Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionatas vidutinėje trasoje
LTU, Bestraigiškės miškas, Lazdijų r., 2017-06-04

Rezultatai

Grupė V14

Trasa 2.8 km 11 KP

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km
D
1
Dementavičius Tadas LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 27:56 10:09
D
2
Maciulevičius Pijus LTUŠilas OK, Prienų KKSC, Prienai 30:03 10:56
D
3
Meyer Joris LTUNeringos SM, Neringa 38:27 13:59
4
Čiauška Tadas LTUJurbarko r. KKSC, Jurbarkas 43:44 15:54
5
Šiušė Vakaris LTUAlytaus SRC, Alytus 44:48 16:17
6
Rimkus Tautvydas LTUĄžuolas OK, Vilnius 44:49 16:18
7
Šmitas Martynas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 44:56 16:20
8
Voroblievas Simonas LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 45:58 16:43
9
Shramkov Stepan LTUNeringos SM, Neringa 46:31 16:55
10
Traubas Adomas LTUFortūna OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 46:44 17:00
11
Januškaitis Matas LTUMarijampolės MKC, Marijampolė 47:27 17:15
12
Vaitiekus Kasparas LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 47:36 17:19
13
Vidžiūnas Julius LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 48:15 17:33
14
Valatkevičius Rytis LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 48:24 17:36
15
Skunda Kristupas LTUSM Gaja, Kaunas 51:33 18:45
16
Balna Rapolas LTUNeringos SM, Neringa 52:33 19:07
17
Girkantas Donatas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 57:06 20:46
18
Zemeckas Vytautas LTUSM Gaja, Kaunas 57:56 21:04
19
Liutkus Mantas LTUSM Gaja, Kaunas 58:29 21:16
20
Botyrius Giedrius LTUMarijampolės MKC, Marijampolė 59:09 21:31
21
Baronas Ignas LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 59:40 21:42
22
Vaičius Aurelijus LTUNeringos SM, Neringa 1:00:48 22:07
23
Stanaitis Rimantas LTURASKK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:01:06 22:13
24
Briedis Žygimantas LTUŠilalės SM, Šilalė 1:02:26 22:42
25
Makutėnas Mikalojus LTUVilniaus m. SC, Vilnius 1:03:24 23:03
26
Vaitkus Erikas LTUArboro OK, Mykolo Antanaičio gimnazija, Krekenava 1:03:59 23:16
27
Petrošius Rokas LTUŠilalės SM, Šilalė 1:06:21 24:08
28
Piličiauskas Parbus LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:07:44 24:38
29
Šambarys Liutauras LTUNeringos SM, Neringa 1:08:50 25:02
30
Geraltauskas Saulius LTUAlytaus SRC, Alytus 1:09:32 25:17
31
Jurkša Juozapas LTUSM Gaja, Kaunas 1:11:20 25:56
32
Sungaila Kajus LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:16:05 27:40
33
Vaškevičius Gustas LTUMarijampolės MKC, Marijampolė 1:49:18 39:45
34
Andziulis Lukas LTUMarijampolės MKC, Marijampolė 2:01:12 44:04

Tarpiniai laikai