Daugiadienės VILNIUS
LTU, Vilnius ir jo apylinkės, 2016-05-13

Rezultatai

Grupės W14, W65, W70, W75

Trasa 1 d. 1.6 km 11 KP, 2 d. 4.2 km 9 KP, 3 d. 2.5 km 11 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  3 diena  

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena 3 diena
1W14Girinskytė Malvina LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 1:39:53 22:14 (  4)47:18 (  2)30:21 (  3)
2W14Skučaitė Ugnė LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 1:44:16 24:35 (  8)50:21 (  6)29:20 (  2)
3W14Pociūtė Emilija LTUŠilalės SM, Šilalė 1:44:17 28:39 (13)51:05 (  7)24:33 (  1)
4W65Kireilienė Dalė LTUTakas OK, Kaunas 1:57:24 27:20 (11)54:31 (11)35:33 (  6)
5W65Skaisgirytė Ona LTULabirintas OK, Vilnius 1:57:32 23:50 (  7)58:19 (12)35:23 (  5)
6W65Kajava Ritva FINHameenlinnan Suunnistajat 2:04:54 24:51 (  9)53:44 (10)46:19 (16)
7W14Matelytė Morta LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 2:09:54 20:30 (  1)53:16 (  8)56:08 (20)
8W14Mikalauskaitė Emilija LTUArboro OK, Mykolo Antanaičio gimnazija, Krekenava 2:09:59 29:52 (15)53:34 (  9)46:33 (17)
9W14Tamoševičiūtė Emilija LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 2:11:40 23:36 (  6)1:14:53 (19)33:11 (  4)
10W65Mononen Ritva FINHameenlinnan Suunnistajat 2:12:52 29:19 (14)1:05:40 (14)37:53 (  9)
11W65Bumelienė Skaidra LTULabirintas OK, Vilnius 2:15:53 26:39 (10)1:03:47 (13)45:27 (14)
12W70Ellis Margaret CANVancouver OC 2:19:31 27:55 (12)1:05:41 (15)45:55 (15)
13W14Karlonaitė Beatričė LTUĄžuolas OK, Vilnius 2:19:48 21:40 (  2)1:20:54 (24)37:14 (  7)
14W14Lazdauskaitė Liepa LTUSM Gaja, Kaunas 2:23:29 21:52 (  3)1:20:29 (23)41:08 (11)
15W14Gailiūtė Aurėja LTUVersmė OK, Plungės SRC, Plungė 2:25:45 33:13 (18)1:12:24 (18)40:08 (10)
16W65Malmsten Beatrice FINLynx 2:26:51 30:03 (16)1:19:25 (21)37:23 (  8)
17W65Khrapina Nadzeya BLRPeleng Vimpel, Minsk 2:27:11 30:44 (17)1:11:56 (17)44:31 (13)
18W65Žilienė Asta LTULabirintas OK, Vilnius 2:39:05 36:56 (19)1:09:21 (16)52:48 (19)
19W65Lindsten Ulla FINRasti Jyry 2:42:36 38:34 (20)1:16:25 (20)47:37 (18)
20W14Jasinskaitė Saulė LTURASKK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius 3:01:48 49:02 (23)1:28:48 (26)43:58 (12)
21W14Nalivaikaitė Aistė LTUSM Gaja, Kaunas 3:10:41 22:57 (  5)1:26:51 (25)1:20:53 (23)
22W65Tomaševskaja Marija LTURudamina OK, Vilnius 3:43:50 52:16 (24)1:49:32 (29)1:02:02 (21)
23W75Preišagalavičienė Lidija LTUVilnius 3:48:07 41:24 (21)1:57:15 (30)1:09:28 (22)
24W14Gružaitė Emilija LTUVersmė OK, Plungės SRC, Plungė 4:07:22 45:09 (22)1:19:57 (22)2:02:16 (24)
25W14Gapšytė Ieva LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 45:22 dns45:22 (  1)dns
26W14Tirlikaitė Gabrielė LTUKaršuva OK, Jurbarko KKSC, Jurbarkas 47:55 dns47:55 (  3)dns
27W14Jatulytė Austėja LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 48:55 dns48:55 (  4)dns
28W14Šiaulytė Kristina LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 49:15 dns49:15 (  5)dns
29W65Tupitsa Mirjami FINRasti Jyry 1:29:18 dsq1:29:18 (27)dsq
30W65Sukhadolava Aelita BLRPeleng Vimpel, Minsk 1:36:14 dns1:36:14 (28)dsq
31W14Jazukevičiūtė Kotryna LTURASKK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius   dsqdnsdns
31W14Leonavičiūtė Dominyka LTURASKK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius   dsqdnsdns