Daugiadienės VILNIUS
LTU, Vilnius ir jo apylinkės, 2016-05-13

Rezultatai

Grupės W16, W50, WS

Trasa 1 d. 2.5 km 20 KP, 2 d. 5.7 km 14 KP, 3 d. 4.3 km 18 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  3 diena  

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena 3 diena
1W16Traubaitė Judita LTUFortūna OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 2:07:08 30:07 (  1)58:06 (  1)38:55 (  1)
2W16Liegutė Ugnė LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 2:19:24 31:10 (  3)1:00:06 (  3)48:08 (  5)
3WSDambrauskaitė Eglė LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 2:20:40 31:44 (  5)1:01:40 (  5)47:16 (  4)
4WSAdomaitienė Irina LTUKlajūnas OK, Vilnius 2:26:59 31:24 (  4)59:45 (  2)55:50 (23)
5WSMakselytė Dovilė LTUJavonis OK, Alytaus SRC, Alytus 2:27:23 33:25 (  8)1:05:19 (10)48:39 (  8)
6WSGembutaitė Sandra LTUVersmė OK, Plungės SRC, Plungė 2:29:25 37:38 (15)1:03:15 (  7)48:32 (  6)
7WSLažinskienė Dovilė LTUMedeina OK, Vilnius 2:29:39 38:00 (16)1:05:35 (11)46:04 (  3)
8WSKhouryna Aliaksandra BLRSilwan liuks OC, Minsk 2:30:57 32:16 (  6)1:13:32 (23)45:09 (  2)
9W16Drazdauskaitė Viktorija LTULėvuo OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 2:31:17 36:40 (12)1:05:51 (12)48:46 (  9)
10W50Daukšienė Valerija LTUSaulė OK, Vilnius 2:33:36 35:28 (11)1:00:46 (  4)57:22 (24)
11W16Čaplikaitė Urtė LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 2:36:44 30:38 (  2)1:11:44 (19)54:22 (18)
12WSDomarkaitė Giedrė LTUVersmė OK, Plungė 2:37:17 33:49 (  9)1:02:45 (  6)1:00:43 (29)
13W16Urbonavičiūtė Ema LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 2:38:16 36:45 (13)1:12:06 (20)49:25 (10)
14W50Verbraken Linda BELTROL, Brasschaat 2:39:19 35:02 (10)1:08:34 (14)55:43 (22)
15W16Shpakouskaya Karyna BLRSluch OK, Slutsk 2:44:12 39:16 (17)1:10:43 (17)54:13 (17)
16W16Mariana Rabtsava BLRSilwan liuks OC, Minsk 2:44:17 40:48 (20)1:10:59 (18)52:30 (13)
17W16Gedgaudaitė Natalija LTUŠilalės SM, Šilalė 2:44:42 52:27 (38)1:03:42 (  8)48:33 (  7)
18WSNavickaitė Rūta LTUMedeina OK, Kaunas 2:46:09 41:51 (24)1:10:33 (16)53:45 (16)
19WSKavaliauskaitė Aušra LTUMedeina OK, Kaunas 2:46:11 43:59 (27)1:08:42 (15)53:30 (15)
20WSČaplikienė Rūta LTUTakas OK, Kaunas 2:50:52 40:48 (20)1:17:23 (24)52:41 (14)
21W16Vankevich Darya BLRBerezino KSO, Berezino 2:54:37 40:49 (22)1:18:25 (25)55:23 (21)
22W16Skaisgirytė Justė LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 3:00:16 32:39 (  7)1:36:41 (39)50:56 (11)
23W16Skaisgirytė Austė LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 3:00:17 42:11 (25)1:26:42 (32)51:24 (12)
24WSNavikaitė Laura LTUĄžuolas OK, Vilnius 3:02:37 40:25 (19)1:22:17 (27)59:55 (27)
25WSAstrauskienė Raimonda LTUSakas OK, Šiauliai 3:07:26 42:31 (26)1:27:29 (34)57:26 (25)
26W16Krauchanka Karyna BLRSluch OK, Slutsk 3:07:45 46:03 (30)1:26:58 (33)54:44 (19)
27W50Saulėnienė Jolanta LTUTakas OK, Kaunas 3:10:37 36:58 (14)1:23:06 (29)1:10:33 (33)
28W16Kazanavičiūtė Julija LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 3:11:14 53:15 (40)1:19:26 (26)58:33 (26)
29WSBikelytė Birutė LTURudamina OK, Vilnius 3:14:38 47:05 (32)1:24:34 (30)1:02:59 (32)
30WSMikalainytė Gabija LTUPerkūnas OK, Vilnius 3:18:18 48:00 (35)1:29:03 (35)1:01:15 (30)
31W16Dobrovolskaitė Kamilė LTUSM Gaja, Kaunas 3:40:01 46:08 (31)1:25:36 (31)1:28:17 (37)
32WSDziamidzenka Volha BLRBSPU, Minsk 3:42:16 49:25 (36)1:39:43 (41)1:13:08 (34)
33W16Sokaitė Gertrūda LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 3:43:31 58:11 (44)1:44:40 (43)1:00:40 (28)
34WSAidukaitė Dalia LTURASKK SK, Vilnius 3:46:36 56:39 (43)1:47:58 (44)1:01:59 (31)
35W16Mažeikaitė Sintė LTUSM Gaja, Kaunas 3:52:33 58:43 (45)1:37:01 (40)1:16:49 (36)
36WSAstrauskienė Lina LTUSakas OK, Vilnius 1:47:43 39:23 (18)1:08:20 (13)dns
37WSHatsuk Nataliya BLRKamvol, Grodno 2:04:08 41:42 (23)1:22:26 (28)dsq
38W16Stančiūtė Kotryna LTUĄžuolas OK, Vilniaus m.SC, Vilnius 2:25:47 54:18 (41)1:31:29 (38)dns
39WSJuškienė Jovita LTUVilnius 2:35:41 47:05 (32)1:48:36 (45)dsq
40WSHromava Kseniya BLRBSU OK 2:58:45 dns1:42:43 (42)1:16:02 (35)
41WSAnušauskaitė Ieva LTULabirintas OK, Vilnius 3:07:46 1:17:44 (49)1:50:02 (46)dns
42W50Bikelienė Ema LTULabirintas OK, Vilnius 3:10:22 54:24 (42)2:15:58 (48)dns
43WSMickevičienė Milda LTUKlaipėda 44:14 44:14 (28)dnsdns
44W16Žilionytė Ieva LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 44:26 44:26 (29)dnsdns
45WSKulnis Margarita LTUDevyni OK, Vilnius 47:38 47:38 (34)dnsdns
46W50Mikalauskienė Daiva LTUSaulė OK, Vilnius 50:09 50:09 (37)dnsdns
47WSSirvydė Rasa LTUTelšiai OK, Vilnius 52:28 52:28 (39)dsqdns
48WSMikšytė Eglė LTUJavonis OK, Šilalės SM, Šilalė 55:01 dnsdns55:01 (20)
49W16Kaluinaitė Solveiga LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 1:04:46 dns1:04:46 (  9)dns
50WSNiadzelka Halina BLRSluch OK, Slutsk 1:06:18 1:06:18 (46)dnsdns
51WSServaitė Kristina LTUOriens OK, Panevėžys 1:12:23 dns1:12:23 (21)dns
52W16Baranauskaitė Martyna LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 1:13:22 dns1:13:22 (22)dns
53WSShcherbitskaya Volga BLRSluch OK, Slutsk 1:15:57 1:15:57 (47)dnsdns
54W50Latakurskaya Iryna BLRTurlan, Minsk 1:17:30 1:17:30 (48)dnsdns
55WSBelik Natallia BLRBaklan, Minsk 1:24:11 1:24:11 (50)dnsdns
56WSKhadaronak Ilona BLRNemiga nord, Minsk 1:25:57 1:25:57 (51)dnsdns
57W50Čaikovskienė Rūta LTURASKK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:30:47 dns1:30:47 (36)dns
58W16Karlonaitė Laura LTUĄžuolas OK, Vilnius 1:30:48 dsq1:30:48 (37)dsq
59W50Jonauskienė Janina LTUDevyni OK, Vilnius 2:10:38 dns2:10:38 (47)dsq
60W16Mikolavičiūtė Gintarė LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius   dnsdnsdsq
60WSBalabanova Irina BLRBalabanov O'team   dnsdsqdns