dbtopas login
Šiaulių lenktynės → Rezultatai racesults.lt

Šiaulių lenktynės

LTU
LTU, Šiauliai, 2017-07-30

Grupė V19

Trasa 51.1 km 7 ratai

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Ratai Laikas km/h Taip pat...
1
Janulis Augustas
LTU
LTU
Utenos SC, Utena 7 1:15:44 40.5 V16 1
2
Vaitkevičius Dovydas
LTU
LTU
Utenos SC, Utena 7 1:15:45 40.5 V16 2
3
Graužinis Tautvydas
LTU
LTU
Antaris team, Utena 7 1:15:45 40.5  
4
Paukštis Paulius
LTU
LTU
Runglorious bastards, Vilnius 7 1:15:45 40.5  
5
Bajorūnas Donatas
LTU
LTU
Velopeak hunters, Klaipėda 7 1:15:46 40.5  
6
Vilinauskas Vilmantas
LTU
LTU
Velo Ghost Veloma, Klaipėda 7 1:15:46 40.5 V30 1
7
Matulevičius Saulius
LTU
LTU
Nikeliuotas špykis, Alytus 7 1:15:46 40.5 V30 2
8
Aželis Eitvilas
LTU
LTU
Utenos SC, Utena 7 1:15:46 40.5 V16 3
9
Petrulis Vitalijus
LTU
LTU
Telšiai OK, Telšiai 7 1:15:47 40.5 V30 3
10
Melbardis Girts
LAT
LAT
Fans ap print, Ryga 7 1:15:47 40.5 V30 4
11
Petersons Martins
LAT
LAT
Fans ap print, Ryga 7 1:15:47 40.5 V30 5
12
Naruškevič Tomas
LTU
LTU
Top team - UltraBike, Vilnius 7 1:15:48 40.4 V30 6
13
Aleksa Rimvydas
LTU
LTU
Aira DK, Vilkaviškis 7 1:15:48 40.4 V16 4
14
Žigilėjus Aidas
LTU
LTU
S-Sportas, Kaunas 7 1:15:48 40.4  
15
Šavelskis Paulius
LTU
LTU
Aira DK, Vilkaviškis 7 1:15:49 40.4 V16 5
16
Dirmantas Rokas
LTU
LTU
Vėtrungė SK, Memel CT, Klaipėda 7 1:15:49 40.4 V16 6
17
Simonavičius Dainius
LTU
LTU
Danske cycling, Vilnius 7 1:15:49 40.4 V40 1
18
Bliakevičius Romualdas
LTU
LTU
Umarai SP, R. Sargūno SG, Vilniaus m. SC, Vilnius 7 1:15:49 40.4 V50 1
19
Gaučas Mažvydas
LTU
LTU
Veloratai DK, Kėdainiai 7 1:15:50 40.4  
20
Christiaensen Hans
LTU
LTU
Velopeak hunters, Klaipėda 7 1:15:50 40.4 V40 2
21
Grunulas Paulius
LTU
LTU
Vėtrungė SK, Memel CT, Klaipėda 7 1:15:50 40.4 V16 7
22
Dementjev Vladislav
LTU
LTU
Velopeak hunters, Klaipėda 7 1:15:50 40.4  
23
Čiunka Mindaugas
LTU
LTU
Vėtrungė SK, Memel CT, Klaipėda 7 1:15:51 40.4 V14 1
24
Rimkus Vaidas
LTU
LTU
Antaris team, Vilnius 7 1:15:51 40.4 V40 3
25
Zdanevičius Jokūbas
LTU
LTU
Velopeak hunters, Klaipėda 7 1:15:51 40.4  
26
Žalėnas Paulius
LTU
LTU
Geno DK, Vilniaus m. SC, Vilnius 7 1:15:51 40.4 V18 1
27
Meškauskas Aivaras
LTU
LTU
Vėtrungė SK, Memel CT, Klaipėda 7 1:15:52 40.4 V18 2
28
Buivydas Artūras
LTU
LTU
Judesys, Šiauliai 7 1:15:52 40.4 V30 7
28
Atkočiūnas Šarūnas
LTU
LTU
MyBike, Kaunas 7 1:15:52 40.4 V30 7
30
Survila Laimonas
LTU
LTU
Vėjas, Šakiai 7 1:15:52 40.4 V40 4
31
Mučas Gedvidas
LTU
LTU
MyBike, Kaunas 7 1:15:52 40.4  
32
Christiaensen Louis
LTU
LTU
Vėtrungė SK, Memel CT, Klaipėda 7 1:15:52 40.4 V16 8
33
Severovas Eduardas
LTU
LTU
Telšiai OK, Telšiai 7 1:15:53 40.4 V50 2
34
Šimkus Danielius
LTU
LTU
Velopeak hunters, Klaipėda 7 1:15:53 40.4  
35
Grubis Karolis
LTU
LTU
MyBike, Kaunas 7 1:15:54 40.4  
36
Kirmeliavičius Darius
LTU
LTU
Antaris team, Vilnius 7 1:15:54 40.4 V30 9
36
Andruška Vytautas
LTU
LTU
Kvėdarna DK, Klaipėda 7 1:15:54 40.4 V50 3
38
Krutikovas Justas
LTU
LTU
Geno DK, Vilniaus m. SC, Vilnius 7 1:15:54 40.4 V18 3
39
Sankauskis Adolfas
LTU
LTU
S-Sportas, Šiauliai 7 1:15:54 40.4 V30 10
39
Raugala Gustas
LTU
LTU
Geno DK, Vilniaus m. SC, Vilnius 7 1:15:54 40.4 V16 9
41
Matuzevičius Žygimantas
LTU
LTU
Vitus, Vilniaus m. SC, Vilnius 7 1:15:55 40.4 V16 10
42
Laucius Tautvydas
LTU
LTU
Elektrėnai 7 1:15:55 40.4 V50 4
43
Aleliūnas Vilius
LTU
LTU
S-Sportas, Vilnius 7 1:15:55 40.4 V30 11
44
Aleksandrovs Aleksandrs
LAT
LAT
Veloclub, Riga 7 1:15:55 40.4 V50 5
44
Jankūnas Arūnas
LTU
LTU
Dviratai - Daistatus, Kaunas 7 1:15:55 40.4 V30 12
46
Meskys Audrius
LTU
LTU
Velomanai team, Kaunas 7 1:15:56 40.4 V40 5
47
Sankauskas Donatas
LTU
LTU
Velomanai team, Kaunas 7 1:15:56 40.4 V30 13
48
Ambrazas Svajūnas
LTU
LTU
S-Sportas, Šiauliai 7 1:15:57 40.4 V50 6
49
Maculevičius Viktoras
LTU
LTU
MyBike, Kaunas 7 1:15:57 40.4  
50
Saulevičius Andrius
LTU
LTU
Kaunas 7 1:15:58 40.4  
51
Popov Jevgenij
LTU
LTU
  7 1:15:58 40.4  
52
Kvietinskas Irmantas
LTU
LTU
Velomanai team, Kaunas 7 1:16:00 40.3 V40 6
53
Krivickas Lukas
LTU
LTU
Antaris team, Panevėžys 7 1:16:02 40.3  
54
Grigutis Saulius
LTU
LTU
Velo Ghost Veloma, Klaipėda 7 1:16:06 40.3 V30 14
55
Knieža Pranas
LTU
LTU
Velo Ghost Veloma, Klaipėda 7 1:16:25 40.1 V40 7
56
Jurgutavičius Tomas
LTU
LTU
Antaris team, Vilnius 7 1:18:41 39 V30 15
57
Jankys Benas
LTU
LTU
Aira DK, Vilkaviškis 7 1:21:23 37.7 V16 11
58
Pareigis Remigijus
LTU
LTU
Antaris team, Vilnius 7 1:21:25 37.7 V30 16
59
Ramaška Šarūnas
LTU
LTU
Antaris team, Vilnius 7 1:21:25 37.7 V30 17
60
Damauskas Ervinas
LTU
LTU
Geno DK, Vilniaus m. SC, Vilnius 7 1:21:26 37.6 V18 4
61
Kalašņikovs Viktors
LAT
LAT
Veloclub, Daugavpils 7 1:21:36 37.6 V50 7
62
Žukov Jurij
LTU
LTU
Top team - UltraBike, Vilnius 7 1:21:40 37.5 V60 1
63
Severovas Rytis
LTU
LTU
Judesys, Šiauliai 7 1:21:41 37.5 V30 18
64
Dirsė Povilas
LTU
LTU
Mažeikiai 7 1:22:02 37.4 V18 5
65
Redeckis Rokas
LTU
LTU
Velopeak hunters, Klaipėda 7 1:22:07 37.3  
66
Petkevičius Arminas
LTU
LTU
sportomanai.lt, Panevėžys 7 1:22:10 37.3  
67
Stankevičius Vytautas
LTU
LTU
Palanga 7 1:22:10 37.3 V30 19
68
Turkus Justinas
LTU
LTU
S-Sportas 7 1:22:12 37.3 V30 20
69
Grigaitis Mindaugas
LTU
LTU
Veloratai DK, Kėdainiai 7 1:22:12 37.3 V30 21
70
Olišauskas Vilius
LTU
LTU
Danske cycling, Vilnius 7 1:22:13 37.3 V30 22
71
Milaknis Mindaugas
LTU
LTU
Mažeikiai 7 1:22:15 37.3 V30 23
72
Račiukaitis Aurimas
LTU
LTU
Staki DK, Vilnius 7 1:22:15 37.3 V30 24
73
Girdvainis Gedas
LTU
LTU
Telšiai OK, Telšiai 7 1:22:15 37.3 V30 25
74
Švenčionis Mindaugas
LTU
LTU
Dviratai - Daistatus, Kaišiadorys 7 1:22:16 37.3 V30 26
75
Vinskas Algis
LTU
LTU
Velomanai team, Kaunas 7 1:22:16 37.3 V40 8
76
Oftas Nerijus
LTU
LTU
Judesys, Šiauliai 7 1:22:16 37.3 V30 27
77
Jurgelevičius Virmantas
LTU
LTU
Panevėžys 7 1:22:16 37.3 V30 28
78
Mažeika Vytautas
LTU
LTU
Nikeliuotas špykis, Alytus 7 1:22:17 37.3 V60 2
79
Zaveckis Artūras
LTU
LTU
Tauragė 7 1:22:17 37.3 V30 29
80
Slavinskas Rytis
LTU
LTU
Veloratai DK, Kėdainiai 7 1:22:18 37.3 V40 9
81
Klicner Tomas
LTU
LTU
S-Sportas, Šiauliai 7 1:22:18 37.2 V40 10
82
Gedminas Andrius
LTU
LTU
Judesys, Šiauliai 7 1:22:19 37.2 V30 30
82
Kulikauskas Egidijus
LTU
LTU
S-Sportas, Šiauliai 7 1:22:19 37.2 V30 30
84
Štuopis Anicetas
LTU
LTU
Antaris team, Vilnius 7 1:22:21 37.2 V40 11
85
Martūzas Mantas
LTU
LTU
bikko.lt, Šiauliai 7 1:22:21 37.2  
86
Laukaitis Arūnas
LTU
LTU
Nikeliuotas špykis, Alytus 7 1:22:21 37.2 V40 12
87
Prančs Jānis
LAT
LAT
Veloclub, Rīga 7 1:22:21 37.2 V60 3
88
Januška Edgaras
LTU
LTU
Vėtrungė SK, Memel CT, Klaipėda 7 1:22:23 37.2 V30 32
89
Baltaragis Gvidas
LTU
LTU
S-Sportas, Šiauliai 7 1:22:25 37.2 V40 13
90
Kaupas Gvidas
LTU
LTU
Judesys, Šiauliai 7 1:22:25 37.2 V40 14
91
Zarauskas Dainius
LTU
LTU
kitasreikalas.lt 7 1:22:26 37.2 V40 15
92
Atkočiūnas Ugnius
LTU
LTU
Best team init, Kaunas 7 1:23:41 36.6  
93
Teškevičius Algirdas
LTU
LTU
Nikeliuotas špykis, Alytus 7 1:25:52 35.7 V50 8
94
Vilkelis Robertas
LTU
LTU
Dviratai - Daistatus, Kaunas 7 1:27:22 35.1  
95
Puidokas Donatas
LTU
LTU
Danske cycling, Vilnius 7 1:28:01 34.8 V30 33
96
Vilčinskas Nerijus
LTU
LTU
Antaris team, Širvintos 7 1:28:02 34.8 V50 9
97
Adomaitis Rokas
LTU
LTU
Vėtrungė SK, Memel CT, Klaipėda 7 1:28:02 34.8 V14 2
98
Kiušas Petras
LTU
LTU
Dviratai - Daistatus, Kaišiadorys 7 1:28:02 34.8 V70 1
99
Rimkevičius Paulius
LTU
LTU
Šiauliai 7 1:28:03 34.8  
100
Petrauskas Gediminas
LTU
LTU
Telšiai OK, Telšiai 7 1:28:04 34.8 V50 10
101
Urbonaitis Mindaugas
LTU
LTU
Danske cycling, Vilnius 7 1:28:05 34.8  
102
Augulis Andrius
LTU
LTU
Telšiai OK, Telšiai 7 1:28:06 34.8 V30 34
103
Grigaliūnas Deividas
LTU
LTU
Kaišiadorys 7 1:28:07 34.8 V18 6
103
Norkus Linas
LTU
LTU
Joniškis 7 1:28:07 34.8 V30 35
105
Žukauskas Arvydas
LTU
LTU
Vėtrungė SK, Memel CT, Klaipėda 7 1:28:08 34.8 V14 3
106
Jarmoška Leonas
LTU
LTU
Klaipėda 7 1:28:13 34.8 V50 11
107
Makaveckas Gytis
LTU
LTU
Utena 7 1:28:20 34.7 V30 36
108
Gribovskij Romanas
LTU
LTU
Dviratai - Daistatus, Kaunas 7 1:28:50 34.5 V30 37
109
Sirutavičius Laurynas
LTU
LTU
Dubysos SM, Šiauliai 7 1:28:54 34.5 V14 4
110
Serva Vidmantas
LTU
LTU
Veloratai DK, Kėdainiai 7 1:28:58 34.5 V60 4
111
Jokubonis Vytautas
LTU
LTU
Vilnius 7 1:29:00 34.4 V50 12
112
Šideikis Arvydas
LTU
LTU
Mažeikiai 7 1:29:00 34.4 V50 13
113
Vainius Valdas
LTU
LTU
Vilnius 7 1:29:01 34.4 V50 14
114
Razgaitis Adomas
LTU
LTU
Jonava 7 1:29:01 34.4 V70 2
115
Krušinskas Marius
LTU
LTU
Šiauliai 7 1:29:06 34.4 V30 38
116
Gudaitis Gintaras
LTU
LTU
Veloratai DK, Kėdainiai 7 1:30:52 33.7 V50 15
117
Musteika Titas
LTU
LTU
Vitus, Vilniaus m. SC, Vilnius 7 1:15:49 40.4 V16 12
118
Adomaitis Povilas
LTU
LTU
Velomanai team, Kaunas 6 1:05:08 40.3  
119
Pavalkis Marius
LTU
LTU
Vėjas, Šakiai 6 1:08:42 38.3  
120
Miškinis Gediminas
LTU
LTU
Runglorious bastards, Vilnius 6 1:14:59 35 V30 39
121
Pakarklis Simas
LTU
LTU
S-Sportas, Šiauliai 6 1:14:59 35 V30 40
122
Mikalauskas Virginijus
LTU
LTU
Veloratai DK, Kėdainiai 6 1:15:52 34.6 V30 41
123
Kavaliauskas Egidijus
LTU
LTU
Judesys, Šiauliai 6 1:17:16 34 V40 16
124
Petrauskas Ričardas
LTU
LTU
Kaunas 6 1:18:44 33.4 V40 17
125
Veitas Arūnas
LTU
LTU
Skuodas 6 1:18:52 33.3 V40 18
126
Jarmolas Giedrius
LTU
LTU
Veloratai DK, Kėdainiai 6 1:19:14 33.2 V30 42
127
Astrauskas Andrius
LTU
LTU
bikko.lt, Šiauliai 6 1:20:10 32.8 V30 43
128
Lipnevičius Arūnas
LTU
LTU
Veloratai DK, Kėdainiai 6 1:20:11 32.8 V50 16
129
Severovas Vytas
LTU
LTU
Šiauliai 6 1:20:12 32.8 V50 17
130
Šilianskis Algirdas
LTU
LTU
Umarai SP, Kretinga 6 1:20:19 32.7 V60 5
131
Barkauskas Simas
LTU
LTU
Klaipėda 6 1:20:21 32.7  
132
Šukys Paulius
LTU
LTU
Šiauliai 6 1:20:32 32.6 V30 44
133
Kudrevičius Edvinas
LTU
LTU
Velo Ghost Veloma, Klaipėda 6 1:20:58 32.5 V30 45
134
Maciulevičius Arūnas
LTU
LTU
Vilniaus TA, Vilnius 6 1:22:43 31.8 V40 19
135
Balčikonis Vladas
LTU
LTU
Veloratai DK, Kėdainiai 6 1:24:43 31 V60 6
136
Ruminas Antanas
LTU
LTU
S-Sportas, Šiauliai 6 1:25:20 30.8 V40 20
137
Jašinskas Aivaras
LTU
LTU
  6 1:25:25 30.8 V30 46
138
Spetyla Darius
LTU
LTU
Litcargus, Vilnius 6 1:26:07 30.5 V40 21
139
Budginas Artūras
LTU
LTU
Vėtrungė SK, Memel CT, Klaipėda 6 1:27:32 30 V14 5
140
Kavaliauskas Rūtenis
LTU
LTU
Veloratai DK, Kėdainiai 6 1:28:43 29.6 V40 22
141
Kuhaļskis Viktors
LAT
LAT
Daugavpils 6 1:30:35 29 V60 7
142
Valentinavičius Arvydas
LTU
LTU
Elektrėnai 6 1:32:50 28.3 V50 18
143
Anpilovs Anatolijs
LAT
LAT
Veloclub, Riga 6 1:36:13 27.3 V60 8
144
Pocius Karolis
LTU
LTU
Runglorious bastards, Vilnius 5 1:05:14 33.6 V30 47
145
Kasiulionis Danielius
LTU
LTU
Geno DK, Vilniaus m. SC, Vilnius 5 1:05:45 33.3 V16 13
146
Skabeikis Mantas
LTU
LTU
S-Sportas, Šiauliai 5 1:16:08 28.8 V30 48
147
Kiaurakis Orestas
LTU
LTU
Šiauliai 5 1:17:38 28.2 V16 14
148
Simanavičius Bronius
LTU
LTU
Vilnius 5 1:21:27 26.9 V70 3
149
Gulbinas Arnas
LTU
LTU
S-Sportas, Dubysos SM, Šiauliai 5 1:21:32 26.9 V14 6
150
Januška Nerijus
LTU
LTU
Šiauliai 5 1:29:16 24.5 V40 23
151
Malikas Andrejus
LTU
LTU
bikko.lt, Šiauliai 4 42:35 41.1 V30 49
152
Beržanskis Mantas
LTU
LTU
Velo Ghost Veloma, Klaipėda 4 42:37 41.1  
153
Fiodorovas Markas
LTU
LTU
Velo Ghost Veloma, Klaipėda 4 42:37 41.1 V40 24
154
Paštuolis Laurynas
LTU
LTU
Fortūna DK, Panevėžys 4 52:29 33.4 V16 15
155
Norvaišas Kęstutis
LTU
LTU
Dubysos SM, Šiauliai 4 55:44 31.4 V50 19
156
Survila Marius
LTU
LTU
Šiauliai 4 1:04:24 27.2 V40 25
157
Leškys Mantvydas
LTU
LTU
Dubysos SM, Šiauliai 4 1:16:24 22.9 V14 7
158
Žiupsnys Mindaugas
LTU
LTU
Veloratai DK, Kėdainiai 3 31:58 41.1 V30 50
159
Valskis Darius
LTU
LTU
S-Sportas, Šiauliai 3 40:54 32.1 V30 51
160
Strockis Modestas
LTU
LTU
Dubysos SM, Šiauliai 3 52:42 24.9 V30 52
161
Repšys Rolandas
LTU
LTU
Kitas reikalas, Vilnius 3 1:10:32 18.6 V30 53
162
Ribaks Žans
LAT
LAT
Lysi, Baldone 3 1:22:16 16 V50 20
163
Jankauskas Darius
LTU
LTU
Vilnius 3 1:34:33 13.9 V30 54
164
Sokolovskij Edvard
LTU
LTU
3Club, Vilnius 1 10:33 41.5  
165
Norutis Žygimantas
LTU
LTU
Vitus, Vilniaus m. SC, Vilnius 1 11:09 39.2 V16 16
166
Bičiulaitis Ramūnas
LTU
LTU
Danske cycling, Vilnius 1 11:19 38.7 V40 26
167
Burinskas Marijus
LTU
LTU
Antaris team, Vilnius 1 1:23:15 5.3  
168
Kelpšas Deividas
LTU
LTU
Dubysos SM, Šiauliai 1 2:14:09 3.3 V14 8
  Beginskas Matas
LTU
LTU
Utenos SC, Utena   dnf   V16 0
  Petkevičius Ernestas
LTU
LTU
sportomanai.lt, Panevėžys   dnf   V30 0

Spausdinimui