Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių komandinis čempionatas, Karšuvos ir LKSK tau
LTU, Pašventys, Jurbarko r., 2016-09-24

Rezultatai

Grupė M12

Trasa 2.4 km 9 KP

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km
1
Masiliūnaitė Martyna LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 20:35 8:45
2
Kripulevičiūtė Vytautė LTUSM Gaja, Kaunas 21:02 8:57
3
Bajorinaitė Gabija LTUSM Gaja, Kaunas 22:15 9:28
4
Mickevičiūtė Ingrida LTURASKK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius 22:30 9:34
5
Siudikaitė Morta LTURASKK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius 26:30 11:16
6
Kulikauskaitė Gytė LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 27:21 11:38
7
Dementavičiūtė Aistė LTUSM Gaja, Kaunas 27:28 11:41
8
Džiaugytė Greta LTUSM Gaja, Kaunas 27:34 11:43
9
Gapšytė Gintarė LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 28:28 12:06
10
Skundaitė Augustė LTUSM Gaja, Kaunas 29:05 12:22
11
Bakšytė Arūnė LTUEržvilko gimnazija, Jurbarko r. 29:39 12:37
12
Babianskaitė Nida LTUSM Gaja, Kaunas 30:27 12:57
13
Tėvelytė Eidvilė LTUO! Klaipėda, Klaipėda 31:06 13:14
14
Šelkovskytė Viltė LTUSM Gaja, Kaunas 32:01 13:37
15
Denisovaitė Rugilė LTUO! Klaipėda, Klaipėda 32:29 13:49
16
Leonaitė Austėja LTUAlytaus SRC, Alytus 33:01 14:02
17
Gaigalaitė Augustė LTUSM Gaja, Kaunas 33:37 14:18
18
Gegužytė Emilija LTUAlytaus SRC, Alytus 34:42 14:45
19
Krušinskaitė Agnė LTUSM Gaja, Kaunas 35:18 15:01
20
Labutytė Gertrūda LTUSM Gaja, Kaunas 35:57 15:17
21
Mazuraitytė Greta LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 36:52 15:41
22
Barusovaitė Rosita LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 39:42 16:53
23
Pelcikytė Liucija LTUEržvilko gimnazija, Jurbarko r. 41:08 17:30
24
Dovidavičiūtė Luka LTUSM Gaja, Kaunas 42:39 18:08
25
Masiulytė Dovilė LTUEržvilko gimnazija, Jurbarko r. 46:46 19:54
26
Drevinskaitė Oresta LTUSM Gaja, Kaunas 47:25 20:10
27
Janušaitė Astija LTUEržvilko gimnazija, Jurbarko r. 48:26 20:36
28
Deveikytė Benedikta LTUSM Gaja, Kaunas 51:02 21:42
29
Kriukaitė Gintautė LTUMykolo Antanaičio gimnazija, Krekenava 51:11 21:46
30
Jasionytė Aurėja LTUAlytaus SRC, Alytus 52:03 22:08
31
Vaitkutė Erika LTUO! Klaipėda, Klaipėda 57:01 24:15
32
Sapižovaitė Skaiva LTUSM Gaja, Kaunas 1:00:44 25:50
33
Šniolytė Arvilė LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:00:55 25:55
34
Rubliauskaitė Aidija LTUAlytaus SRC, Alytus 1:06:41 28:22
  Drazdauskaitė Brigita LTULėvuo OK, Vilniaus m SC, Vilnius dsq  
  Jankaitytė Kamilė LTUSM Gaja, Kaunas dsq  

Tarpiniai laikai