Pavasario taurė Spring cup WRE
LTU, Žaizdriai, Jovariškės, Trakų r., 2017-04-29

Rezultatai

Grupė M

Trasa 1 d. 5.8 km 23 KP, 2 d. 13.4 km 28 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena Taip pat...
D
1
Dobrynin Sergey RUSRasti Kurikka, Chelyabinsk 1:50:15 35:14 (  3)1:15:01 (  1)  
D
2
Salodkin Siarhei BLRBaklan, Minsk 1:53:56 35:16 (  4)1:18:40 (  2)  
D
3
Laskarzhevski Vladyslav UKRKamvol SK, Grodno 1:57:49 35:30 (  6)1:22:19 (  3)  
D
4
Nakvosas Mindaugas LTUSakas OK, Šiauliai 1:59:50 34:53 (  2)1:24:57 (  5)  
D
5
Kuzminskis Tomas LTUĄžuolas OK, Vilnius 2:00:29 32:45 (  1)1:27:44 (  9)  
D
6
Krapivko Dmitri BLRKronan, Grodno 2:01:27 38:27 (12)1:23:00 (  4)  
7
Rešķis Atis LATSaldus OK, Saldus 2:04:31 37:14 (  8)1:27:17 (  7)  
8
Nakvosas Gytis LTUĄžuolas OK, Vilnius 2:05:03 36:50 (  7)1:28:13 (11)  
D
9
Gurevich Nikita RUSUral GUFK 2:06:02 39:52 (19)1:26:10 (  6) M20 1
10
Hudzimchik Aliaksei BLRBelarus Orion, Minsk 2:08:00 40:28 (24)1:27:32 (  8)  
11
Gipas Marijonas LTUMedeina OK, Kaunas 2:08:09 39:58 (21)1:28:11 (10)  
D
12
Lipnickas Rokas LTUŠilas OK, Prienai 2:08:47 38:53 (14)1:29:54 (12) M20 2
13
Voveris Edgaras LTUĄžuolas OK, Vilnius 2:10:06 37:59 (  9)1:32:07 (13)  
D
14
Tamošaitis Simonas LTUMedeina OK, Kaunas 2:11:55 38:09 (10)1:33:46 (16) M20 3
D
15
Nenartavičius Kęstutis LTUŠilas OK, Prienai 2:12:50 40:07 (23)1:32:43 (14) M20 4
D
16
Dulius Dominykas LTUArboro OK, Krekenava 2:13:23 39:33 (17)1:33:50 (17) M20 5
17
Ščerbavičius Edvardas LTUFortūna OK, Vilnius 2:14:23 38:49 (13)1:35:34 (19)  
18
Shvants Aliaksei BLRKronan, Grodno 2:15:25 40:05 (22)1:35:20 (18)  
19
Mateičs Viktors LATSaldus OK, Saldus 2:16:32 39:33 (17)1:36:59 (21)  
20
Janušis Gediminas LTULabirintas OK, Vilnius 2:16:46 43:27 (29)1:33:19 (15)  
20
Kantautas Marius LTULėvuo OK, Panevėžys 2:16:46 39:57 (20)1:36:49 (20)  
22
Vidžiūnas Paulius LTUSakas OK, Šiauliai 2:18:24 41:21 (26)1:37:03 (23)  
23
Volungevičius Mantas LTUĄžuolas OK, Vilnius 2:20:18 38:53 (14)1:41:25 (25)  
24
Krasko Pavel BLRKamvol SK, Grodno 2:20:20 35:21 (  5)1:44:59 (28)  
25
Novičenko Eduard LTUŠiurpys OK, Zarasai 2:22:30 45:30 (31)1:37:00 (22)  
26
Rybakov Oleksandr UKRSlavutich OK 2:23:37 44:34 (30)1:39:03 (24)  
D
27
Nenartavičius Tomas LTUŠilas OK, Prienai 2:33:24 46:27 (32)1:46:57 (30) M20 6
28
Rogalevich Sergey BLRNemiga Nord, Minsk 2:33:33 50:35 (35)1:42:58 (26)  
29
Goryachev Mikhail RUSFoton 2:34:03 42:17 (27)1:51:46 (31)  
30
Olišauskis Kevinas LTUSakas OK, Šiauliai 2:42:32 58:56 (42)1:43:36 (27)  
31
Chernov Sergei RUSKaliningrad 2:44:01 51:10 (36)1:52:51 (32)  
32
Michailovas Andrius LTUArboro OK, Krekenava 2:49:32 52:37 (37)1:56:55 (33)  
33
Mendelevičius Mantas LTUTakas OK, Kaunas 3:02:14 58:12 (41)2:04:02 (34)  
34
Tautkevičius Karolis LTUTakas OK, Kaunas 3:02:55 54:40 (39)2:08:15 (35)  
35
Mockaitis Rėjus LTUMedeina OK, Kaunas 3:10:00 54:14 (38)2:15:46 (36) M20 7
  Kudriavcevas Paulius LTUVersmė OK, Plungė 38:20 38:20 (11)dns  
  Bacys Modestas LTUIgtisa SK, Šiauliai 39:25 39:25 (16)dns  
  Vaitkus Rokas LTUSakas OK, Šiauliai 41:18 41:18 (25)dns M20
  Misiūnas Justas LTUMedeina OK, Kaunas 42:41 42:41 (28)dns  
  Preibys Andrius LTUVersmė OK, Plungė 46:35 46:35 (33)dns  
  Vaitkus Lukas LTUVersmė OK, Plungė 48:53 48:53 (34)dns  
  Semaška Nidijus LTUKaršuva OK, Jurbarkas 55:28 55:28 (40)dns M20
  Yasiuchenia Siarhei BLRNemiga Nord, Minsk 1:46:48 dsq1:46:48 (29)