Ukmergės fabrikų krosų taurės Narbuto etapas
LTU, Ukmergės hipodromas, 2016-05-11

Rezultatai

Grupė KOM

KomandaDalyvis
vietapavadinimasšalis Taškai Laikas Pavardė, Vardas grupė Taškai Laikas
1Stansefabrikken, Ukmergė LTU 4366 3:00:26 Stalnionytė AidaBM 993 29:14.6 (  2)
Sabaitytė-Žemaitienė ŽivilėBM 929 31:15.3 (  3)
Mačiulis DainiusDV 859 37:52.2 (  7)
Kacevičius VaidasDV 814 39:55.4 (12)
Petroška LinasDV 771 42:09.4 (18)
Blaževičius ValentinasDV 764 42:32.4 (19)
Stakauskas RytisDV 724 44:55.6 (33)
2Jono Basanavičiaus gimnazija, Ukmergė LTU 4291 2:23:31 Rinkevičius KarolisBV18 1000 24:27.1 (  1)
Purvis AivarasBV18 881 27:44.7 (  3)
Pernaravičius LukasBV18 812 30:06.7 (  6)
Darulis MantasBV18 799 30:36.0 (  7)
Sakalauskas JustinasBV18 799 30:37.3 (  8)
Černytė MiglėBM18 710 38:30.3 (  2)
Avyžiūtė PaulinaBM18 686 39:48.1 (  3)
Kazlauskaitė GintarėBM 680 42:43.2 (12)
Pupelytė EvelinaBM18 640 42:43.2 (  4)
Tvaskūnas SeverijusDV 638 50:56.2 (52)
Požerskaitė GodaBM18 592 46:08.4 (  5)
3Umega, Utena LTU 3853 3:40:11 Daujotas LukasDV 839 38:43.8 (  8)
Daujotienė AuksėDM 795 54:07.6 (  3)
Narbuntaitė IevaBM 756 38:23.3 (  7)
Jakučionis AidasDV 738 44:05.1 (28)
Vaitkevičius MindaugasDV 725 44:51.3 (31)
Pupelytė IndrėBM 716 40:31.4 (11)
Medeišis Vitalijus ArūnasBV 686 31:24.9 (18)
Staikūnas DainiusDV 669 48:37.8 (47)
Kovalenka AndrejBV 645 33:27.4 (21)
Jurkšaitis DonatasBV 629 34:16.5 (24)
Auglys AlvydasDV 624 52:06.2 (53)
4Likmerė, Ukmergė LTU 3747 3:40:02 Gaulius GediminasBV 883 24:25.9 (  6)
Jasonienė KristinaDM 781 55:07.0 (  4)
Butėnas DonatasDV 710 45:47.2 (35)
Nagulevičius MindaugasDV 689 47:09.5 (38)
Dzimidavičius MartynasDV 684 47:33.3 (40)
Mikelis ArūnasDV 683 47:37.2 (41)
Nenartavičius TomasDV 644 50:29.1 (51)
Bžeskienė SandraDM 613 1:10:15.4 (  6)
5Systemair, Ukmergė LTU 3724 3:03:30 Folmer SergejDV 815 39:54.0 (11)
Bulotnikovas PauliusDV 743 43:45.0 (26)
Šekštela ŠarūnasBV 737 29:16.2 (14)
Gelūnienė EmilijaBM 731 39:42.4 (10)
Pranculevičius AndriusBV 698 30:53.2 (17)
Tėvelis JustinasDV 683 47:38.1 (42)
Juzėnas ErnestasDV 682 47:38.6 (43)
Paulauskas PovilasDV 678 47:58.6 (44)
Adakauskas MariusBV 657 32:50.1 (19)
Litvinas GediminasBV 647 33:19.7 (20)
Burneika ViliusDV 606 53:39.9 (55)
Barauskas DonatasDV 577 56:20.6 (60)
6Narbutas, Vilnius LTU 3660 3:15:16 Martūzaitė IevaBM 808 35:57.0 (  5)
Zdanys GintarasDV50 750 56:12.5 (  4)
Balčiūnienė IevaBM 747 38:52.1 (  9)
Masėnas NerijusBV 742 29:05.0 (13)
Medžiūnas MantautasBV 613 35:09.6 (26)
Velykis GediminasBV 600 35:57.2 (29)
7Ukmergės gelžbetonis, Ukmergė LTU 3564 3:16:00 Labunskas MariusBV 764 28:14.5 (  9)
Čuprinikov MaksimBV 763 28:16.2 (10)
Pusvaškis GytisDV 760 42:48.4 (23)
Pranculevičienė VilmaBM 660 44:00.9 (13)
Limba JuliusDV 617 52:40.6 (54)
8Antano Smetonos gimnazija, Ukmergė LTU 2617 1:25:24 Vitaitė MonikaDM15 972 25:56.8 (  2)
Čereška ŠarūnasBV18 824 29:41.2 (  4)
Kuzma AugustasBV18 821 29:46.9 (  5)
9Antano Smetonos gimnazija, Ukmergė LTU 1685 52:13 Norgėla TitasBV18 939 26:03.0 (  2)
Paknys TomasDV15 746 26:10.0 (  4)
10Dukstynos pagrindinė mokykla LTU 1511 51:41 Kraucevičius KlevasDV15 759 25:42.9 (  2)
Savanevičius JokūbasDV15 752 25:58.4 (  3)
11J.Grigo begimo akadem. Smigis, Vilnius LTU 1000 34:35 Melnikas RimantasBV50 1000 34:35.9 (  1)
12WURTH, Utena LTU 923 35:13 Dabrikas DonatasDV 923 35:13.8 (  4)
13Jono Basanavičiaus gimnazija, Ukmergė LTU 892 24:11 Gilys DeividasBV 892 24:11.0 (  5)
14Stansefabrikken, Ukmergė LTU 706 46:02 Paškevičius VaidasDV 706 46:02.3 (36)