Pavasario taurė Spring cup WRE
LTU, Žaizdriai, Jovariškės, Trakų r., 2017-04-29

Rezultatai

Grupė M40

Trasa 1 d. 5.5 km 24 KP, 2 d. 10.1 km 18 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena
D
1
Rimkus Mantas LTUĄžuolas OK, Vilnius 1:36:08 33:29 (  1)1:02:39 (  1)
D
2
Brucis Uldis LATSaldus OK, Saldus 1:44:25 37:13 (  4)1:07:12 (  2)
D
3
Kvedaravičius Mindaugas LTULėvuo OK, Kaunas 1:45:43 34:31 (  3)1:11:12 (  4)
4
Smilgius Audrius LTUĄžuolas OK, Kaunas 1:47:41 37:51 (  5)1:09:50 (  3)
5
Bogužinskas Tomas LTUMedeina OK, Kaunas 1:51:10 33:58 (  2)1:17:12 (  7)
6
Valatka Andrius LTUŠilas OK, Prienai 2:00:52 41:17 (  7)1:19:35 (  9)
7
Kaupinis Algirdas LTUDainava OK, Alytus 2:04:14 47:31 (12)1:16:43 (  6)
8
Zaveckas Andrius LTUĄžuolas OK, Vilnius 2:11:24 45:40 (10)1:25:44 (10)
9
Šegžda Teisutis LTUTakas OK, Kaunas 2:11:51 44:52 (  8)1:26:59 (12)
10
Šimkonis Andrius LTUMedeina OK, Šlienava 2:15:05 40:52 (  6)1:34:13 (15)
11
Vaitiekus Artūras LTUMedeina OK, Kaunas 2:18:09 46:43 (11)1:31:26 (13)
12
Mikalauskas Robertas LTULėvuo OK, Trakai 2:21:48 45:02 (  9)1:36:46 (17)
13
Sirvydis Viktoras LTUTelšiai OK, Vilnius 2:22:34 48:34 (14)1:34:00 (14)
14
Rabtsau Andrei BLROC Silwan Liuks, Minsk 2:25:27 47:47 (13)1:37:40 (20)
15
Stankevičius Saulius LTUJavonis OK, Marijampolė 2:28:03 50:32 (16)1:37:31 (19)
16
Adomaitis Robertas LTUKlajūnas OK, Vilnius 2:28:16 51:53 (17)1:36:23 (16)
17
Volkovas Darius LTUKopa OK, Klaipėda 2:29:09 49:28 (15)1:39:41 (21)
18
Rutkauskas Arvydas LTUĄžuolas OK, Vilnius 2:32:26 55:00 (21)1:37:26 (18)
19
Lapinskas Ernestas LTUPerkūnas OK, Vilnius 2:34:30 53:11 (20)1:41:19 (22)
20
Čaplikas Laimonas LTUTakas OK, Kaunas 2:36:17 1:17:23 (25)1:18:54 (  8)
21
Ramanauskas Linas LTUMedeina OK, Kaunas 2:41:50 52:35 (18)1:49:15 (24)
22
Šimeliauskas Robertas LTUDainava OK, Alytus 2:47:25 56:03 (22)1:51:22 (25)
23
Charny Denis RUSKaliningrad 2:50:52 58:00 (23)1:52:52 (26)
24
Belickas Eimantas LTURudamina OK, Vilnius 2:54:49 52:54 (19)2:01:55 (27)
  Zaitsau Ihar BLRAzimut Spartak, Mogilew 1:04:31 1:04:31 (24)dns
  Finaženokas Andrejus LTULėvuo OK, Vilnius 1:16:09 dns1:16:09 (  5)
  Grigusevičius Andrius LTURudamina OK, Vilnius 1:21:09 1:21:09 (26)dsq
  Šimanskas Ramūnas LTUTakas OK, Kaunas 1:26:36 dns1:26:36 (11)
  Zakharchuk Siarhei BLRGrodno 1:46:38 dns1:46:38 (23)
  Krauchanka Dzmitry BLRSluch KO, Slusk 2:10:40 dns2:10:40 (28)