Daugiadienės VILNIUS
LTU, Vilnius ir jo apylinkės, 2016-05-13

Rezultatai

Grupė W18

Trasa 1 d. 3.2 km 18 KP, 2 d. 7.3 km 17 KP, 3 d. 5.7 km 22 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  3 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena 3 diena
1
Rutkauskaitė Kastė LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 2:47:08 44:33 (  8)1:10:26 (  1)52:09 (  1)
2
Bartkevičiūtė Akvilė LTUŠilas OK, SM Gaja, Kaunas 2:59:24 41:16 (  4)1:15:27 (  2)1:02:41 (  7)
3
Motiejūnaitė Deimantė LTUŠilas OK, SM Gaja, Kaunas 3:02:50 38:05 (  2)1:30:22 (  4)54:23 (  2)
4
Sakalauskaitė Karolina LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 3:16:26 43:37 (  5)1:33:23 (  6)59:26 (  4)
5
Duliūtė Rugilė LTUArboro OK, Mykolo Antanaičio gimnazija, Krekenava 3:20:38 48:03 (10)1:35:20 (  8)57:15 (  3)
6
Gineikaitė Ugnė LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 3:20:41 37:30 (  1)1:40:52 (11)1:02:19 (  6)
7
Kalvaitytė Austėja LTUBūdakalnis OK, SM Gaja, Kaunas 3:20:49 38:43 (  3)1:42:06 (12)1:00:00 (  5)
8
Kašalynaitė Ūla LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 3:21:40 44:18 (  7)1:34:29 (  7)1:02:53 (  8)
9
Makauskaitė Viktorija LTUAlytaus SRC, Alytus 3:51:28 51:51 (13)1:38:27 (10)1:21:10 (  9)
10
Staškevičiūtė Raminta LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 3:53:36 52:53 (14)1:38:09 (  9)1:22:34 (10)
11
Vasilenok Maria BLROrion, Minsk 4:55:18 1:08:49 (17)2:10:48 (16)1:35:41 (12)
12
Davydova Natallia BLRBerezino KSO, Berezino 5:00:50 54:06 (15)2:23:13 (18)1:43:31 (13)
13
Liakh Nastassia BLRSluch OK, Slutsk 5:28:13 1:27:07 (19)2:15:18 (17)1:45:48 (15)
14
Čepeliauskaitė Ieva LTUAlytaus SRC, Alytus 5:31:01 1:10:42 (18)2:36:22 (19)1:43:57 (14)
  Zakaraitė Karolina LTUŠilalės SM, Šilalė 2:36:55 51:49 (12)1:45:06 (13)dsq
  Rimkutė Roberta LTUŠilalės SM, Šilalė 2:38:46 49:02 (11)1:49:44 (14)dns
  Vankevich Aliaksandra BLRBerezino KSO, Berezino 2:50:06 44:03 (  6)2:06:03 (15)dsq
  Homza Katsiaryna BLRBelaya Rus, Minsk 3:03:08 1:31:45 (20)dsq1:31:23 (11)
  Baronaitė Ugnė LTUĄžuolas OK, Vilnius 4:29:37 1:36:06 (21)2:53:31 (20)dns
  Sušinskaitė Miglė LTUFortūna OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 44:59 44:59 (  9)dnsdns
  Valatkaitė Julija LTUVersmė OK, Plungės SRC, Plungė 1:07:03 1:07:03 (16)dsqdns
  Valčiukaitė Aurelija LTUŠilas OK, Prienų KKSC, Prienai 1:26:17 dns1:26:17 (  3)dns
  Keraišytė Ieva LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 1:32:16 dns1:32:16 (  5)dns
  Kalakauskaitė Kristina LTUŠilas OK, Prienų KKSC, Prienai   dnsdsqdns
  Karnushenka Darya BLRSluch OK, Slutsk   dsqdnsdsq