Kupiškio triatlonas
LTU, Kupiškis, 2016-06-04

Rezultatai

Grupės AM, AW, BM, BW, CM, CW, DM, DW, M1, V3M, V3W

Trasa 10.8 km 4 KP

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Ratai Laikas Bauda
1CMKasyanau Anton BLRMTT, Mogilev 4 28:26.2  
2DWTomkevičiūtė Evelina LTUPanevėžio TK, Panevėžys 4 28:28.7  
3DMProkopavičius Lukas LTUPanevėžio TK, Panevėžys 4 28:29.3  
4DMTamm Johan ESTUjumisklubi, Tartu 4 28:56.1  
5DMLevickis Raimonds LAT  4 29:21.3  
6DMHanko Oskar ESTPaide Ujumisklubi, Paide 4 29:26.3  
7DMAudzēvičs Jēkabs LATAquatics, Dobele 4 29:44.9  
8CMLiepa Artūrs LATCarnikavas sporta centrs, Kalngale 4 29:52.3 0:10
9DMZhukaven Aliaksandr BLRMinsk 4 30:12.2  
10M1Narkūnas Justinas LTUDarna TK, Panevėžys 4 30:32.8  
11DMAusiannikau Dzmitry BLRMTT, Mogilev 4 30:33.2  
12DMMell Karl EST21CC Triatloniklubi, Tallinn 4 30:38.9 0:10
13DMBubnou Yaraslau BLRMTT, Mogilev 4 30:45.7  
14DWKivimets Merili-mai ESTTabasalu TK, Tabasalu 4 30:47.7  
15DMMaksimovich Maksim BLRMinsk 4 30:49.0  
16DMMarkiyanau Yauheni BLRMinsk 4 30:55.6  
17DWKuuskman Carol ESTTabasalu TK, Tabasalu 4 30:59.4  
18CMProščinko Danila LATDTC Jaunība, Daugavpils 4 31:20.5  
19M1Maripuu Ott Aleksander ESTTabasalu TK, Tabasalu 4 31:21.3  
20CMKornijenko Sandis LATDTC Jaunība, Daugavpils 4 31:31.6  
21DMZasim Aliaksei BLRTrio Brest, Brest 4 31:43.8  
22DMLelle Ragnar ESTRaudmees SK, Pärnu 4 31:43.9  
23DWSerzhanina Polina BLRMinsk 4 31:44.4  
24DWLaimina Laura LATAquatics, Dobele 4 31:49.0  
25DWBondarchuk Maria ESTTabasalu TK, Tabasalu 4 31:57.9  
26M1Bondarchuk Leonid ESTTabasalu TK, Tabasalu 4 32:01.3  
27CMPrank Ervin Otto ESTUjumisklubi, Tartu 4 32:18.9  
28CWRusak Katsiaryna BLRTrio Brest, Brest 4 32:20.3  
29CWLessing Getriin Marii ESTUjumisklubi, Tartu 4 32:25.5 0:10
30CMSniedze Ričards LATPiramida triatlon club 4 32:32.3  
31CMApkievičius Kasparas LTUPanevėžio TK, Panevėžys 4 32:33.2  
32CWRazhnova Palina BLRMinsk 4 32:40.1  
33DMDavydzenka Uladzislau BLRTrio Brest, Brest 4 32:49.5  
34CMZubko Aliaksei BLRTrio Brest, Brest 4 32:50.1  
35DWLevinoka Violeta LATAquatics, Dobele 4 32:54.4  
36CWSiltumena Kitija LATAquatics SK, Riga 4 32:56.4  
37BMBukavets Anatoli BLRTri-o, Vitebsk 4 33:17.3  
38DWKübar Paula ESTRaudmees SK, Pärnu 4 33:20.7  
39CWVinciūnaitė Beatričė LTUDarna TK, Panevėžys 4 33:22.1  
40BMKägo Trevor EST21CC Triatloniklubi, Tallinn 4 33:32.1  
41M1Gajevskis Vjačeslavs LATDaugavpils 4 33:40.6  
42BMBondarchuk Ivan ESTTabasalu TK, Tabasalu 4 34:04.0  
43CWPrudnikava Anastasiya BLRMinsk 4 34:05.5  
44DMUbavics Markuss LATAquatics, Dobele 4 34:18.9  
45BMFreijs Elvins LATAquatics, Dobele 4 34:19.6  
46BMCurgelis Valerijs LAT  4 34:25.3 0:10
47M1Navickas Aidas LTUSkapiškis, Vilnius 4 34:27.3  
48CMRimkus Kristupas LTUPanevėžio TK, Panevėžys 4 34:29.9  
49M1Meriloo Kaari ESTTabasalu TK, Tabasalu 4 34:30.2  
50V3MBukavets Anatol BLRTri-o, Vitebsk 4 34:33.7  
51CWSinevich Alina BLRMinsk 4 35:06.6  
52CMDapkus Pijus LTUDarna TK, Panevėžys 4 35:12.2  
53CMAudzēvičs Pauls LATAquatics, Dobele 4 35:26.2  
54BWBarzdenytė Deimantė LTUPanevėžio TK, Panevėžys 4 35:35.9  
55M1Mažeika Augustas LTU  4 35:51.9  
56DMKalmykou Dzianis BLRTrio Brest, Brest 4 36:00.7  
57DWZhurauliova Maryia BLRMinsk 4 36:29.8  
58DWLelle Raileen ESTRaudmees SK, Pärnu 4 36:30.4  
59BMPrank Herbert Hugo ESTUjumisklubi, Tartu 4 36:35.6  
60CWSilivonchyk Anastasiya BLRMinsk 4 36:45.4  
61CWEihmane Linda LATAquatics, Dobele 4 36:47.0 0:10
62DMJuhansoo Erkki ESTRaudmees SK, Pärnu 4 37:02.9  
63CWKivimets Marianne ESTTabasalu TK, Tabasalu 4 37:04.2  
64V3MKukharchyk Piotr BLRMinsk 4 37:11.6  
65DWSiliņa Linda LATAquatics, Dobele 4 37:14.7  
66M1Prank Raivo ESTUjumisklubi, Tartu 4 37:26.8  
67DMYakimuk Ilya BLRTrio Brest, Brest 4 37:31.7  
68CWSavitsch Grete Maria ESTTabasalu TK, Tabasalu 4 37:33.1  
69V3MPallas Lembit ESTTabasalu TK, Tabasalu 4 37:39.3  
70BMSavitsch Gert Martin ESTTabasalu TK, Tabasalu 4 37:39.9  
71BMPrank Hubert Uku ESTUjumisklubi, Tartu 4 37:51.6  
72CWYariga Anna BLRMinsk 4 38:11.6  
73BWRazhnova Anastasiya BLRMinsk 4 38:12.2  
74CMKavalevich Uladzislau BLRTrio Brest, Brest 4 38:18.7  
75DMUlyanitski Artsiom BLRTrio Brest, Brest 4 38:18.7  
76CWŠniukštaitė Brigita LTUDarna TK, Panevėžys 4 38:19.0  
77BMJanovičs Niks Aksels LATAquatics, Dobele 4 38:32.2  
78M1Bondarchuk Jelena ESTTabasalu TK, Tabasalu 4 38:35.7  
79BWVärik Hanna-liisa ESTTabasalu TK, Tabasalu 4 38:49.0  
80M1Mažeika Justinas LTUPanevėžys 4 38:51.5 0:10
81BWJuhansoo Martina ESTSUKL Jõulu, Pärnu 4 39:22.3  
82BWKübar Marta ESTRaudmees SK, Pärnu 4 39:22.3  
83CMBacevičius Nedas LTUDarna TK, Panevėžys 4 39:22.8  
84CWPaurytė Ugnė LTUDarna TK, Panevėžys 4 39:25.9  
85M1Vaisma Anne ESTUjumisklubi, Tartu 4 39:43.5  
86AWSiimar Mirtel-madlen EST21CC Triatloniklubi, Tallinn 4 39:51.3  
87V3WAl Tarya Myrna BRNBahrain, Manama 4 40:41.0  
88CWMackevičiūtė Margarita LTUDarna TK, Panevėžys 4 41:02.6  
89BWKartanaitė Smiltė LTUPanevėžio TK, Panevėžys 4 41:05.3  
90M1Zaveckas Ignas LTUSkapiškis, Vilnius 4 41:09.7  
91CWPiatrovich Anastasiya BLRMinsk 4 41:48.6  
92BWBula Beāte LATAquatics, Dobele 4 41:52.5  
93AWPlytnykaitė Smiltė LTUImpuls, Vilnius 4 41:58.8  
94AWMõtsnik Kirke EST21CC Triatloniklubi, Tallinn 4 41:59.4  
95M1Juhansoo Erika ESTSUKL Jõulu, Pärnu 4 42:11.2  
96AMOrbidāns Jaroslavs LATOzolnieku novads 4 42:38.2  
97M1Kartanas Giedrius LTUPanevėžys 4 42:41.7  
98M1Mõtsnik Külli EST21CC Triatloniklubi, Tallinn 4 44:20.3  
99V3MKieras Juozas LTUDarna TK, Vilnius 4 44:20.5  
100V3MKübar Enn ESTRaudmees SK, Pärnu 4 45:03.6  
101BMProkopavičius Domas LTUPanevėžio TK, Panevėžys 4 45:13.1  
102CWŠiaudkulytė Deimantė LTUPanevėžio TK, Panevėžys 4 45:13.2  
103CWJuciūtė Anna LTUDarna TK, Panevėžys 4 46:27.2 0:10
104V3MSaliba Fouad BRNBahrain, Manama 4 47:20.2  
105AMSinevich Tsikhan BLRMinsk 4 1:01:57.1  
106CWRuzhanskaya Palina BLRTrio Brest, Brest 2 6:06.9  

Tarpiniai laikai