Pavasario taurė Spring cup WRE
LTU, Žaizdriai, Jovariškės, Trakų r., 2017-04-29

Rezultatai

Grupė M18

Trasa 1 d. 5.2 km 19 KP, 2 d. 10.3 km 23 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena
D
1
Bazelis Romas LTURASKK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:47:37 34:16 (  1)1:13:21 (  1)
D
2
Balčiūnas Domantas LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 1:58:24 36:45 (  2)1:21:39 (  3)
D
3
Šulčys Kasparas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 2:01:50 39:49 (  4)1:22:01 (  4)
4
Aleksiayonak Nikita BLREridan, Novopolotsk 2:02:40 39:31 (  3)1:23:09 (  6)
5
Repšys Adomas LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 2:04:15 43:15 (  9)1:21:00 (  2)
6
Radzivonas Benas LTUŠilas OK, SM Gaja, Kaunas 2:06:43 41:43 (  6)1:25:00 (  8)
7
Zaliauskas Povilas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 2:12:05 49:06 (14)1:22:59 (  5)
8
Januška Deividas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 2:13:19 43:08 (  7)1:30:11 (11)
9
Šteinys Rytis LTUMarijampolės MKC, Marijampolė 2:14:19 43:10 (  8)1:31:09 (12)
10
Gradauskas Vytautas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 2:18:03 50:06 (16)1:27:57 (  9)
11
Dechtiar Viktoras LTUSM Gaja, Kaunas 2:19:32 49:37 (15)1:29:55 (10)
12
Seuruk Hleb BLRSluch KO, Slusk 2:23:11 58:33 (20)1:24:38 (  7)
13
Grauželis Adomas LTUSM Gaja, Kaunas 2:27:14 47:08 (13)1:40:06 (13)
14
Verinskyj Uladzislav BLRSluch KO, Slusk 2:32:53 41:08 (  5)1:51:45 (15)
15
Banėnas Justinas LTUSM Gaja, Kaunas 2:41:26 53:40 (19)1:47:46 (14)
16
Daniulaitis Povilas LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 2:59:17 1:01:00 (22)1:58:17 (16)
17
Macijauskas Ąžuolas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 3:07:19 1:06:23 (24)2:00:56 (17)
18
Shynkevich Aliaksei BLRBaklan, Minsk 3:46:29 1:14:39 (27)2:31:50 (18)
  Norvilis Rokas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 44:54 44:54 (10)dns
  Juknevičius Simonas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 45:39 45:39 (11)dns
  Juknevičius Donatas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 46:38 46:38 (12)dns
  Davidavičius Aleksandras LTUJurbarko r. KKSC, Jurbarkas 50:33 50:33 (17)dns
  Mitrikas Darius LTUArboro OK, Mykolo Antanaičio gimnazija, Krekenava 51:58 51:58 (18)dns
  Navickas Naglis LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:00:51 1:00:51 (21)dns
  Tiriūna Aurimas LTUŠilalės SM, Šilalė 1:02:46 1:02:46dsq
  Lažaunikas Rytis LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:03:26 1:03:26 (23)dns
  Tinteris Benas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:11:01 1:11:01 (25)dns
  Labanovas Ignas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:11:53 1:11:53 (26)dns
  Jasiūnas Marius LTUJurbarko r. KKSC, Jurbarkas 1:20:48 1:20:48 (28)dns
  Užkurnys Lukas LTUTrakų r. JTLC, Trakai 2:06:30 2:06:30 (29)dns
  Gribauskas Linas LTUTrakų r. JTLC, Kaunas   dsqdns
  Pociūnas Aidas LTUTrakų r. JTLC, Trakai   dsqdns