dbtopas login
Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos bėgimas → Rezultatai racesults.lt

LTU LTU, Prienai, 2017-03-11

Grupė M15

Trasa 2.0 km

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km
1
Kasperavičiūtė LigitaLTU LTUTrakų kūno kultūros ir sporto centras, Trakai 8:42.67 4:21
2
Skučaitė UgnėLTU LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 8:55.00 4:27
3
Boborikaitė KarolinaLTU LTUTrakų kūno kultūros ir sporto centras, Trakai 8:56.17 4:28
4
Damynaitė MiglėLTU LTUPrienų KKSC, Prienai 9:05.53 4:32
5
Deveikytė BenediktaLTU LTUSM Gaja, Kaunas 9:20.37 4:40
6
Solovjova MijaLTU LTUTrakų kūno kultūros ir sporto centras, Trakai 9:54.81 4:57
7
Babianskaitė NidaLTU LTUSM Gaja, Kaunas 10:03.07 5:01
8
Ulinskaitė RugilėLTU LTUVėjas, Birštonas 10:19.84 5:09
9
Bajorinaitė GabijaLTU LTUSM Gaja, Kaunas 10:54.75 5:27
10
Kuzmickaitė GabijaLTU LTUPrienų KKSC, Prienai 10:56.17 5:28
11
Dementavičiūtė AistėLTU LTUSM Gaja, Kaunas 11:50.11 5:55
12
Dovidavičiūtė LukaLTU LTUSM Gaja, Kaunas 11:52.00 5:56
13
Staseliūnaitė SamantaLTU LTUPakuonio pagrindinė mokykla, Prienų r. 12:32.43 6:16
14
Vilkaitė EvelinaLTU LTUPrienų KKSC, Prienai 12:35.65 6:17
15
Bermontaitė IevaLTU LTUPakuonio pagrindinė mokykla, Prienų r. 14:04.42 7:02
16
Lukoševičiūtė JustinaLTU LTUJiezno gimnazija, Prienų r. 14:26.52 7:13
17
Stankevičiūtė GuodaLTU LTUPrienų KKSC, Prienai 15:00.84 7:30
18
Bieliauskaitė UgnėLTU LTUTomo Žilinsko gimnazija, Veiveriai 15:37.38 7:48
19
Kasiulaitė KristinaLTU LTUPrienų jaunųjų šaulių būrelis 15:55.00 7:57
19
Jakaitė AustėjaLTU LTUPrienų jaunųjų šaulių būrelis 15:55.00 7:57
19
Mickevičiūtė KamilėLTU LTUPrienų jaunųjų šaulių būrelis 15:55.00 7:57
19
Janavičiūtė GretaLTU LTUPrienų jaunųjų šaulių būrelis 15:55.00 7:57
19
Stanevičiūtė GabrielėLTU LTUPrienų jaunųjų šaulių būrelis 15:55.00 7:57
19
Žolinskaitė KarinaLTU LTUPrienų jaunųjų šaulių būrelis 15:55.00 7:57
19
Jonykaitė AdrijaLTU LTUPrienų jaunųjų šaulių būrelis 15:55.00 7:57
19
Levenauskaitė JurgitaLTU LTUPrienų jaunųjų šaulių būrelis 15:55.00 7:57
19
Keršulytė MingailėLTU LTUPrienų jaunųjų šaulių būrelis 15:55.00 7:57
19
Šeškevičiūtė MiglėLTU LTUPrienų jaunųjų šaulių būrelis 15:55.00 7:57
19
Juozapavičiūtė JustinaLTU LTUPrienų jaunųjų šaulių būrelis 15:55.00 7:57
19
Aidakauskaitė NedaLTU LTUPrienų jaunųjų šaulių būrelis 15:55.00 7:57
19
Marcinkevičiūtė SandraLTU LTUPrienų jaunųjų šaulių būrelis 15:55.00 7:57
19
Juralionytė LigitaLTU LTUPrienų jaunųjų šaulių būrelis 15:55.00 7:57
19
Arlauskaitė KarolinaLTU LTUPrienų jaunųjų šaulių būrelis 15:55.00 7:57
19
Kairiukštytė RedaLTU LTUPrienų jaunųjų šaulių būrelis 15:55.00 7:57
19
Bašinskaitė LinaLTU LTUVeiverių grupė 15:55.00 7:57
19
Bernatonytė KarolinaLTU LTUVeiverių grupė 15:55.00 7:57
19
Bogdanovaitė AgnietėLTU LTUVeiverių grupė 15:55.00 7:57
19
Garškaitė LinaLTU LTUVeiverių grupė 15:55.00 7:57
19
Kuklieriūtė RugilėLTU LTUVeiverių grupė 15:55.00 7:57
19
Muraškaitė GabrielėLTU LTUVeiverių grupė 15:55.00 7:57
19
Rekešiūtė SmiltėLTU LTUVeiverių grupė 15:55.00 7:57
19
Silvestravičiūtė JovitaLTU LTUVeiverių grupė 15:55.00 7:57
19
Stankevičiūtė GabijaLTU LTUVeiverių grupė 15:55.00 7:57
19
Valuckaitė ErikaLTU LTUVeiverių grupė 15:55.00 7:57
19
Žaleniakaitė GabrielėLTU LTUVeiverių grupė 15:55.00 7:57
19
Vaičiaitė EmaLTU LTUVeiverių grupė 15:55.00 7:57
19
Sakalauskaitė IevaLTU LTUVeiverių grupė 15:55.00 7:57
19
Galeckaitė GabijaLTU LTUSkriaudžių grupė 15:55.00 7:57
19
Bordeiko InesaLTU LTUSkriaudžių grupė 15:55.00 7:57
19
Lefikaitė IevaLTU LTUSkriaudžių grupė 15:55.00 7:57
19
Vyšniauskaitė EvelinaLTU LTUSkriaudžių grupė 15:55.00 7:57