dbtopas login
Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos bėgimas → Rezultatai racesults.lt

LTU LTU, Prienai, 2017-03-11

Grupės M12, M15, M19, V12, V15, V19

Trasa 2.0 km

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km
1V19Černigovskij DariušLTU LTURCN, Paberžė 6:39.00 3:19
2V19Semaško GžegožLTU LTUKlajūnas OK, Vilnius 6:47.73 3:23
3V19Beniulis LukasLTU LTUBalbieriškio pagrindinė mokykla, Prienų r. 6:56.21 3:28
4V19Tiškevičius AiridasLTU LTUŽiburio gimnazija, Prienai 6:57.46 3:28
5V15Zabelo DariušLTU LTURCN, Paberžė 7:08.78 3:34
6V15Bartusevič DanieliusLTU LTURCN, Paberžė 7:12.19 3:36
7V19Tamošiūnas LeonasLTU LTUJiezno gimnazija, Prienų r. 7:22.81 3:41
8M19Savko KarolinaLTU LTURCN, Paberžė 7:35.19 3:47
9V15Kazlauskas DominykasLTU LTUPrienų Revuonos mokykla, Prienai 7:39.61 3:49
10V19Šelmys LukasLTU LTUŽiburio gimnazija, Prienai 7:41.52 3:50
11V15Vainalavičius DovydasLTU LTUTrakų kūno kultūros ir sporto centras, Trakai 7:42.00 3:51
12V19Staseliūnas OsvaldasLTU LTUPakuonio pagrindinė mokykla, Prienų r. 7:42.57 3:51
13V15Stangvilas DovydasLTU LTUTrakų kūno kultūros ir sporto centras, Trakai 7:43.41 3:51
14V15Osipovas DeividasLTU LTUTrakų kūno kultūros ir sporto centras, Trakai 7:58.04 3:59
15V15Lazauskas TomasLTU LTUVėjas, Birštonas 8:08.38 4:04
16M19Černiauskaitė AgnėLTU LTUŽiburio gimnazija, Prienai 8:11.18 4:05
17V12Mackevičius TadasLTU LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 8:14.92 4:07
18V15Barkauskas ĄžuolasLTU LTUBalbieriškio pagrindinė mokykla, Prienų r. 8:18.00 4:09
19V19Navalinskas TautvydasLTU LTUŠilavoto pagrindinė mokykla, Prienų r. 8:20.00 4:10
20V15Žilinskas LukasLTU LTUSM Gaja, Kaunas 8:21.00 4:10
21V19Morkevičius ŽilvinasLTU LTUŠilavoto pagrindinė mokykla, Prienų r. 8:27.37 4:13
22V15Klimas MatasLTU LTUPrienų KKSC, Prienai 8:29.09 4:14
23V19Burbulis VidasLTU LTUBėgantis žmogus, Garliava 8:30.41 4:15
24V15Šaltenis GustasLTU LTUSM Gaja, Kaunas 8:33.00 4:16
24M19Kliševičiūtė GretaLTU LTUTrakų kūno kultūros ir sporto centras, Trakai 8:33.00 4:16
26V19Raila ViktorasLTU LTUTomo Žilinsko gimnazija, Veiveriai 8:35.10 4:17
27V19Simanavičius IgnasLTU LTUBėgantis žmogus, Garliava 8:37.81 4:18
28V19Ramanauskas AndriusLTU LTUBėgantis žmogus, Garliava 8:38.22 4:19
29V15Kuzmickas AurimasLTU LTUBalbieriškio pagrindinė mokykla, Prienų r. 8:40.00 4:20
30M15Kasperavičiūtė LigitaLTU LTUTrakų kūno kultūros ir sporto centras, Trakai 8:42.67 4:21
31V19Arbaciauskas VytenisLTU LTUYris SK, Prienų KKSC, Prienai 8:43.00 4:21
32V15Kuzma EdvinasLTU LTUYris SK, Prienų KKSC, Prienai 8:43.51 4:21
33V19Labutis EdvinasLTU LTUTomo Žilinsko gimnazija, Veiveriai 8:46.32 4:23
34M19Burbulytė AstaLTU LTUBėgantis žmogus, Garliava 8:49.58 4:24
35V12Kurminas GytisLTU LTUTrakų kūno kultūros ir sporto centras, Trakai 8:50.00 4:25
36V15Januškevičius NojusLTU LTUTomo Žilinsko gimnazija, Veiveriai 8:51.84 4:25
37V15Vaitkevičius TadasLTU LTUPrienų sporto centras, Prienai 8:52.09 4:26
38V12Petrovas DainiusLTU LTUTrakų kūno kultūros ir sporto centras, Trakai 8:52.12 4:26
39M19Mendelyė JoanaLTU LTUŽiburio gimnazija, Prienai 8:53.00 4:26
40V15Jokubauskas GvidasLTU LTUSM Gaja, Kaunas 8:53.23 4:26
41M12Kurminaitė GabijaLTU LTUTrakų kūno kultūros ir sporto centras, Trakai 8:53.34 4:26
42V12Burbulis GvidasLTU LTUSM Gaja, Kaunas 8:54.00 4:27
42V12Maliauka KevinasLTU LTUPrienų Ąžuolo mokykla, Prienai 8:54.00 4:27
44M15Skučaitė UgnėLTU LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 8:55.00 4:27
45M15Boborikaitė KarolinaLTU LTUTrakų kūno kultūros ir sporto centras, Trakai 8:56.17 4:28
46V19Dumalakas LukasLTU LTUJiezno gimnazija, Prienų r. 8:57.22 4:28
47V19Brokas PauliusLTU LTUŠilavoto pagrindinė mokykla, Prienų r. 8:59.80 4:29
48M19Maižvilaitė SandraLTU LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 9:00.57 4:30
49V19Navalinskas MatasLTU LTUŠilavoto pagrindinė mokykla, Prienų r. 9:00.96 4:30
50V19Šmitas AiridasLTU LTUTomo Žilinsko gimnazija, Veiveriai 9:03.20 4:31
51V19Kamarauskas LukasLTU LTUBėgantis žmogus, Garliava 9:03.30 4:31
52M15Damynaitė MiglėLTU LTUPrienų KKSC, Prienai 9:05.53 4:32
53V15Ražauskas AdomasLTU LTUPrienų KKSC, Prienai 9:06.00 4:33
54V19Kučinskas PauliusLTU LTUPrienų KKSC, Birštonas 9:07.30 4:33
55V15Čepeliauskas PauliusLTU LTUPakuonio pagrindinė mokykla, Prienų r. 9:13.52 4:36
56V15Samuolis ValentinasLTU LTUPakuonio pagrindinė mokykla, Prienų r. 9:14.69 4:37
57M19Mendelytė BeatričėLTU LTUŽiburio gimnazija, Prienai 9:14.75 4:37
58M15Deveikytė BenediktaLTU LTUSM Gaja, Kaunas 9:20.37 4:40
59V15Keizikas ErikasLTU LTUTrakų kūno kultūros ir sporto centras, Trakai 9:21.99 4:40
60V15Petrauskas KarolisLTU LTUSM Gaja, Kaunas 9:33.25 4:46
61V15Aluikis OvidijusLTU LTUBalbieriškio pagrindinė mokykla, Prienų r. 9:34.00 4:47
62V12Kareckas KimantasLTU LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 9:36.53 4:48
63M19Venslovaitė VirginijaLTU LTUPakuonio pagrindinė mokykla, Prienų r. 9:37.63 4:48
64V19Samuolis GiedriusLTU LTUPakuonio pagrindinė mokykla, Prienų r. 9:38.00 4:49
65V15Dzindzelėta GediminasLTU LTUVilnius 9:39.79 4:49
66M12Uksaitė UgnėLTU LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 9:41.72 4:50
67M19Kavaliauskaitė GretaLTU LTUBėgantis žmogus, Garliava 9:46.59 4:53
68M12Džiaugytė GretaLTU LTUSM Gaja, Kaunas 9:49.86 4:54
69V15Gusas MartynasLTU LTUPrienų KKSC, Prienai 9:52.69 4:56
70M15Solovjova MijaLTU LTUTrakų kūno kultūros ir sporto centras, Trakai 9:54.81 4:57
71M19Vilkaitė LivijaLTU LTUŽiburio gimnazija, Prienai 9:54.91 4:57
72V19Tamulynas OskarasLTU LTUBalbieriškio pagrindinė mokykla, Prienų r. 9:55.00 4:57
73V19Ginkus AlmantasLTU LTUYris SK, Prienų KKSC, Prienai 9:55.67 4:57
74M19Dobrovolskaitė KamilėLTU LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 9:55.84 4:57
75M19Kelmelytė ErikaLTU LTUJiezno gimnazija, Prienų r. 9:56.11 4:58
76M19Surgautaitė MigletaLTU LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 9:57.42 4:58
77M15Babianskaitė NidaLTU LTUSM Gaja, Kaunas 10:03.07 5:01
78V19Išganaitis MatasLTU LTUPrienų KKSC, Prienai 10:07.18 5:03
79V12Bazelis EdvardasLTU LTU  10:08.04 5:04
80M12Tamkevičiūtė ModestaLTU LTUTomo Žilinsko gimnazija, Veiveriai 10:18.25 5:09
81V15Revuckas MatasLTU LTUPrienų KKSC, Prienai 10:19.51 5:09
82M15Ulinskaitė RugilėLTU LTUVėjas, Birštonas 10:19.84 5:09
83M12Andrulionytė RugilėLTU LTUTrakų kūno kultūros ir sporto centras, Trakai 10:20.11 5:10
84M19Mackevičiūtė MonikaLTU LTUSM Gaja, Kaunas 10:21.18 5:10
85M12Gabreliūnaitė UgnėLTU LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 10:21.78 5:10
86M19Motūzaitė EvelinaLTU LTUVėjas, Prienai 10:29.39 5:14
87M19Buzaitė MiglėLTU LTUVėjas, Prienai 10:29.61 5:14
88V15Jančiauskas NedasLTU LTUPrienų Revuonos mokykla, Prienai 10:39.02 5:19
89V12Juknevičius KajusLTU LTUTomo Žilinsko gimnazija, Veiveriai 10:39.29 5:19
90V15Juodsnukis DovydasLTU LTUPrienų KKSC, Prienai 10:48.93 5:24
91V12Budrys DžiugasLTU LTUSM Gaja, Kaunas 10:50.00 5:25
92V12Juodsnukis KristupasLTU LTUPrienų KKSC, Prienai 10:50.52 5:25
93V15Laukaitis EdvinasLTU LTUPrienų KKSC, Prienai 10:51.68 5:25
94V19Piragius JustasLTU LTUBėgantis žmogus, Garliava 10:54.19 5:27
95M15Bajorinaitė GabijaLTU LTUSM Gaja, Kaunas 10:54.75 5:27
96M12Šuliauskaitė ViktorijaLTU LTUPrienų KKSC, Prienai 10:55.31 5:27
97M15Kuzmickaitė GabijaLTU LTUPrienų KKSC, Prienai 10:56.17 5:28
98V12Vasilevičius SimasLTU LTUKlajūnas OK, Vilnius 10:58.60 5:29
99V15Žilinskas DeivydasLTU LTU  10:59.48 5:29
100V12Brinevičius DomantasLTU LTUĄžuolo progimnazija, Prienai 11:03.16 5:31
101V12Matačiūnas LukasLTU LTUVilnius 11:07.26 5:33
102M12Žilinskaiė DeimantėLTU LTUPrienų Revuonos mokykla, Prienai 11:15.09 5:37
103V19Gudauskas RokasLTU LTUPakuonio pagrindinė mokykla, Prienų r. 11:32.08 5:46
104M12Grigalavičiūtė MiglėLTU LTUPrienų KKSC, Prienai 11:32.42 5:46
105V15Šilkaitis KajusLTU LTUPakuonio pagrindinė mokykla, Prienų r. 11:37.61 5:48
106V15Mikalauskas UgniusLTU LTUPrienų KKSC, Prienai 11:40.77 5:50
107M12Kleveckaitė GabijaLTU LTUTomo Žilinsko gimnazija, Veiveriai 11:48.07 5:54
108M15Dementavičiūtė AistėLTU LTUSM Gaja, Kaunas 11:50.11 5:55
109M15Dovidavičiūtė LukaLTU LTUSM Gaja, Kaunas 11:52.00 5:56
110M12Butkutė KamilėLTU LTUTrakų kūno kultūros ir sporto centras, Trakai 11:54.39 5:57
111V12Levickas JustasLTU LTUTomo Žilinsko gimnazija, Veiveriai 11:58.79 5:59
112M12Janavičiūtė GretaLTU LTUPrienų KKSC, Prienai 12:01.12 6:00
113V12Martinkus LiutaurasLTU LTUSM Gaja, Kaunas 12:05.89 6:02
114M12Venclovaitė AugustėLTU LTUPakuonio pagrindinė mokykla, Prienų r. 12:24.83 6:12
115V15Banionis KristupasLTU LTUPrienai 12:26.00 6:13
116M15Staseliūnaitė SamantaLTU LTUPakuonio pagrindinė mokykla, Prienų r. 12:32.43 6:16
117M12Tamulaitytė SaulėLTU LTURevuona, Prienų r. 12:34.02 6:17
118M15Vilkaitė EvelinaLTU LTUPrienų KKSC, Prienai 12:35.65 6:17
119M12Vasilevičiūtė SaulėLTU LTUKlajūnas OK, Vilnius 12:36.83 6:18
120V12Grigaravičius MatasLTU LTUPrienų KKSC, Prienai 12:46.67 6:23
121V19Brudnius DominykasLTU LTUPiliakalnio 2, Prienai 12:49.36 6:24
122M12Kazlauskaitė SilvijaLTU LTUPrienų Revuonos mokykla, Prienai 12:49.64 6:24
123M19Januškauskaitė JulijaLTU LTUVėjas 12:53.20 6:26
124V15Niūklys DovydasLTU LTU  12:54.00 6:27
125V12Aukštakalnis JuozasLTU LTUTomo Žilinsko gimnazija, Veiveriai 12:54.66 6:27
126M19Savickaitė EvelinaLTU LTUTomo Žilinsko gimnazija, Veiveriai 12:55.40 6:27
127V15Karčiauskas DeivisLTU LTUPrienai 13:05.44 6:32
128V12Laukaitis EdvinasLTU LTUPrienų KKSC, Prienai 13:10.13 6:35
129V15Aldakauskas DanieliusLTU LTUPrienų Revuonos mokykla, Prienai 13:36.56 6:48
130V15Lukevičius NojusLTU LTUPrienų jaunųjų šaulių būrelis 13:55.00 6:57
130V15Rugevičius AivarasLTU LTUPrienų jaunųjų šaulių būrelis 13:55.00 6:57
130V15Žilinskas AlanasLTU LTUVeiverių grupė 13:55.00 6:57
130V15Padleckis LukasLTU LTUVeiverių grupė 13:55.00 6:57
130V15Morkūnas AugustasLTU LTUVeiverių grupė 13:55.00 6:57
130V15Jasudas ErikasLTU LTUSkriaudžių grupė 13:55.00 6:57
130V15Reimeris DarijusLTU LTUPrienų jaunųjų šaulių būrelis 13:55.00 6:57
130V15Martinkevičius PetrasLTU LTUVeiverių grupė 13:55.00 6:57
130V15Jankauskas NedasLTU LTUPrienų jaunųjų šaulių būrelis 13:55.00 6:57
130V15Mickus LukasLTU LTUPrienų jaunųjų šaulių būrelis 13:55.00 6:57
130V15Ditkevičius PovilasLTU LTUVeiverių grupė 13:55.00 6:57
130V15Vyšniauskas RenetasLTU LTUSkriaudžių grupė 13:55.00 6:57
130V15Bogdanovas DeivydasLTU LTUVeiverių grupė 13:55.00 6:57
130V15Valentavičius EdvardasLTU LTUPrienų jaunųjų šaulių būrelis 13:55.00 6:57
130V15Žukauskas KasparasLTU LTUPrienų jaunųjų šaulių būrelis 13:55.00 6:57
130V15Rimgaila PijusLTU LTUPrienų jaunųjų šaulių būrelis 13:55.00 6:57
130V15Mikalavičius LaurynasLTU LTUSkriaudžių grupė 13:55.00 6:57
130V15Guzelis DovasLTU LTUSkriaudžių grupė 13:55.00 6:57
130V15Šabasevičius ModestasLTU LTUPrienų jaunųjų šaulių būrelis 13:55.00 6:57
130V15Juodis DominykasLTU LTUPrienų jaunųjų šaulių būrelis 13:55.00 6:57
130V15Sabanskis PauliusLTU LTUPrienų jaunųjų šaulių būrelis 13:55.00 6:57
130V15Baronas AdrijusLTU LTUPrienų jaunųjų šaulių būrelis 13:55.00 6:57
130V15Borodeika PauliusLTU LTUSkriaudžių grupė 13:55.00 6:57
130V15Vyšniauskas RaimundasLTU LTUSkriaudžių grupė 13:55.00 6:57
130V15Liūlys LukasLTU LTUPrienų jaunųjų šaulių būrelis 13:55.00 6:57
130V15Petkevičius ArnasLTU LTUPrienų jaunųjų šaulių būrelis 13:55.00 6:57
130V15Gečas JulijusLTU LTUPrienų jaunųjų šaulių būrelis 13:55.00 6:57
130V15Dobilas JorisLTU LTUPrienų jaunųjų šaulių būrelis 13:55.00 6:57
130V15Balasevičius MantasLTU LTUVeiverių grupė 13:55.00 6:57
159M15Bermontaitė IevaLTU LTUPakuonio pagrindinė mokykla, Prienų r. 14:04.42 7:02
160M12Žliobaitė KamilėLTU LTUTomo Žilinsko gimnazija, Veiveriai 14:13.01 7:06
161M12Milčiūtė GerdaLTU LTUTomo Žilinsko gimnazija, Veiveriai 14:13.53 7:06
162M19Roliuvienė DaivaLTU LTUEko2šiluma, Kaunas 14:17.50 7:08
163M19Valtaraitytė AistėLTU LTUJiezno gimnazija, Prienų r. 14:24.00 7:12
164M15Lukoševičiūtė JustinaLTU LTUJiezno gimnazija, Prienų r. 14:26.52 7:13
165M15Stankevičiūtė GuodaLTU LTUPrienų KKSC, Prienai 15:00.84 7:30
166M19Maksvytytė GretaLTU LTUTomo Žilinsko gimnazija, Veiveriai 15:34.54 7:47
167M15Bieliauskaitė UgnėLTU LTUTomo Žilinsko gimnazija, Veiveriai 15:37.38 7:48
168M15Galeckaitė GabijaLTU LTUSkriaudžių grupė 15:55.00 7:57
168M15Bogdanovaitė AgnietėLTU LTUVeiverių grupė 15:55.00 7:57
168M15Levenauskaitė JurgitaLTU LTUPrienų jaunųjų šaulių būrelis 15:55.00 7:57
168M15Sakalauskaitė IevaLTU LTUVeiverių grupė 15:55.00 7:57
168M15Vaičiaitė EmaLTU LTUVeiverių grupė 15:55.00 7:57
168M15Janavičiūtė GretaLTU LTUPrienų jaunųjų šaulių būrelis 15:55.00 7:57
168M15Mickevičiūtė KamilėLTU LTUPrienų jaunųjų šaulių būrelis 15:55.00 7:57
168M15Bordeiko InesaLTU LTUSkriaudžių grupė 15:55.00 7:57
168M15Lefikaitė IevaLTU LTUSkriaudžių grupė 15:55.00 7:57
168M15Kasiulaitė KristinaLTU LTUPrienų jaunųjų šaulių būrelis 15:55.00 7:57
168M15Bašinskaitė LinaLTU LTUVeiverių grupė 15:55.00 7:57
168M15Vyšniauskaitė EvelinaLTU LTUSkriaudžių grupė 15:55.00 7:57
168M15Stanevičiūtė GabrielėLTU LTUPrienų jaunųjų šaulių būrelis 15:55.00 7:57
168M15Žaleniakaitė GabrielėLTU LTUVeiverių grupė 15:55.00 7:57
168M15Keršulytė MingailėLTU LTUPrienų jaunųjų šaulių būrelis 15:55.00 7:57
168M15Šeškevičiūtė MiglėLTU LTUPrienų jaunųjų šaulių būrelis 15:55.00 7:57
168M15Juozapavičiūtė JustinaLTU LTUPrienų jaunųjų šaulių būrelis 15:55.00 7:57
168M15Bernatonytė KarolinaLTU LTUVeiverių grupė 15:55.00 7:57
168M15Aidakauskaitė NedaLTU LTUPrienų jaunųjų šaulių būrelis 15:55.00 7:57
168M15Kairiukštytė RedaLTU LTUPrienų jaunųjų šaulių būrelis 15:55.00 7:57
168M15Arlauskaitė KarolinaLTU LTUPrienų jaunųjų šaulių būrelis 15:55.00 7:57
168M15Juralionytė LigitaLTU LTUPrienų jaunųjų šaulių būrelis 15:55.00 7:57
168M15Garškaitė LinaLTU LTUVeiverių grupė 15:55.00 7:57
168M15Kuklieriūtė RugilėLTU LTUVeiverių grupė 15:55.00 7:57
168M15Valuckaitė ErikaLTU LTUVeiverių grupė 15:55.00 7:57
168M15Stankevičiūtė GabijaLTU LTUVeiverių grupė 15:55.00 7:57
168M15Silvestravičiūtė JovitaLTU LTUVeiverių grupė 15:55.00 7:57
168M15Rekešiūtė SmiltėLTU LTUVeiverių grupė 15:55.00 7:57
168M15Žolinskaitė KarinaLTU LTUPrienų jaunųjų šaulių būrelis 15:55.00 7:57
168M15Muraškaitė GabrielėLTU LTUVeiverių grupė 15:55.00 7:57
168M15Jonykaitė AdrijaLTU LTUPrienų jaunųjų šaulių būrelis 15:55.00 7:57
168M15Jakaitė AustėjaLTU LTUPrienų jaunųjų šaulių būrelis 15:55.00 7:57
168M15Marcinkevičiūtė SandraLTU LTUPrienų jaunųjų šaulių būrelis 15:55.00 7:57