dbtopas login
Šiaulių lenktynės → Rezultatai racesults.lt

LTU LTU, Šiauliai, 2017-07-30

Grupės V18E, V40E, VE

Trasa 102.2 km 14 ratai

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Ratai Laikas km/h
1VELašinis VenantasLTU LTUStaki DK, Technorama 14 2:25:20.0 42.2
2VEKlimavičius JustasLTU LTUVelomanija - Koldas, Vilnius 14 2:25:29.0 42.1
3VEBecis ArmandsLAT LATRietumu bank, Ryga 14 2:25:29.5 42.1
4VEValiauga ArnoldasLTU LTUTop team - UltraBike, Utena 14 2:26:28.6 41.9
5V18EJanuškevičius MantasLTU LTUVelomanija - Koldas, Kaunas 14 2:26:47.7 41.8
6VEKnops KristapsLAT LATEvelo team, Riga 14 2:27:39.9 41.5
7VEGembeckas TomasLTU LTUStaki DK, Technorama 14 2:28:20.6 41.3
8V18EGelžinis RokasLTU LTUUmarai SP, R. Sargūno SG, Vilniaus m. SC, Panevėžys 14 2:28:21.7 41.3
9VEKovaliovas EdgarasLTU LTUTop team - UltraBike, Vilnius 14 2:28:23.6 41.3
10V18EValiukas PauliusLTU LTUTop team - UltraBike, Vilnius 14 2:28:28.9 41.3
11VEBirenis ArvydasLTU LTUKlaipėda CT, Klaipėda 14 2:28:35.7 41.3
12VEBlockis VytautasLTU LTUFocus Vilnius, Kaunas 14 2:28:36.0 41.3
13VEBeniušis JustasLTU LTUKlaipėda CT, Klaipėda 14 2:29:10.9 41.1
14VEAdomaitis RojusLTU LTUKlaipėda CT, Klaipėda 14 2:29:12.2 41.1
15VETalačka LukasLTU LTUTop team - UltraBike, Ukmergė 14 2:29:12.5 41.1
16VEŠiškevičius PauliusLTU LTUStaki DK, Technorama, Vilnius 14 2:29:14.1 41.1
17VEVideika AiridasLTU LTUVelomanija - Koldas, Alytus 14 2:29:15.3 41.1
18V18EKelmelis AristidasLTU LTUVelomanija - Koldas, Kaunas 14 2:29:16.7 41.1
19VEGudiškis EimantasLTU LTUVelomanija - Koldas, Vilkaviškis 14 2:29:22.6 41.1
20VEMačiulis MykolasLTU LTUCHAIN GANG, Ignalina 14 2:29:23.1 41
21VEAstrauskas LinasLTU LTUCHAIN GANG, Vilnius 14 2:29:36.0 41
22VERamonas KazimierasLTU LTUVėtrungė SK, Memel CT, Klaipėda 14 2:29:43.7 41
23V40EKalveršs MārisLAT LATEvelo team, Riga 14 2:29:46.0 40.9
24VEInovskis NaurisLAT LATEvelo team, Riga 14 2:30:09.6 40.8
25V18EČeremisinov ArtūrLTU LTUTop team - UltraBike, Vilnius 14 2:30:13.3 40.8
25VEKaupas GediminasLTU LTUStaki DK, Technorama 14 2:30:13.3 40.8
27V18EStankevičius DovydasLTU LTUUmarai SP, R. Sargūno SG, Vilniaus m. SC, Panevėžys 14 2:30:27.0 40.8
28VEMatuliauskas EgidijusLTU LTUVelomanija - Koldas, Vilnius 14 2:31:01.2 40.6
29VEVolungevičius KarolisLTU LTUVelomanija - Koldas, Kaunas 14 2:31:01.7 40.6
30VEŽemaitaitis AudriusLTU LTUVelomanija - Koldas, Vilkaviškis 14 2:31:01.8 40.6
31V18EDerkintis ZigmasLTU LTUVėtrungė SK, Memel CT, Klaipėda 14 2:31:40.0 40.4
32V40EIvanauskas TomasLTU LTUJokers - Santa Monica Networks, Vilnius 14 2:31:42.6 40.4
32V40EKačerauskas ArturasLTU LTUUmarai SP, R. Sargūno SG, Vilniaus m. SC, Vilnius 14 2:31:42.6 40.4
34VEMateliūnas TomasLTU LTUFocus Vilnius, Pakruojis 14 2:31:42.9 40.4
35V18EValys EdgarasLTU LTUDubysos SM, Šiauliai 14 2:31:45.3 40.4
36V40EMalakauskas AleksandrasLTU LTUTop team - UltraBike, Vilnius 14 2:31:51.1 40.4
37VEStasiūnas MariusLTU LTUFocus Vilnius, Vilnius 14 2:31:56.0 40.4
38VEJurna DanieliusLTU LTUJokers - Santa Monica Networks, Vilnius 14 2:31:56.1 40.4
38VESanajevas PauliusLTU LTUBlitz, S-Sportas, Druskininkai 14 2:31:56.1 40.4
40V18EBarauskas TomasLTU LTUUmarai SP, R. Sargūno SG, Vilniaus m. SC, Vilnius 14 2:31:56.9 40.4
41VEŠemežys AidasLTU LTUJokers - Santa Monica Networks, Kaunas 14 2:31:57.7 40.4
42VEJurkus AndriusLTU LTUBlitz, S-Sportas, Vilnius 14 2:32:02.0 40.3
43VERopė LaurynasLTU LTUBlitz, S-Sportas, Vilnius 14 2:32:04.2 40.3
44VEJakimčius GiedriusLTU LTUBlitz, S-Sportas, Vilnius 14 2:32:07.1 40.3
45VEMicė TomasLTU LTULola, Vilnius 14 2:32:12.2 40.3
46VEViļumovs IvoLAT LATEvelo team, Rīga 14 2:32:22.5 40.2
47V18EButkevičius Algirdas PijusLTU LTUTop team - UltraBike, Vilnius 13 2:18:46.7 41
48VEJankauskas MatasLTU LTUStaki DK, Technorama 13 2:18:50.9 41
49V18EMikalajūnas Ignas EdmundasLTU LTUUmarai SP, R. Sargūno SG, Vilniaus m. SC, Panevėžys 13 2:18:53.3 41
50VESisolatins ArtursLAT LATBelo cycling project, Rīga 13 2:18:54.6 41
51V40EKalina RaimondasLTU LTUFocus Vilnius, Vilnius 13 2:27:06.8 38.7
52V18EKmieliauskas RokasLTU LTUStaki DK, Technorama 13 2:29:16.9 38.1
53V18EZubrickas RomasLTU LTUKlaipėda CT, Klaipėda 13 2:29:28.0 38.1
54V18EKuras LaurynasLTU LTUVelomanija - Koldas, Kaunas 13 2:29:31.3 38.1
55V18EAntanavičius MatasLTU LTUUmarai SP, R. Sargūno SG, Vilniaus m. SC, Panevėžys 13 2:29:44.0 38
56VEKampe MareksLAT LATGaismas magija - Stividors lp 13 2:29:47.8 38
57V40EVareikis VitalisLTU LTUFocus Vilnius, Vilnius 13 2:30:33.7 37.8
58V40ESkunčikas TomasLTU LTUFocus Vilnius, Vilnius 12 2:26:52.0 35.8
59V40EJanuškevičius JovaldasLTU LTUJokers - Santa Monica Networks, Kaunas 12 2:27:06.6 35.7
60V40EJanušauskas AlgimantasLTU LTUJokers - Santa Monica Networks, Vilnius 12 2:30:56.2 34.8
61VEMockevičius TomasLTU LTUTop team - UltraBike, Trakai 12 2:31:24.2 34.7
62V40EGediminas MartynasLTU LTUCHAIN GANG, Vilnius 11 2:28:00.6 32.6
62VEGulbinas MariusLTU LTUS-Sportas, Šiauliai 11 2:28:00.6 32.6
64V40EMotuzas RenatasLTU LTUTop team - UltraBike, Vilnius 10 1:51:08.0 39.4
65V40EPatinskas KęstutisLTU LTUFocus Vilnius, Vilnius 10 1:56:06.7 37.7
66VEŠideikis PovilasLTU LTUUmarai SP, R. Sargūno SG, Vilniaus m. SC, Panevėžys 10 2:06:04.4 34.7
67V40EŠčerbakovas ArtūrasLTU LTUVėtrungė SK, Memel CT, Klaipėda 9 1:48:52.0 36.2
68VEStrakšys SvajūnasLTU LTUVėtrungė SK, Memel CT, Klaipėda 9 2:06:04.4 31.3
69VEDžervus DarijusLTU LTUVėtrungė SK, Memel CT, Klaipėda 8 1:23:08.8 42.1
70V18EMarcinkėnas AlanasLTU LTUTop team - UltraBike, Vilnius 8 1:24:34.8 41.4
71VEMareckas GiedriusLTU LTULola, Vilnius 8 1:32:50.6 37.7
72VETiškus ArtūrasLTU LTUS-Sportas, Telšiai 7 1:13:25.7 41.8
73V18EMasiulis DenasLTU LTUKlaipėda CT, Klaipėda 6 1:00:36.6 43.4
74V18ESirutavičius MartynasLTU LTUS-Sportas, Šiauliai 6 1:11:20.4 36.8
75VESeluchinas MaksimasLTU LTUBlitz, S-Sportas, Vilnius 5 1:02:09.4 35.2
76VELukjanovs AndrisLAT LATGaismas magija - Stividors lp 5 2:29:26.2 14.7
77V18ENaujokaitis AivarasLTU LTUUmarai SP, R. Sargūno SG, Vilniaus m. SC, Panevėžys 2 20:25.1 42.9