, Kaunas 4:36:00 58:00 (14)2:09:17 (16)1:28:43 (11)
12
Radzivonas Benas LTUŠilas OK, SM Gaja, Kaunas 4:38:30 36:38 (  6)2:02:11 (14)1:59:41 (13)
  Rimša Paulius LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 3:01:39 dsq1:49:39 (13)1:12:00 (  6)
  Martynau Pavel BLRSluch OK, Slutsk 3:21:13 1:07:49 (15)dns2:13:24 (15)
  Freidak Mikita BLRSluch OK, Slutsk 3:21:26 1:14:10 (16)dsq2:07:16 (14)
  Mockaitis Rėjus LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 41:27 41:27 (10)dsqdns
  Macijauskas Ąžuolas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 43:10 43:10 (11)dnsdns
  Balčiūnas Domantas LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 1:33:33 dns1:33:33 (  9)dns
  Žilovas Nedas LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 1:37:18 dns1:37:18 (10)dns
  Jakučionis Mantas LTUŠilas OK, Prienų KKSC, Prienai 1:37:27 dns1:37:27 (11)dns
  Šumskas Lukas LTUAlytaus SRC, Alytus   dnsdnsdns