Daugiadienės VILNIUS
LTU, Vilnius ir jo apylinkės, 2016-05-13

Rezultatai

Grupės M35, M40, W

Trasa 1 d. 3.5 km 27 KP, 2 d. 10.0 km 23 KP, 3 d. 7.3 km 28 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  3 diena  

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena 3 diena
1M40Bačkys Rolandas LTUIgtisa SK, Vilnius 2:35:58 30:13 (  2)1:10:11 (  1)55:34 (  4)
2M40Kvedaravičius Mindaugas LTULėvuo OK, Kaunas 2:39:28 32:10 (  6)1:12:18 (  4)55:00 (  3)
3M35Bogužinskas Tomas LTUMedeina OK, Kaunas 2:46:43 31:03 (  3)1:18:46 (  6)56:54 (  5)
4WPaužaitė Sandra LTUDainava OK, Alytus 2:47:00 31:38 (  4)1:17:00 (  5)58:22 (  7)
5M35Stulgys Mindaugas LTUDainava OK, Alytus 2:51:58 29:22 (  1)1:28:03 (15)54:33 (  2)
6WZhuravleva Tatsiana BLRĄžuolas OK, Minsk 2:55:26 33:05 (  9)1:20:51 (  9)1:01:30 (  9)
7M35Balabanov Peter BLRBalabanov O'team 2:57:43 35:42 (14)1:21:44 (11)1:00:17 (  8)
8M35Juška Giedrius LTUĄžuolas OK, Vilnius 2:58:03 36:58 (19)1:22:44 (12)58:21 (  6)
9M40Zaveckas Andrius LTUĄžuolas OK, Vilnius 3:03:42 31:54 (  5)1:24:11 (14)1:07:37 (15)
10M35Paukštė Mindaugas LTULėvuo OK, Vilnius 3:09:44 34:58 (12)1:31:22 (18)1:03:24 (12)
11M35Kukhto Piotr BLRBaklan, Minsk 3:13:58 51:18 (48)1:19:45 (  8)1:02:55 (10)
12M35Lelkaitis Valdas LTUFortūna OK, Vilnius 3:15:55 32:35 (  8)1:29:05 (17)1:14:15 (27)
13M40Šimkonis Andrius LTUMedeina OK, Šlienava 3:17:38 36:13 (15)1:35:33 (22)1:05:52 (14)
14WLapitskaya Irina BLRSozh, Gomel 3:25:23 34:22 (11)1:34:49 (21)1:16:12 (29)
15WBeliūnė Indrė LTUŠilas OK, Vilnius 3:27:12 38:32 (25)1:36:38 (25)1:12:02 (22)
16WLukošienė Sandra LTULėvuo OK, Vilnius 3:27:28 36:25 (17)1:37:16 (26)1:13:47 (26)
17M40Adomaitis Robertas LTUKlajūnas OK, Vilnius 3:27:35 37:53 (22)1:28:36 (16)1:21:06 (35)
18M35Jasiūnas Andrius LTUŠilas OK, Vilnius 3:30:29 37:16 (20)1:34:46 (20)1:18:27 (32)
19M40Vaitiekus Artūras LTUMedeina OK, Kaunas 3:31:29 38:32 (25)1:36:18 (24)1:16:39 (30)
20M35Radžius Antanas LTULėvuo OK, Vilnius 3:32:46 39:30 (28)1:40:12 (28)1:13:04 (25)
21M35Jadenkus Evaldas LTUFortūna OK, Vilnius 3:33:40 39:08 (27)1:45:12 (31)1:09:20 (19)
22M35Poznanskas Linas LTULabirintas OK, Vilnius 3:38:19 41:43 (33)1:52:08 (37)1:04:28 (13)
23M35Ippolitov Mikhail RUSsportkult.ru, Moscow 3:38:28 43:10 (36)1:46:06 (32)1:09:12 (18)
24M35Misius Gediminas LTUĄžuolas OK, Vilnius 3:39:27 35:33 (13)1:51:30 (36)1:12:24 (24)
25M40Vinogrodskis Edvardas LTURASKK SK, Vilnius 3:42:56 38:22 (24)1:48:54 (34)1:15:40 (28)
26M35Petrevičius Aras LTUFortūna OK, Vilnius 3:46:35 41:43 (33)1:52:45 (38)1:12:07 (23)
27M40Mikalauskas Robertas LTULėvuo OK, Trakai 3:49:27 42:47 (35)1:41:17 (30)1:25:23 (38)
28M35Vorobyov Dmitry BLRKronan, Grodno 3:56:45 41:23 (32)1:49:06 (35)1:26:16 (40)
29M35Davidovich Dzmitry BLRBSU OK 3:58:43 38:07 (23)2:12:39 (52)1:07:57 (16)
30M35Gaigalas Egidijus LTUMedeina OK, Kaunas 4:00:12 41:17 (31)1:59:54 (44)1:19:01 (33)
31M40Lapinskas Ernestas LTUPerkūnas OK, Vilnius 4:07:22 46:39 (43)1:57:37 (42)1:23:06 (37)
32WDiržiūtė Gedvilė LTULėvuo OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 4:07:39 40:18 (29)2:08:11 (48)1:19:10 (34)
33WVolungevičienė Judita LTULėvuo OK, Vilnius 4:12:56 47:34 (45)2:03:28 (45)1:21:54 (36)
34M40Rabtsau Andrei BLRSilwan liuks OC, Minsk 4:14:17 49:58 (47)2:06:56 (47)1:17:23 (31)
35M35Savastsiuk Ihar BLRBaklan, Minsk 4:14:51 45:46 (41)1:56:16 (41)1:32:49 (43)
36WMartušytė Monika LTUDainava OK, Alytaus SRC, Alytus 4:22:38 44:42 (40)1:58:28 (43)1:39:28 (44)
37M40Ramanauskas Linas LTUMedeina OK, Kaunas 4:25:32 46:02 (42)2:11:28 (50)1:28:02 (41)
38M40Sirvydis Viktoras LTUTelšiai OK, Vilnius 4:27:47 40:43 (30)2:14:58 (53)1:32:06 (42)
39M35Drazdauskas Laimis LTULėvuo OK, Vilnius 1:57:48 33:57 (10)1:23:51 (13)dns
40M35Krasko Pavel BLRKamvol, Grodno 2:06:17 dsq1:12:07 (  3)54:10 (  1)
41WAmbrazaitė Vesta LTUSakas OK, Šiauliai 2:18:46 37:30 (21)1:41:16 (29)dns
42M40Finaženokas Andrejus LTULėvuo OK, Vilnius 2:22:31 dns1:19:09 (  7)1:03:22 (11)
43M40Jokubauskis Kęstutis LTUTelšiai OK, Vilnius 2:30:09 dns1:21:24 (10)1:08:45 (17)
44WRatnikava Nina BLRSozh, Gomel 2:53:52 47:34 (45)2:06:18 (46)dsq
45WKaunelytė Rasa LTULėvuo OK, Panevėžys 2:56:09 44:40 (39)2:11:29 (51)dns
46M35Yakauleu Andrei BLRBaklan, Minsk 3:04:14 dns1:53:00 (39)1:11:14 (21)
47WPerconti Erica ITAAD Trent-O Orienteering, Trento 3:05:34 44:25 (37)2:21:09 (54)dsq
48M40Rutkauskas Arvydas LTUĄžuolas OK, Vilnius 3:20:31 dns1:55:00 (40)1:25:31 (39)
49M35Tamoševičius Tomas LTUĄžuolas OK, Vilnius 3:29:13 55:36 (49)2:33:37 (56)dns
50M40Basol Ali TURIstanbul OC, Istanbul 4:19:26 dns2:30:22 (55)1:49:04 (45)
51M35Jauniškis Robertas LTUFortūna OK, Vilnius 32:29 32:29 (  7)dnsdns
52WTraubienė Aistė LTUFortūna OK, Vilnius 36:23 36:23 (16)dnsdns
53M35Laukaitis Andrius LTUMedeina OK, Vilnius 36:29 36:29 (18)dnsdns
54WVelde Reda LTUĄžuolas OK, Vilnius 44:30 44:30 (38)dsqdns
55M35Bazelis Sigitas LTUFortūna OK, Vilnius 46:41 46:41 (44)dsqdns
56WMasevičiūtė Kristina LTUDainava OK, Alytus 55:56 55:56 (50)dnsdns
57M40Traubas Michailas LTUFortūna OK, Vilnius 1:04:10 1:04:10 (51)dnsdns
58M40Smilgius Audrius LTUĄžuolas OK, Kaunas 1:10:55 dns1:10:55 (  2)dns
59M40Ramoška Skirmantas LTUApuokas OK, Vilnius 1:11:01 dnsdns1:11:01 (20)
60M40Bertašius Rimvydas LTUKlajūnas OK, Vilnius 1:32:02 dsq1:32:02 (19)dns
61M35Lazauskas Donatas LTUPerkūnas OK, Vilnius 1:35:45 dns1:35:45 (23)dns
62WDolgovienė Vida LTUĄžuolas OK, Vilnius 1:37:58 dns1:37:58 (27)dns
63M40Paukštė Mindaugas LTUĄžuolas OK, Vilnius 1:48:08 dsq1:48:08 (33)dns
64M40Melnik Siarhei BLROrion, Minsk 2:11:04 dns2:11:04 (49)dns
65M35Cortellazzi Edoardo ITAItaly master team   dsqdsqdns
65M35Petrauskas Giedrius LTUTakas OK, Kaunas   dnsdnsdns
65M40Krauchanka Dzmitry BLRSluch OK, Slutsk   dsqdnsdns