Ukmergės fabrikų krosų taurės Narbuto etapas
LTU, Ukmergės hipodromas, 2016-05-11

Rezultatai

Grupės BM, BM18, BV, BV18, BV50

Trasa 5.9 km

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Taškai Laikas min/km
1BVSkinulis Aurimas LTUKauno maratono klubas, Šėta 1000 21:34.0 3:39
2BVJateiko Tomas LTURCN 956 22:32.9 3:49
3BVTotilas Vidas LTUTotilo, Kaunas 938 22:59.6 3:53
4BVČalkevičius Saulius LTUKauno BMK, Kaunas 935 23:04.3 3:54
5BVGilys Deividas LTUJono Basanavičiaus gimnazija, Ukmergė 892 24:11.0 4:05
6BVGaulius Gediminas LTULikmerė, Ukmergė 883 24:25.9 4:08
7BV18Rinkevičius Karolis LTUJono Basanavičiaus gimnazija, Ukmergė 1000 24:27.1 4:08
8BV18Norgėla Titas LTUAntano Smetonos gimnazija, Ukmergė 939 26:03.0 4:24
9BVVišnevskis Vidas LTUVilnius 812 26:33.6 4:29
10BM18Jacukevič Aneta LTURCN, Paberžė 1000 27:19.3 4:37
11BVŠuškevičius Tomas LTUDviračių salonas, Kaunas 779 27:41.3 4:41
12BV18Purvis Aivaras LTUJono Basanavičiaus gimnazija, Ukmergė 881 27:44.7 4:41
13BVLabunskas Marius LTUUkmergės gelžbetonis, Ukmergė 764 28:14.5 4:46
14BVČuprinikov Maksim LTUUkmergės gelžbetonis, Ukmergė 763 28:16.2 4:47
15BVZaicevas Aleksandras LTUAnykščių policija, Anykščiai 757 28:29.0 4:49
16BVPovylius Kristijonas LTUŽelvos gimnazija, Želva 748 28:50.5 4:52
17BMKonovalova Nadežda LTUVilnius 1000 29:02.0 4:54
18BVMasėnas Nerijus LTUNarbutas, Vilnius 742 29:05.0 4:55
19BMStalnionytė Aida LTUStansefabrikken, Ukmergė 993 29:14.6 4:56
20BVŠekštela Šarūnas LTUSystemair, Vilnius 737 29:16.2 4:57
21BV18Čereška Šarūnas LTUAntano Smetonos gimnazija, Ukmergė 824 29:41.2 5:01
22BV18Kuzma Augustas LTUAntano Smetonos gimnazija, Ukmergė 821 29:46.9 5:02
23BV18Pernaravičius Lukas LTUJono Basanavičiaus gimnazija, Ukmergė 812 30:06.7 5:05
24BVRokas Darius LTUUkmergė 716 30:06.9 5:05
25BV18Darulis Mantas LTUJono Basanavičiaus gimnazija, Ukmergė 799 30:36.0 5:10
26BV18Sakalauskas Justinas LTUJono Basanavičiaus gimnazija, Ukmergė 799 30:37.3 5:10
27BVBielskis Justinas LTUBėgu pats, Vilnius 702 30:42.8 5:11
28BVPranculevičius Andrius LTUSystemair, Ukmergė 698 30:53.2 5:13
29BMSabaitytė-Žemaitienė Živilė LTUStansefabrikken, Ukmergė 929 31:15.3 5:17
30BVMedeišis Vitalijus Arūnas LTUUmega, Utena 686 31:24.9 5:18
31BVAdakauskas Marius LTUSystemair, Vilnius 657 32:50.1 5:33
32BVLitvinas Gediminas LTUSystemair, Vilnius 647 33:19.7 5:38
33BVKovalenka Andrej LTUUmega, Utena 645 33:27.4 5:39
34BVRepšys Vainius LTUPaina ir ko, Ukmergė 643 33:31.9 5:40
35BV18Jakstas Ernestas LTULikmerė, Ukmergė 720 33:57.7 5:44
36BVBanaitis Kazimieras LTUPaina ir ko, Ukmergė 630 34:14.9 5:47
37BMGurskaitė Rima LTUUkmergė 848 34:15.3 5:47
38BVJurkšaitis Donatas LTUUmega, Ukmergė 629 34:16.5 5:47
39BV50Melnikas Rimantas LTUJ.Grigo begimo akadem. Smigis, Vilnius 1000 34:35.9 5:51
40BVPatašius Lukas LTUUTVM, Ukmergė 618 34:55.1 5:54
41BV50Songaila Juozas LTUVilniaus inžinerija 987 35:04.1 5:55
42BVMedžiūnas Mantautas LTUNarbutas, Vilnius 613 35:09.6 5:56
43BVŠimaitis Andrius LTUPaina ir ko, Ukmergė 609 35:23.5 5:59
44BVLukošiūnas Aurimas LTUVilnius 608 35:29.0 6:00
45BMMartūzaitė Ieva LTUNarbutas, Vilnius 808 35:57.0 6:04
46BVVelykis Gediminas LTUNarbutas, Vilnius 600 35:57.2 6:04
47BMBudrevičienė Inga LTUKaunas 800 36:18.5 6:08
48BMNarbuntaitė Ieva LTUUmega, Ukmergė 756 38:23.3 6:29
49BMPociūtė Ingrida LTUUTVM, Ukmergė 755 38:27.8 6:30
50BM18Černytė Miglė LTUJono Basanavičiaus gimnazija, Ukmergė 710 38:30.3 6:30
51BMBalčiūnienė Ieva LTUNarbutas, Vilnius 747 38:52.1 6:34
52BMGelūnienė Emilija LTUSystemair, Ukmergė 731 39:42.4 6:42
53BM18Avyžiūtė Paulina LTUJono Basanavičiaus gimnazija, Ukmergė 686 39:48.1 6:43
54BMPupelytė Indrė LTUUmega, Ukmergė 716 40:31.4 6:51
55BM18Pupelytė Evelina LTUJono Basanavičiaus gimnazija, Ukmergė 640 42:43.2 7:13
56BMKazlauskaitė Gintarė LTUJono Basanavičiaus gimnazija, Ukmergė 680 42:43.2 7:13
57BMPranculevičienė Vilma LTUUkmergės gelžbetonis, Ukmergė 660 44:00.9 7:26
58BM18Požerskaitė Goda LTUJono Basanavičiaus gimnazija, Ukmergė 592 46:08.4 7:48