dbtopas login
Bebro kelias → Rezultatai

LTU
LTU, Pamusės kaimas, Širvintų r., 2017-08-05

Grupės M10KM, V10KM

Trasa 10.0 km 2 ratai

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Ratai Laikas min/km
1V10KMKvederavicius Ricards
LTU
LTU
Lentvaris 2 1:25:06.3 8:30
2V10KMBukauskas Vidas
LTU
LTU
Vilkyškiai 2 1:31:03.8 9:06
3V10KMMaliauskas Laimis
LTU
LTU
Kaunas 2 1:34:59.5 9:29
4V10KMUžuls Valdis
LAT
LAT
Be active, Daugpilis 2 1:35:10.0 9:31
5V10KMSmailys Valentinas
LTU
LTU
Čia bebro darba, Jonava 2 1:36:18.9 9:37
6V10KMOrševskis Jonas
LTU
LTU
Medžiukai, Medžiukų k., Širvintų r. 2 1:37:02.3 9:42
7V10KMVasiļjevs Andrejs
LAT
LAT
Be active - fitness activities, Daugpilis 2 1:38:04.0 9:48
8V10KMBuividas Justinas
LTU
LTU
Laimingi šunsnukiai, Kaunas 2 1:38:05.1 9:48
9V10KMLazdauskas Saulius
LTU
LTU
Bėgimo klubas, Palanga 2 1:38:19.0 9:49
10V10KMKokanka Paulius
LTU
LTU
Barankele & sausainis, Zarasai 2 1:38:47.7 9:52
11V10KMBareikis Ugnius
LTU
LTU
Burneika fitness, Vilnius 2 1:39:29.8 9:56
12V10KMVaičiulis Arnas
LTU
LTU
Kaunas 2 1:40:22.9 10:02
13V10KMKimbra Egidijus
LTU
LTU
Ariogala 2 1:40:23.1 10:02
14V10KMDambrauskas Gediminas
LTU
LTU
Happeak, Vilnius 2 1:41:25.2 10:08
15V10KMAžondenis Darius
LTU
LTU
Skuodas 2 1:42:11.0 10:13
16V10KMVisockis Aleksandrs
LAT
LAT
Be active, Daugavpils 2 1:43:47.4 10:22
17V10KMAļohins Pāvels
LAT
LAT
VRS, Daugavpils 2 1:43:57.1 10:23
18V10KMButkevičius Aurimas
LTU
LTU
Vilnius 2 1:44:00.8 10:24
19V10KMNavardauskas Mindaugas
LTU
LTU
Plungė 2 1:45:18.8 10:31
20V10KMLukoševičius Mantas
LTU
LTU
Arboro OK, Vilnius 2 1:46:59.6 10:41
21V10KMNenartavičius Žydrūnas
LTU
LTU
Vilnius 2 1:47:00.6 10:42
22V10KMSinkevičius Tadas
LTU
LTU
KASP, Kaunas 2 1:47:37.5 10:45
23V10KMGarnelis Justas
LTU
LTU
Vilnius 2 1:49:17.4 10:55
24V10KMPetkuns Edgars
LAT
LAT
Daugavpils 2 1:49:24.1 10:56
25V10KMMeškauskas Darius
LTU
LTU
Stajeris, Vilnius 2 1:49:29.1 10:56
26V10KMPociunas Marius
LTU
LTU
  2 1:49:29.7 10:56
27V10KMKučinskis Leonīds
LAT
LAT
Be active, Daugavpils 2 1:49:39.1 10:57
28V10KMSkorodihins Juris
LTU
LTU
Rezekne 2 1:49:40.8 10:58
29V10KMŠiurskas Emilis
LTU
LTU
Broz, Panevėžys 2 1:49:47.0 10:58
30M10KMValančauskaitė Sandra
LTU
LTU
Vilnius 2 1:50:04.9 11:00
31V10KMVarezkins Vladimirs
LTU
LTU
Ryga 2 1:51:04.2 11:06
32V10KMRupšlaukis Darius
LTU
LTU
Vilnius 2 1:51:16.3 11:07
33V10KMJurgaitis Donatas
LTU
LTU
Vilnius 2 1:51:32.5 11:09
34V10KMButkevicius Tomas
LTU
LTU
Vilnius 2 1:51:55.0 11:11
35V10KMAndriulionis Simonas
LTU
LTU
Kaunas 2 1:51:56.0 11:11
36V10KMSokolovas Tomas
LTU
LTU
Šiaudiniai 2 1:52:19.7 11:13
37V10KMAuškelis Danas
LTU
LTU
Vilnius 2 1:52:28.3 11:14
38V10KMPetrulionis Artūras
LTU
LTU
Vėjas, Prienai 2 1:52:32.3 11:15
39V10KMMalinauskas Andrius
LTU
LTU
Utena 2 1:52:35.3 11:15
40V10KMDarulis Evaldas
LTU
LTU
Bernardinų vienuolynas, Vilnius 2 1:52:41.3 11:16
41V10KMZuzevičius Tadas
LTU
LTU
Vilnius 2 1:53:43.1 11:22
42V10KMDapkus Renatas
LTU
LTU
Vilnius 2 1:53:55.3 11:23
43V10KMŠukys Laimonas
LTU
LTU
Kaunas 2 1:54:20.8 11:26
44V10KMBaukys Andrius
LTU
LTU
Vilnius 2 1:54:42.7 11:28
45V10KMAugulis Paulius
LTU
LTU
  2 1:54:50.0 11:29
46M10KMMotiejauskienė Virgina
LTU
LTU
Pakrančių rinktinė, Skuodas 2 1:56:11.0 11:37
47V10KMKoženiauskas Juozas
LTU
LTU
Kaunas 2 1:56:55.6 11:41
48V10KMVaitiekūnas Rytis
LTU
LTU
Vilnius 2 1:57:07.6 11:42
49V10KMMackelis Kęstutis
LTU
LTU
Brasa crossfit, Vilnius 2 1:57:10.0 11:43
50V10KMŠiurskas Zigmas
LTU
LTU
Broz, Panevėžys 2 1:57:38.6 11:45
51V10KMTriuška Arūnas
LTU
LTU
Klaipėda 2 1:58:04.6 11:48
52V10KMTrunca Tadas
LTU
LTU
Vilnius 2 1:58:49.1 11:52
53M10KMKokankaitė Brigita
LTU
LTU
Zarasai 2 1:58:59.4 11:53
54V10KMŠukys Edvinas
LTU
LTU
Kaunas 2 2:00:23.5 12:02
55V10KMČižauskas Lukas
LTU
LTU
Prienai 2 2:00:33.9 12:03
56V10KMBagdanavicius Tomas
LTU
LTU
Kaunas 2 2:01:55.0 12:11
57V10KMCvilikas Audrius
LTU
LTU
KASP, Kaunas 2 2:02:06.2 12:12
58M10KMIniakina Liudmila
LTU
LTU
Active team, Vilnius 2 2:02:39.1 12:15
59V10KMLisauskas Darius
LTU
LTU
Kaunas 2 2:03:24.2 12:20
60V10KMPapakulis Mindaugas
LTU
LTU
Active team, Vilnius 2 2:03:30.8 12:21
61V10KMMykolaitis Rolandas
LTU
LTU
Vilnius 2 2:03:47.3 12:22
62V10KMMikuciunas Mantas
LTU
LTU
Vilnius 2 2:04:36.5 12:27
63V10KMRamanauskas Giedrius
LTU
LTU
Vilnius 2 2:06:32.9 12:39
64V10KMRimidys Domantas
LTU
LTU
KASP, Kaunas 2 2:06:36.9 12:39
65V10KMIvanovs Aleksandrs
LTU
LTU
Vilnius 2 2:07:10.0 12:43
66V10KMMišeikis Lukas
LTU
LTU
  2 2:07:34.2 12:45
67V10KMMadevičius Edvardas
LAT
LAT
Daugavpils 2 2:07:46.0 12:46
68V10KMMarganavičius Matas
LTU
LTU
Vilnius 2 2:09:10.0 12:55
69V10KMMidveris Rokas
LTU
LTU
  2 2:09:18.2 12:55
69V10KMRaklevičius Andrej
LTU
LTU
  2 2:09:18.2 12:55
71V10KMVaitkus Modestas
LTU
LTU
Ariogala 2 2:09:22.7 12:56
72V10KMJurgutis Karolis
LTU
LTU
Kaunas 2 2:09:27.0 12:56
73V10KMKemundris Marijus
LTU
LTU
Klaipėda 2 2:09:28.0 12:56
74V10KMŽėglys Antanas
LTU
LTU
Kaunas 2 2:09:30.5 12:57
75V10KMKubilius Gytis
LTU
LTU
SEB, Kaunas 2 2:09:55.2 12:59
76V10KMKrivickas Nerijus
LTU
LTU
  2 2:10:05.6 13:00
77V10KMKrikščiukaitis Tomas
LTU
LTU
Žeimiai team, Kaunas 2 2:10:14.2 13:01
78V10KMBaltrūnas Jonas
LTU
LTU
  2 2:10:23.7 13:02
79M10KMSavickienė Vestina
LTU
LTU
Kaunas 2 2:10:29.8 13:02
80V10KMLiekis Justinas
LTU
LTU
Vilnius 2 2:10:32.9 13:03
81V10KMNormantas Justas
LTU
LTU
SPA Engure, Vilnius 2 2:10:39.4 13:03
82V10KMKvietkus Gediminas
LTU
LTU
Ariogala 2 2:10:40.0 13:04
83V10KMMiškinis Edvardas
LTU
LTU
  2 2:10:48.0 13:04
84V10KMKontrimavičius Andrius
LTU
LTU
Vilnius 2 2:10:59.8 13:05
85V10KMMikalauskas Paulius
LTU
LTU
  2 2:11:04.7 13:06
86V10KMSimonavičius Tomas
LTU
LTU
Vilnius 2 2:11:08.0 13:06
87V10KMPocius Kęstutis
LTU
LTU
Virbališkių k. 2 2:12:12.7 13:13
88V10KMMotiejūnas Aurelijus
LTU
LTU
Virbališkių k. 2 2:12:13.0 13:13
89M10KMSadovskytė Gintarė
LTU
LTU
Žeimiai team, Jonava 2 2:12:31.3 13:15
90V10KMPetronis Arnoldas
LTU
LTU
Prienai 2 2:12:31.5 13:15
91V10KMMišeikis Vidas
LTU
LTU
  2 2:14:00.9 13:24
92M10KMNenartavičienė Lina
LTU
LTU
Vilnius 2 2:15:02.8 13:30
93M10KMGrigorjeva Jelena
LAT
LAT
Be active, Daugavpils 2 2:15:14.4 13:31
94V10KMPeteraitis Paulius
LTU
LTU
SPA Engure, Vilnius 2 2:15:18.9 13:31
95M10KMAndziulytė Giedrė
LTU
LTU
Kaunas 2 2:16:00.0 13:36
96M10KMSlymienė Lina
LTU
LTU
Burpis, Klaipėda 2 2:16:18.0 13:37
97V10KMGaučas Ramūnas
LTU
LTU
  2 2:16:45.1 13:40
98V10KMUlinskas Vladas
LTU
LTU
Vilnius 2 2:16:45.4 13:40
99V10KMKlačok Viktor
LTU
LTU
Vilnius 2 2:17:01.8 13:42
100V10KMŠeļeho Aleksandrs
LAT
LAT
Be active, Daugavpils 2 2:17:04.2 13:42
101V10KMRokas Laurynas
LTU
LTU
Žeimiai team, Jonava 2 2:18:44.0 13:52
102V10KMBudreckis Antanas
LTU
LTU
santana.lt, Panevėžys 2 2:18:45.9 13:52
103V10KMRudelis Linas
LTU
LTU
Vilnius 2 2:19:57.5 13:59
104V10KMŠachovas Dimitrijus
LTU
LTU
santana.lt, Panevėžys 2 2:20:45.0 14:04
105V10KMMaskevičius Mindaugas
LTU
LTU
Panevėžys 2 2:20:47.3 14:04
106V10KMZharkov Vladislav
LTU
LTU
Msc bebrai, Klaipėda 2 2:21:47.4 14:10
107V10KMMaskevičius Ramūnas
LTU
LTU
Panevėžys 2 2:22:18.6 14:13
108V10KMGrigėnas Arūnas
LTU
LTU
Vilnius 2 2:24:34.4 14:27
109V10KMMizaras Mantas
LTU
LTU
Boen Lietuva, Vilnius 2 2:24:58.5 14:29
110M10KMNormantaitė Gintarė
LTU
LTU
REG, Panevėžys 2 2:25:23.9 14:32
111M10KMŽėglytė Jurgita
LTU
LTU
Vilnius 2 2:26:13.5 14:37
112V10KMAvchimovičius Andrėjus
LTU
LTU
Vilnius 2 2:26:14.6 14:37
113V10KMJakimovas Ilja
LTU
LTU
Kaunas 2 2:26:21.8 14:38
114V10KMKerevičius Ernestas
LTU
LTU
SPA Engure, Vilnius 2 2:27:00.3 14:42
115V10KMVaitkūnas Paulius
LTU
LTU
SPA Engure, Vilnius 2 2:27:04.5 14:42
116V10KMKardelis Paulius
LTU
LTU
Šerniukai, Vilnius 2 2:30:01.6 15:00
117V10KMDruskis Gediminas
LTU
LTU
Vilnius 2 2:31:52.0 15:11
118V10KMSadauskas Marius
LTU
LTU
Fat Jesus running club, Vilnius 2 2:31:52.1 15:11
119M10KMŠidlauskienė Ingrida
LTU
LTU
Burpis, Klaipėda 2 2:31:53.7 15:11
120V10KMBaužys Nerijus
LTU
LTU
Šerniukai, Vilnius 2 2:34:27.2 15:26
121V10KMPazniokas Andrius
LTU
LTU
Panevėžys 2 2:37:00.4 15:42
122V10KMPukas Kęstutis
LTU
LTU
Panevėžys 2 2:37:03.0 15:42
123V10KMBaronas Tadas
LTU
LTU
Šerniukai, Vilnius 2 2:37:14.6 15:43
124V10KMValantinas Paulius
LTU
LTU
  2 2:37:17.8 15:43
125V10KMNavickas Šarūnas
LTU
LTU
Vilnius 2 2:38:05.7 15:48
126V10KMValauskas Tomas
LTU
LTU
Kaunas 2 2:39:08.9 15:54
127V10KMJankus Mantas
LTU
LTU
Krutink bulkas, Vilnius 2 2:39:29.5 15:56
128M10KMVadeišaitė Adelė
LTU
LTU
Vilnius 2 2:39:30.3 15:57
129V10KMSarapas Marius
LTU
LTU
  2 2:39:48.7 15:58
130V10KMSadauskas Gedimas
LTU
LTU
Msc bebrai, Klaipėda 2 2:40:05.7 16:00
131V10KMKimėnas Edgaras
LTU
LTU
Burpis, Klaipėda 2 2:40:14.2 16:01
131V10KMJurkaitis Mantas
LTU
LTU
Vilnius 2 2:40:14.2 16:01
133M10KMRaugaitė Jolanta
LTU
LTU
Burpis, Klaipėda 2 2:40:15.3 16:01
134V10KMBublys Tadas
LTU
LTU
Callcredit, Kaunas 2 2:44:01.6 16:24
134V10KMGedminas Tadas
LTU
LTU
Callcredit, Kaunas 2 2:44:01.6 16:24
136V10KMŽilinskas Darius
LTU
LTU
Callcredit, Kaunas 2 2:44:01.8 16:24
137V10KMDaukantas Algirdas
LTU
LTU
Callcredit, Kaunas 2 2:44:01.9 16:24
138M10KMMickevičiūtė Milda
LTU
LTU
Callcredit, Kaunas 2 2:44:02.1 16:24
139V10KMPimpė Eimantas
LTU
LTU
Vilnius 2 2:44:34.9 16:27
140M10KMDaugėlaitė Julija
LTU
LTU
Vilnius 2 2:45:52.0 16:35
141V10KMDaugėla Jokūbas Laurynas
LTU
LTU
Panevėžys 2 2:45:52.7 16:35
142M10KMUckutė Elona
LTU
LTU
Kaunas 2 2:48:05.1 16:48
143M10KMŠvelnytė Agnė
LTU
LTU
Kaunas 2 2:50:04.7 17:00
144V10KMRickevičius Gytis
LTU
LTU
Kaunas 2 2:50:44.0 17:04
145V10KMPagojus Ričardas
LTU
LTU
Laimingi šunsnukiai, Kaunas 2 2:50:48.8 17:04
146M10KMKazlauskienė Giedrė
LTU
LTU
Klaipėda 2 2:56:26.8 17:38
146M10KMPetkutė Milda
LTU
LTU
Klaipėda 2 2:56:26.8 17:38
148M10KMKornacka Aleksandra
LTU
LTU
Husaria race team, Warszawa 2 2:56:34.9 17:39
149V10KMŠimaitis Saulius
LTU
LTU
Kėdainiai 2 2:56:43.7 17:40
150M10KMGliožerienė Jūratė
LTU
LTU
Lėtosios torpedos, Klaipėda 2 2:57:06.1 17:42
151V10KMGliožeris Algirdas
LTU
LTU
Lėtosios torpedos, Klaipėda 2 2:57:07.1 17:42
152M10KMPetrėnaitė Vaida
LTU
LTU
Kaunas 2 2:57:33.8 17:45
153V10KMŠvambaris Mantas
LTU
LTU
Kaunas 2 2:57:34.4 17:45
154V10KMAleksandrovičius Jaroslavas
LTU
LTU
Vilnius 2 3:00:10.0 18:01
155M10KMAmalevičiūtė Gintarė
LTU
LTU
Vilnius 2 3:03:38.7 18:21
156M10KMNorytė Ieva
LTU
LTU
Vilnius 2 3:03:39.1 18:21
157V10KMSmalcer Aleksandr
LTU
LTU
Druskininkai 2 3:03:39.7 18:21
158V10KMBolkovskis Denis
LTU
LTU
Vilnius 2 3:04:56.9 18:29
159M10KMČerkova Oksana
LTU
LTU
Ryga 2 3:04:59.4 18:29
160M10KMStroputė Vaida
LTU
LTU
Leisgyviai, Kaunas 2 3:07:22.0 18:44
161V10KMTrimbelis Martynas
LTU
LTU
Leisgyviai, Kaunas 2 3:07:22.1 18:44
162M10KMGriciunienė Vaida
LTU
LTU
Lėtosios torpedos, Kupiškis 2 3:10:38.0 19:03
163M10KMImbrazaitė Brigita
LTU
LTU
Lėtosios torpedos, Klaipėda 2 3:10:38.2 19:03
164V10KMVaičiulis Ignas
LTU
LTU
Vilnius 2 3:13:28.2 19:20
165V10KMBorkelis Paulius
LTU
LTU
  2 3:13:29.0 19:20
165V10KMMielinis Paulius
LTU
LTU
Vilnius 2 3:13:29.0 19:20
167V10KMCerniakovas Aurimas
LTU
LTU
Kaunas 2 3:15:24.9 19:32
168M10KMLekečinskaitė Jovita
LTU
LTU
Kaunas 2 3:15:31.2 19:33
169V10KMBernatonis Tomas
LTU
LTU
Jonava 2 3:29:39.1 20:57
170M10KMJurevičiūtė Laura
LTU
LTU
Kaunas 2 3:29:39.4 20:57
171V10KMSobolevskis Gražvydas
LTU
LTU
Panevežys bmw fans, Panevėžys 1 46:01.5  
172V10KMKukarėnas Nerijus
LTU
LTU
SEB, Kaunas 1 58:06.3  
173V10KMVickus Mindaugas
LTU
LTU
REG, Panevėžys 1 1:07:14.6  
174M10KMPetrauskaitė Laura
LTU
LTU
Vilnius 1 1:07:19.5  
175M10KMMalmigė Simona
LTU
LTU
Vilnius 1 1:07:51.4  
176V10KMRaudonis Vytenis
LTU
LTU
Vilnius 1 1:15:41.8  
177V10KMVolosenko Dmitrij
LTU
LTU
Vilnius 1 1:19:30.8  
178V10KMŠulnius Artūras
LTU
LTU
Panevėžys 1 1:24:29.1  
179V10KMPeleckas Martynas
LTU
LTU
Panevėžys 1 1:24:29.8  
180M10KMAdomaitienė Inga
LTU
LTU
Burpis, Klaipėda 1 1:25:51.6  
181V10KMPiga Roman
LTU
LTU
Tek know, Visaginas 1 1:39:49.2  
182M10KMPletkauskaitė Gabrielė
LTU
LTU
Klaipėda 1 1:45:35.6  
183M10KMJarombauskaitė Erika
LTU
LTU
Klaipėda 1 1:45:36.2  
184M10KMDeinorovič Julija
LTU
LTU
Klaipėda 1 1:45:37.8  
185V10KMBudvytis Robertas
LTU
LTU
Laimingi šunsnukiai, Kaunas 1 1:50:43.1  
186M10KMPazniokienė Justina
LTU
LTU
Panevėžys 1 1:50:49.3  
186M10KMApšegaitė Kristina
LTU
LTU
Panevėžys 1 1:50:49.3  
188V10KMKaveckas Andrius
LTU
LTU
Dream team, Vilnius 1 1:50:55.1  
189V10KMJankus Flavijus
LTU
LTU
Panevėžys 1 1:51:15.0  
190V10KMGrušas Deividas
LTU
LTU
Leisgyviai, Kaunas 1 1:52:03.9  
191M10KMBitautaitė Evelina
LTU
LTU
Leisgyviai, Kaunas 1 1:52:04.5  
192V10KMUmbrasas Arūnas
LTU
LTU
Vilnius 1 1:52:42.0  
193M10KMSkrebytė Lauryna
LTU
LTU
Vilnius 1 1:52:42.2  
194M10KMGaleckienė Neringa
LTU
LTU
Marijampolė 1 2:02:39.6  
195V10KMGaleckas Aurimas
LTU
LTU
Marijampolė 1 2:02:40.7  

Tarpiniai laikai