Pavasario taurė Spring cup WRE
LTU, Žaizdriai, Jovariškės, Trakų r., 2017-04-29

Rezultatai

Grupė M60

Trasa 1 d. 4.7 km 21 KP, 2 d. 6.1 km 18 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena
D
1
Mickevičius Karolis LTUSaulė OK, Vilnius 1:23:52 38:30 (  2)45:22 (  1)
D
2
Dinda Mindaugas LTUDainava OK, Alytus 1:31:11 43:06 (  9)48:05 (  2)
D
3
Jovaišas Rimas LTUDainava OK, Alytus 1:32:16 38:31 (  3)53:45 (  3)
4
Abramikas Kęstutis LTUSaulė OK, Vilnius 1:33:36 38:32 (  4)55:04 (  6)
5
Vasilevičius Juozas LTUKlajūnas OK, Vilnius 1:37:51 35:29 (  1)1:02:22 (13)
6
Vilkelis Jonas LTULėvuo OK, Panevėžys 1:40:44 44:41 (14)56:03 (  7)
7
Kireilis Saulius LTUTakas OK, Kaunas 1:40:57 41:19 (  7)59:38 (10)
8
Peisenieks Varis LATKāpa OK, Līvāni 1:41:00 47:11 (16)53:49 (  4)
9
Dūda Kostas LTURudamina OK, Rudamina 1:41:05 40:10 (  5)1:00:55 (12)
10
Krylov Boris RUSLiubliho, Kaliningrad 1:41:30 47:24 (17)54:06 (  5)
11
Šalkauskas Algirdas LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 1:41:53 45:46 (15)56:07 (  8)
12
Karnavičius Jurgis LTUSaulė OK, Vilnius 1:44:04 43:13 (10)1:00:51 (11)
13
Ūsas Gintautas LTUJavonis OK, Marijampolė 1:44:07 44:34 (13)59:33 (  9)
14
Lukaševičius Juozas LTURudamina OK, Vilnius 1:47:43 40:59 (  6)1:06:44 (15)
15
Zlatkus Ričardas LTUDevyni OK, Vilnius 1:48:34 42:57 (  8)1:05:37 (14)
16
Sysas Algirdas LTULabirintas OK, Vilnius 1:50:30 43:30 (11)1:07:00 (16)
17
Bielinis Kazys LTURudamina OK, Vilnius 1:51:17 44:14 (12)1:07:03 (17)
18
Trydzenski Henadzi BLRPeleng Vimpel, Minsk 1:58:44 49:46 (20)1:08:58 (19)
19
Paknys Raimondas LTULabirintas OK, Vilnius 2:00:00 49:48 (21)1:10:12 (20)
20
Asylov Albert RUSLiubliho, Kaliningrad 2:03:11 48:03 (18)1:15:08 (23)
21
Bajoriūnas Gediminas LTUSaulė OK, Vilnius 2:05:28 56:58 (23)1:08:30 (18)
22
Baleišis Kęstutis LTUDevyni OK, Vilnius 2:09:18 49:43 (19)1:19:35 (26)
23
Krasuckis Rimantas LTULabirintas OK, Vilnius 2:13:39 1:00:03 (25)1:13:36 (21)
24
Gavėnas Gintaras LTURudamina OK, Vilnius 2:15:20 1:01:30 (27)1:13:50 (22)
25
Arasimavičius Vidimantas LTULabirintas OK, Vilnius 2:15:27 58:05 (24)1:17:22 (24)
26
Poznanskas Rimantas LTULabirintas OK, Vilnius 2:24:36 1:05:28 (29)1:19:08 (25)
27
Budavas Albert RUSLiubliho, Kaliningrad 2:30:26 53:40 (22)1:36:46 (29)
28
Gylys Edmundas LTUDainava OK, Alytus 2:30:37 1:00:23 (26)1:30:14 (27)
29
Maroz Ivan BLRKamerton, Minsk 2:39:47 1:09:14 (30)1:30:33 (28)
  Ramoška Skirmantas LTUMedeina OK, Vilnius 51:39 dns51:39
  Oškinis Vytautas LTURudamina OK, Vilnius 1:04:12 1:04:12 (28)dsq