Ukmergės fabrikų krosų taurės Stansefabrikken etapas
LTU, Vepriai, 2016-06-25

Registracija

Registracija baigėsi 2016-06-23 23:59:59.

NumerisGrupėKomanda, MiestasPavardė, Vardas BūvisPastabos

NumerisGrupėPavardė, VardasKlubas, Miestas BūvisPastabos
 
 1
Ambrazas TadasVilnius  
 
 2
Auglys Alvydas  
 
 3
Aukštuolis GenadijusJono Basanavičiaus gimnazija, Ukmergė  
 
 4
Aukštuolytė EmilijaJono Basanavičiaus gimnazija, Ukmergė  
 
 5
Avyžiūtė PaulinaJono Basanavičiaus gimnazija, Ukmergė  
 
 6
Babelis AugustasKauno maratono klubas, Kaunas  
 
 7
Babelis GiedriusKMK, Kaunas  
 
 8
Bagdonas ArminasFortūna DK, Panevėžio KKSC, Panevėžys  
 
 9
Bitinas MantasFortūna DK, Panevėžio KKSC, Panevėžys  
 
 10
Blaževičius ValentinasStansefabrikken, Ukmergė  
 
 11
Budreckis AntanasPanevėžys  
 
 12
Butėnas DonatasLikmerė, Ukmergė  
 
 13
Bžeskienė SandraLikmerė, Ukmergė  
 
 14
Cvilikas TomasKaunas  
 
 15
Čuprinikov MaksimUkmergės gelžbetonis, Ukmergė  
 
 16
Dabrikas DonatasWURTH, Šiauliai  
 
 17
Daujotas LukasUmega, Ukmerge  
 
 18
Daujotienė AuksėUmega, Ukmergė  
 
 19
Galiauskas ĄžuolasKitas reikalas, Panevėžys  
 
 20
Galiauskas VidmantasKitas reikalas, Panevėžys  
 
 21
Galiauskienė RasaKitas reikalas, Panevėžys  
 
 22
Gaulius GediminasLikmerė, Ukmergė  
 
 23
Gelūnienė EmilijaSystemair, Ukmergė  
 
 24
Gipas MarijonasMedeina OK, Kaunas  
 
 25
Grabauskas MatasJono Basanavičiaus gimnazija, Ukmergė  
 
 26
Gražys VytautasRCN, Paberžė  
 
 27
Greičiūtė KristinaVilnius  
 
 28
Gritėnas MantasColibri CT, Kaunas  
 
 29
Gūdmantas AivarasUkmergė  
 
 30
Gūdmantas TaurasUkmergė  
 
 31
Gurskaitė RimaUkmergė  
 
 32
Gvozdas GytisUAB Kelio darbai, Vepriai  
 
 33
Indriūnas GiedriusEGGI, Panevėžys  
 
 34
Ivanauskas RaimondasUkmergė  
 
 35
Jakštas ErnestasLikmerė, Ukmergė  
 
 36
Jasonienė KristinaLikmerė, Ukmergė  
 
 37
Jateiko TomasRCN, Nemenčinė  
 
 38
Jovaišaitė MonikaAnykščiai  
 
 39
Jurkšaitis DonatasUmega, Ukmergė  
 
 40
Karvelis NerijusLikmerė, Ukmergė  
 
 41
Kazlauskaitė GintarėJono Basanavičiaus gimnazija, Ukmergė  
 
 42
Klevinskas RobertasStansefabrikken, Ukmergė  
 
 43
Konovalova NadeždaVilnius  
 
 44
Kraucevičius KlevasJono Basanavičiaus gimnazija, Ukmergė  
 
 45
Krivickas GytisAnykščiai  
 
 46
Kubertavičius JustasVilnius  
 
 47
Labunskas MariusUkmergės gelžbetonis, Ukmergė  
 
 48
Lamanauskas GintarasUkmergė  
 
 49
Limba JuliusUkmergės gelžbetonis, Ukmergė  
 
 50
Lipnevičius ArūnasVeloratai DK, Kėdainiai  
 
 51
Liubomirskas AugustasAntano Smetonos gimnazija, Ukmergė  
 
 52
Liubomirskas ErikasUkmergė  
 
 53
Liutkevičius StasysUkmergė  
 
 54
Lukauskis IgnasMybike, SM Gaja, Kaunas  
 
 55
Lukauskis TadasMybike, Kaunas  
 
 56
Mačiulis DainiusStansefabrikken, Ukmergė  
 
 57
Marcinkevičius KristijonasFortūna DK, Panevėžio KKSC, Panevėžys  
 
 58
Mazolevskaja NeliRCN, Paberžė  
 
 59
Mickevičius MatasTop team Ultra bike, Ukmergė  
 
 60
Mieželis VytautasVėjas DK, Panevėžys  
 
 61
Mikalajūnas AudriusVIP, Utena  
 
 62
Mikalauskas EgidijusStansefabrikken, Ukmergė  
 
 63
Mikalonytė MiglėŠiauliai  
 
 64
Mikelis ArūnasLikmerė, Ukmergė  
 
 65
Nagulevičius MindaugasLikmerė, Ukmergė  
 
 66
Nechvedavičius IgnasMybike, SM Gaja, Kaunas  
 
 67
Nenartavičius TomasLikmerė, Ukmergė  
 
 68
Nenartavičiūtė GabrielėLikmerė, Ukmergė  
 
 69
Paškevičius VaidasStansefabrikken, Ukmergė  
 
 70
Paštukas EimantasVilnius  
 
 71
Paulauskas PovilasSystemair, Vilnius  
 
 72
Petronis MantasAntano Smetonos gimnazija, Ukmergė  
 
 73
Pinaitis MariusJurbarkas  
 
 74
Pladas VidmantasMolėtai  
 
 75
Pošiūnas JustasBIOK laboratorija, Vilnius  
 
 76
Pumputis MantasIdviratis  
 
 77
Pupelytė EvelinaJono Basanavičiaus gimnazija, Ukmergė  
 
 78
Pupelytė KarolinaJono Basanavičiaus gimnazija, Ukmergė  
 
 79
Purvis AivarasJono Basanavičiaus gimnazija, Ukmergė  
 
 80
Ramanauskas DonatasVėjas DK, Panevėžys  
 
 81
Ramanauskas PauliusVepriai  
 
 82
Razumas DanieliusVepriai  
 
 83
Repšys RolandasVilnius  
 
 84
Revaitė VilijaS-Sportas, Kaunas  
 
 85
Rimydis ArtūrasUkmergė  
 
 86
Rinkevičius KarolisJono Basanavičiaus gimnazija, Ukmergė  
 
 87
Sabaliauskas DeimantasJono Basanavičiaus gimnazija, Ukmergė  
 
 88
Savanevičius MariusUkrenga, Ukmergė  
 
 89
Sičiūnas ArūnasMedienos karalystė, Panevėžys  
 
 90
Sokolovas Jevgenijusriedek.lt, Jonava  
 
 91
Stačiokas DonatasWURTH, Vilnius  
 
 92
Staišiūnas RemigijusStaki DK, Vilnius  
 
 93
Stalnionytė AidaStansefabrikken, Ukmergė  
 
 94
Sukarevičienė GintarėVIP, Utena  
 
 95
Šalkauskas ArnasMinordija, Kaunas  
 
 96
Šalkauskas ArtūrasMinordija, Kaunas  
 
 97
Šarachovas BenasFortūna DK, Panevėžys  
 
 98
Šliavas LeonidasVeloratai DK, Kėdainiai  
 
 99
Tirlikas MartynasS-Sportas, SM Gaja, KTU, Kaunas  
 
 100
Totilas VidasTotilo, Kaunas  
 
 101
Trimonytė Rūta MarijaRCN, Paberžė  
 
 102
Tvaskūnas SaverijusJono Basanavičiaus gimnazija, Ukmergė  
 
 103
Utaras EdgarasStaki DK, Vilnius  
 
 104
Vaitelis EvaldasVilnius  
 
 105
Vaitkevičius MindaugasUmega, Utena  
 
 106
Vinogradova AurelijaRCN, Paberžė  
 
 107
Višnevskis VidasVilnius  
 
 108
Vitaitė MonikaAntano Smetonos gimnazija, Ukmergė  
 
 109
Zabelo DariušRCN, Paberžė  
 
 110
Zagrebaitis LaurynasUtena  
 
 111
Zakarauskaitė SigitaJokers - Santa Monica Networks, Vilnius  
 
 112
Žičkus ArūnasInžinerija, Vilnius  
 
 113
Žiedelytė KamilėJono Basanavičiaus gimnazija, Ukmergė  
 
 114
Živatkauskas AndriusKaunas