Daugiadienės VILNIUS / Baltic MTBOC
LTU, Vilnius, 2017-05-05

Rezultatai

Grupė M16

Trasa 1 d. 2.8 km 18 KP, 2 d. 6.8 km 14 KP, 3 d. 5.5 km 13 KP

Rinktis  suma  Sprintas  Ilga trasa  Persekiojimo lenktynės  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma Sprintas Ilga trasa Persekiojimo lenktynės
1
Kaušakys Dovydas LTUArboro OK, Mykolo Antanaičio gimnazija, Krekenava 1:51:1115:56 (  2)57:04 (  1)38:11 (  1)
2
Barauskas Rokas LTUArboro OK, Mykolo Antanaičio gimnazija, Krekenava 1:59:0216:45 (  3)1:00:32 (  2)41:45 (  4)
3
Velde Augusts LTUĄžuolas OK, Vilnius 2:06:0515:54 (  1)1:06:48 (  3)43:23 (  6)
4
Časas Adomas LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 2:10:0317:17 (  6)1:11:22 (  4)41:24 (  3)
5
Lapinskas Ramojus LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 2:13:4417:07 (  5)1:13:19 (  5)43:18 (  5)
6
Lapinskas Andojas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 2:20:3117:52 (  9)1:22:21 (10)40:18 (  2)
7
Dauknys Gytis LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 2:23:2617:39 (  8)1:19:51 (  7)45:56 (  7)
8
Valavičius Benas LTUSM Gaja, Kaunas 2:28:3318:13 (10)1:21:12 (  9)49:08 (  8)
9
Lukauskas Mindaugas LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 3:05:3220:05 (14)1:43:12 (13)1:02:15 (11)
10
Sizovs Oļegs LATStiga OK, BJC Jaunība 3:18:0819:19 (12)1:39:45 (12)1:19:04 (18)
11
Piličiauskas Divonis LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 3:30:2521:59 (17)1:57:29 (15)1:10:57 (14)
12
Viliūnas Gediminas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 3:33:2525:15 (21)1:52:20 (14)1:15:50 (17)
13
Markevičius Simas LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 3:33:5521:48 (16)2:05:09 (17)1:06:58 (13)
14
Uktveris Marius LTUPerkūnas OK, Vilnius 3:37:3223:19 (19)2:02:22 (16)1:11:51 (15)
15
Blažys Gvidas LTUSM Gaja, Kaunas 4:21:1920:51 (15)2:56:30 (20)1:03:58 (12)
16
Šaltenis Gustas LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 4:23:1319:04 (11)3:02:28 (21)1:01:41 (  9)
17
Petrauskas Karolis LTUSM Gaja, Kaunas 4:50:4022:46 (18)2:52:20 (19)1:35:34 (19)
  Mironov Arseni BLRKamvol, Minsk 1:30:0016:59 (  4)dsq1:13:01 (16)
  Čereška Andrius LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 2:15:37dns1:13:27 (  6)1:02:10 (10)
  Povilonis Matas LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 2:39:5623:40 (20)2:16:16 (18)dsq
  Šelkovskis Titas LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 17:3817:38 (  7)dnsdns
  Šegžda Arnas LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 19:2819:28 (13)dsqdns
  Paišys Gytis LTUSM Gaja, Kaunas 27:0727:07 (22)dnsdns
  Grabauskas Kristupas LTUSM Gaja, Kaunas 27:0727:07 (22)dnsdns
  Zokas Justinas LTUSM Gaja, Kaunas 42:1842:18 (24)dnsdns
  Jaseliūnas Kajus LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:20:15dns1:20:15 (  8)dns
  Regesas Augustas LTUJurbarko r. KKSC 1:39:42dns1:39:42 (11)dns