Lietuvos duatlono čempionatas, Finalinis Baltic cup etapas
LTU, Panevėžys, 2016-10-01

Rezultatai

Grupės AM, AW, BM, BW, CM, CW

Trasa 6.5 km 4 KP

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Ratai Laikas
1CMLiepa Artūrs LATCarnikavas sporta centrs, Kalngale 4 14:01
2CMViherpuu Rihard ESTTriSmile, Haabneeme 4 14:16
3CMKasyanau Anton BLRMTT, Mogilev 4 14:40
4CWSinevich Alina BLRMinsk 4 15:04
5CWVelling Sandra ESTTabasalu triatloniklubi, Tallinn 4 15:20
6CMSniedze Ričards LAT  4 15:21
7BMFreijs Elvins LATAquatics, Dobele 4 15:21
8CWVinciūnaitė Beatričė LTUDarna TK, Panevėžys 4 15:23
9CMRimkus Kristupas LTUPanevėžio TK, Panevėžys 4 15:24
10CMApkievičius Kasparas LTUPanevėžio TK, Panevėžys 4 15:24
11CMPrank Ervin Otto ESTTartu ujumisklubi, Tartu 4 15:29
12CMKornijenko Sandis LATDTC Jaunība, Daugavpils 4 15:31
13CMDūzis Kristaps LATAquatics, Dobele 4 15:39
14CWPaurytė Ugnė LTUDarna TK, Panevėžys 4 15:44
15CMDapkus Pijus LTUDarna TK, Panevėžys 4 15:45
16BMPrank Herbert Hugo ESTTartu ujumisklubi, Tartu 4 15:55
17BWVärik Hanna Liisa ESTTabasalu triatloniklubi 4 15:59
18BMBondarchuk Ivan ESTTabasalu triatloniklubi, Harku 4 16:08
19CWŠniukštaitė Brigita LTUDarna TK, Panevėžys 4 16:09
20BWAlt Maria Liis ESTVinni vak 4 16:13
21BWJuhansoo Martina ESTSukl jÕulu, Pärnu 4 16:18
22BMJanovičs Niks Aksels LATAquatics, Dobele 4 16:22
23CMProščinko Danila LATDTC Jaunība, Daugavpils 4 16:26
24BMBslshakou Uladzimir BLRBaltarusija 4 16:27
25BWBarzdenytė Deimantė LTUPanevėžio TK, Panevėžys 4 16:31
26CWKivimets Marianne ESTTabasalu triatloniklubi 4 16:35
27CWEihmane Linda LATAquatics, Dobele 4 16:38
28AWJansone Beate LATAquatics, Dobele 4 16:45
29CWMackevičiūtė Margarita LTUDarna TK, Panevėžys 4 16:47
30CMPetaško Armands LATDTC Jaunība, Daugavpils 4 16:48
31CWSavitsch Grete Maria ESTTabasalu triatloniklubi, Tabasalu 4 16:57
32AWPlytnykaitė Smiltė LTUImpuls, Nemenčinė 4 17:01
33BMOrbidāns Roberts LATSalgale 4 17:08
34BMVistins Ralfs LATAquatics, Dobele 4 17:12
35BWKübar Marta ESTRaudmees SK, Pärnu 4 17:12
36AWSiimar Mirtel Madlen EST21cc triatloniklubi, Tallinn 4 17:19
37AWMõtsnik Kirke EST21cc triatloniklubi, Haabneeme 4 17:30
38CWRimšaitė Gustė LTUVilnis, Kaunas 4 17:40
39BWBula Beāte LATAquatics, Dobele 4 17:42
40AMOrbidāns Jaroslavs LATSalgale 4 17:54
41BMAusmees Aaron ESTMeie liigume medita, Tartu 4 18:08
42BWDzene Anna Linda LATSalgale 4 18:36
43BWSobal Sofya BLRBaltarusija 4 18:44
44AMSinevich Tsikhan BLRMinsk 4 21:02
45AMDūzis Klāvs LATAquatics, Dobele 4 21:29

Tarpiniai laikai